Partyflock
 

Slaves to the Rave

anoniem gepubliceerd op
Op zaterdag 4 september is het weer zover. NRG Events organiseert die avond voor de zesde keer Slaves to the Rave in Eventcenter Amigo's te Dordrecht. Slaves to the Rave is een concept dat zich concentreert op een combinatie van Early Hardcore en Present Hardcore. Zoals de vaste bezoekers weten zijn er 3 hele belangrijke aandachtspunten op het event: muziek, geluid maar vooral…sfeer!

Het zijn namelijk die elementen die het feest onderscheiden van de rest. De bezoekers gaan enorm uit hun dak op de heftigste beats, en “het gabbergevoel” is alom aanwezig. Een feest zoals het hoort te zijn, terug naar de basis, zonder poespas: Slaves to the Rave. Om op 4 september het gabbergevoel weer optimaal tot uitdrukking te brengen, heeft NRG Events een line-up samengesteld die toppers en talenten van toen en nu bij elkaar brengt.

In Area 1 gaan we terug naar de gouden tijden van de energiehal en hoor je de beste hardcore uit de periode '93 - '98. Om de knallers nog beter tot hun recht te laten komen, plaatst NRG Events extra geluid in deze zaal. Vaste bezoekers weten wat dit betekent! De line-up belooft een waar spektakel met een onder andere een exclusieve Club-X set van DJ Yves, Distortion die veel oude Rotterdam Terror Corps klappers ten gehore zal brengen, voormalig shadowlands-lid DJ Vince, en uiteraard de Rotterdamse held bij uitstek: Panic. De avond in Area 1 wordt gepresenteerd door [dj=553]{Artiest met ID 553 bestaat niet!}.

In Area 2 hoor je alleen hardcore uit het heden. Met DJ’s als Endymion, Catscan, Sagem en Spete heeft NRG Events gekozen voor een mix van gevestigde namen en nieuw talent. De decoratie in deze zaal brengt je in een ware underground sfeer die zijn weerga niet kent. Ook hier een systeem aan geluid dat zijn gelijke nog moet ontmoeten. Hardcore zoals hardcore bedoeld is, in Area 2 van Slaves to the Rave!

Volledige info:
Zaterdag 4 september 2004
Slaves to the Rave
Eventcenter Amigo's
Amnesty Internationalweg 15, Dordrecht
Entree: vvk: € 12,- / dp: € 17,-
Start: 22:00 / Eind: 06:00
http://www.nrg-events.nl / info@nrg-events.nl

Area 1 - Early Hardcore:
Panic (a nightmare in rotterdam)
Vince (thunderdome)
Distortion (megarave)
Yves (club x)
Petrov (ghosttown)
OCD (slaves to the rave)
Hosted by: [dj=553]{Artiest met ID 553 bestaat niet!} (slaves to the rave))

Area 2 – Present Hardcore:
Endymion (enzyme)
Catscan (catscan ltd.)
Lunatic & Miss Hysteria (hellraiser)
Spete (traxtorm)
Sagem (x-factor))
Eek (boss of the bass)

Kaarten zijn te koop via de ticketbox (http://www.ticketbox.nl) en via onderstaande adressen:

Dordrecht // HouseVinyl // Riouwstraat 136
Breda // Tunesville // Haagdijk 15
Den Haag // Mid-Town // Schoolstraat 12
Eindhoven // Mid-Town // Hooghuisstraat 22
Rotterdam // Mid-Town // Nieuwe Binnenweg 79
Rotterdam // Mid-Town // Zuidplein Laag 110
Utrecht // Mid-Town // Zadelstraat 36

105 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Hahahahaha Blijven tot het eind en een echte die-hard zijn, of nie? :P:D
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 2173, 2503}
Artiest Ozymandias
Waarschuw beheerder
donateur
met hardcore dedicaded en echt een supper geluid denk niet dat dat feest een harder geluidssysteem heb maar kom denk ik wel ff kijken


reactie:
met slaves is t geluid nog veel beter


denk niet dat het harder zal zijn dan op hardcore dedicated... Het publiek was tijdens hardcore dedicated meer over het geluid te spreken dan elk ander geluid in de amigo's ooit. Zou op dat punt wel is een battle willen doen :9

kom bij de weg wel kijken >> betere sfeer dan normale hardcore feesten in de amigo's!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
bij slaves kon je vorige keer niet met je kop voor de box staan anders werd je doof, en met HD was dat nie hoor ;) daar hoorde je geeneens geluid als je net buiten de zaal stond :S
 
Waarschuw beheerder
Et geluid op SLAVES is veel harder dan met HD.

Trouwens, de mensen die het geluid van HD zo super vonden zijn nooit op slaves geweest volges mij :S .

Pcies zoals Rickson zegt (Y).

C ya'll at slaves :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ben t idd weleens met rickson :)
Waarschuw beheerder
ja en ik ben het er ook mee eens, het geluid van HD haalde het bij lange na niet met de laatste paar edities van slaves, ik snap ook niet hoe je er bij komt dat het toen niet goed was, lees de reacties maar na, na vorige sttr's

dat is iig iets waar niemand zich zorgen over hoeft te maken :yes:
Waarschuw beheerder
Geluid op Slaves is zeker wel beter als op HC Dedicated , daar kon je in zaal 1 als je achter de box stond gewoon met elkaar praten :S
Waarschuw beheerder
helaas moet ik ook deze weer missen :no:
 
Waarschuw beheerder
Ik ga mischien ook wel ff kijken, heb ik wel vaker gedaan. Kom je aan, net iets te druk voor de deur. Weer ff naar huis of naar de kroeg en dan na 12 uur nog een keertje proberen.
Waarschuw beheerder
Bjorn ga dan gvd ff zwart bijklussen :[ :p
Artiest Vexer
Waarschuw beheerder
Wel apart dat mensen die met NRG-Events te maken hebben, aanmerkingen hebben over het geluid van Hardcore Dedicated hier bij dit nieuwsbericht.

Apart dat dat geluid, Funktion One, ook op oa. Awakenings staat :)
Waarschuw beheerder
donateur
100%dordts >> jij bent nog nooit op een slaves of een hardcore dedicated geweest volgens je archief hier op PF, dus jij kan niks over het geluid zeggen ;)

maar ik zeg neit dat bij slaves het geluid slecht is, ik zeg alleen dat ik het geluid minder vond. Je hoorde het geluid goed, alleen het voelen... Bassen voelde je minder dan bij hardcore dedicated en ik vind dat toch wel vereisste nummer 1, een bass moet je ECHT VOELEN en niet horen!!! Daarom bij de volgende HD zal er nog meer bass worden geplaatst om het nog meer te laten trillen ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Apart dat dat geluid, Funktion One, ook op oa. Awakenings staat


en daar hoor je ook nooit iemand klagen over geluid, sterker nog, alleen goede verhalen :9
Waarschuw beheerder
whahaha heb alle hardcorefeesten en vechtpartijen al meegemaak heur in ons amigo's:kwijl:

kom dat ik nog nie zo lang lid ben ey dat je t nie ken zien dat ik d'r geweest ben :)
 
Waarschuw beheerder
Wel apart dat mensen die met NRG-Events te maken hebben, aanmerkingen hebben over het geluid van Hardcore Dedicated hier bij dit nieuwsbericht.


wie hebbe der allemaal met NRG-events te maken hier dan?

Apart dat dat geluid, Funktion One, ook op oa. Awakenings staat


dus als t op awakenings staat is het vanzelfssprekend goed.......... :no:

en daar hoor je ook nooit iemand klagen over geluid, sterker nog, alleen goede verhalen


die mensen die daar komen zijn blijkbaar geen fuck gewend... :yes:

maar ik zeg neit dat bij slaves het geluid slecht is, ik zeg alleen dat ik het geluid minder vond. Je hoorde het geluid goed, alleen het voelen... Bassen voelde je minder dan bij hardcore dedicated en ik vind dat toch wel vereisste nummer 1, een bass moet je ECHT VOELEN en niet horen!!!


blijkbaar werken je zintuigen dan nie helemaal perfect want bij HD moest onderhand in die boxen kruipen om wat te voelen.....en bij slaves voel je t door heel de zaal


conclusie: jullie proberen jezelf allemaal goed te verkopen, maar de mensen die op allebei de feesten zijn geweest zeggen allemaal dat t geluid op slaves feesten altijd top is en dat t bij HD veeeeel minder was.
dus óf jullie verhaal klopt dus van geen kanten, óf jullie moeten dus beweren dat alle mensen die naar die feesten zijn geweest en het dus zelf hebben ervaren lopen te liegen.....

lijkt me vrij duidelijk dus......
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
rickson >> ben jij geen part-time events promotor??? lijkt me voor NRG ;) zegt genoeg lijkt me...

tog blijf ik erbij dat het geluid lekkerder was. afgesteld op 115 db (gemeten op 5m van de speakers) en in de middag hadden we het ff getest op 126 db en het kon nog veel verder open, de zaal hoorde je ook vet hard trillen aan alle kanten. ik ga verder niet op de discussie in, want dit schiet verder niet op.

Er zijn mensen die zeggen (van NRG zelf of niet...) dat het geluid beter was op Slaves en er zijn mensen die zeggen dat het geluid beter was op HD. Ieder zijn eigen smaak tog?
En de mijne gaat toch uit naar Funktion-one, want dat geluid is pure zuiverheid en dat heb ik toch liever voor mijn oren. Schaad iets minder het gehoor, maar is toch nog loei hard!
Waarschuw beheerder
nou ik heb nix met nrg-events van doen, ben op beide feesten geweest en kan 1 ding echt duidelijk concluderen: met slaves was het geluid zeer zeker harder dan het op HD was, niet dat het op HD slecht was maar t kan dus beter

kom anders zelf ff luistere de 4e ;)
Waarschuw beheerder
2: ozymindias, waarom is de volgende hardcore dedicated niet meer in dordt ?
Waarschuw beheerder
[img]http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/5444/FORMAT/regular.gif[/img]:bounce:
 
Waarschuw beheerder
heel nuttig jael :no:
Waarschuw beheerder
Ligt ook niet beetje ver van elkaar vandaan ofzo natuurlijk :P...dat Groningen en Dordrecht. Slaves is iig hier in de regio de topper.
Waarschuw beheerder
IK ben nuttig rikkieson,
beetje reclame maken ;)
 
Waarschuw beheerder
reclame maken voor een feest dat aan de andere kant van het land is
alsof je t zelfde publiek trek....
Waarschuw beheerder
"alsof" mensen al1 maar naar feessie's gaan die om de hoek liggen..

niet t zelfde publiek..>> wel meer publiek:)
Artiest Wuzl
Waarschuw beheerder
Zal zeker ook aanwezig zijn!Lijkt me weer erg gezellig !:bounce:
Waarschuw beheerder
blablablaat of je gaat of niet
Waarschuw beheerder
ey NRG wordt t druk ofnie?
weet ik tenminste of ik op tijd moe gaan lopen erna toe
Werkzaam bij NRG Events
Artiest OCD
Waarschuw beheerder
donateur
gaat weer gezellig druk worden :D
 
Waarschuw beheerder
ik heb zinnnnnn :) wordt weer losjessss, en nu weer helemaal beter nog langer stampe:D
Waarschuw beheerder
ik ga ook zekers los bij slaves weer als vanouds hardcore never die stampuh en dat gepogo daar wordt ik gek van