Dit jaar werkt G-STAR samen met DJ en labelbaas CARISTA als het gezicht van de nieuwe ADE Bag. De Nederlandse artiest runt haar eigen label, United Identities, en speelt daarnaast wekelijks meerdere shows. CARISTA's bekendheid reikt ver buiten Amsterdam, maar ze laat altijd een gaatje over in haar agenda voor ADE in oktober, trouw aan haar roots. CARISTA zal bovendien in de RAWFACTORY optreden tijdens ADE op donderdag 17 oktober.
Het Amsterdam Dance Event (ADE), een initiatief van Buma, is uitgegroeid tot 's werelds grootste en meest invloedrijke clubfestival en conferentie voor elektronische muziek. Het evenement blijft elk jaar groeien en zich ontwikkelen, met vorig jaar meer dan 3000 artiesten en 600 sprekers op meer dan 200 locaties. Het vijfdaagse evenement trekt bezoekers uit meer dan 150 landen en omvat elk denkbaar aspect van de elektronische muziekcultuur, met speciale conferentieprogramma's, een uitgebreid kunst- en cultuurprogramma, livemuziek en optredens van dj's en artiesten, allemaal verspreid over de stad Amsterdam.
G-STAR wijdt zich sinds 1989 aan denim: van het materiaal tot de ambacht en de cultuur. Het geeft het merk een unieke positie als progressieve innovator die de toekomst vormgeeft. Creatief en eigengereid. Het premium denimmerk opereert wereldwijd met de focus op de Verenigde Staten, Europa, Japan en Zuid-Afrika. G-STAR werkt al decennia samen met originals als Pharrell Williams, Marc Newson, Stephen Jones, Burna Boy, Maarten Baas, Cara Delevingne, Snoop Dogg, Anton Corbijn, Walter Van Beirendonck en Rem Koolhaas.
Amsterdam Dance Event wordt georganiseerd door Stichting Amsterdam Dance Event.
Founding partner: Buma