Partyflock
 

Sensual
A naughty party for females & couples

gepubliceerd door , op
Sensual
FeestSensual · A naughty party for females and couples
Datumvrijdag 4 april 2008
LocatieLexion
2005 was het jaar dat het verfrissende concept met de naam Sensual werd gelanceerd. Een feest waar waarden als vrouwvriendelijkheid, passie en vooral uitvoerig genieten hoog in het vaandel staan. Sensual – A naughty party for females & couples. Inmiddels is dit concept uitgegroeid tot een begrip in clubland. Sensual is een gevoel geworden gecreëerd door de bezoekers zelf. Een gevoel van respect naar elkaar, een plek waar iedereen zichzelf kan en mag zijn…kortom een gevoel van thuiskomen!

Vrijdag 4 april, een datum om alvast in je agenda te noteren want dan zal er in de Lexion te Westzaan wederom een spetterende editie van Sensual plaatsvinden. Ook deze keer met een verassende line-up, erotische kunst, spannende toys en nog veel meer.

Het complete entertainment zal verzorgt worden door Reds Entertainment Agency.
Sexy dansers & danseressen zullen de bezoekers het hoofd op hol brengen met hun sierlijke bewegingen. De hostes, candygirls en modellen zullen de bezoekers een speciaal gevoel geven op een zeer verassende manier!

De Sensual beats worden deze avond verzorgd door dj’s : Spider, Eric van Kleef, MEM, Sidney, Mr. X-Qlusive, MC Sensara en MC UB.

Sensual staat ook bekend om zijn artistieke kant. Hans Bijloo, de vaste kunstenaar van Sensual, is uiteraard weer van de partij. Op zijn website (www.hansbijlloo.nl) is inmiddels een heel archief te bewonderen van alle tien de Sensual edities. Hij zal naast het verzorgen van een expositie, live een aantal foto’s gaan bewerken.

De dresscode van Sensual is Hot & Sexy. Van de bezoekers wordt simpelweg verwacht dat ze hun best doen om er op hun mooist uit te zien. Aan de deur zijn er twee doorbitches die iedereen zal onderwerpen aan een controle.

Om de bezoekers op hun mooist vast te leggen zijn er een aantal fotograven aanwezig.. Ook zal de professionele fotograaf “SANOTO” presents zijn. Hij richt speciaal voor Sensual een studio in om de bezoekers in een sensuele pose vast te leggen. Heerlijk toch een professionele foto met een verleidende blik!

Speciaal voor de Dames! Degene die een zo’n origineel mogelijke opmerking plaatst onder het feest van Club Sensual van 4 april, maakt kans om te worden opgemaakt door DE Make-up Artist Gert de Fijter. Welke dames deze winnen, word bekend gemaakt op 2 april bij de opmerkingen onder het feest.

Ben jij klaar voor een stoute avond, vol met opzwepende muziek, prikkelende shows en erotiek?

15 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Ik zal er vast de prijs niet mee winnen (6) :D maar ik wil dit wel even kwijt:
verassende
,
fotograven
en
word
om maar even wat voorbeeldjes te noemen... Just a tip voor de organisatie maar ik zou m'n persbericht een volgende keer eerst even na laten kijken door een editor. Staat een beetje sullig zo. ;)

Verder klinkt dit als een leuk feestje hoor, ik reageer puur even op het bericht zelf. :flower:
Werkzaam bij MEM events
Artiest {SHOWLIST artist 29750, 54821}
Waarschuw beheerder
Ben jij klaar voor een stoute avond, vol met opzwepende muziek, prikkelende shows en erotiek?

Wij wel!!!
 
Waarschuw beheerder
Count me inn!!
Waarschuw beheerder
Jah......Sensuel....
Geil.
Waarschuw beheerder
ich bin dabei!! :bounce:

en ik heb er reteveel zin in (6)
Want er staat ons héél veel leuks en stouts te wachten :kwijl:

(k)
Waarschuw beheerder
Sensual is toch niet geil? :lol: Hadden ze het beter sexy kunnen noemen.
 
Werkzaam bij Bi-Rotic
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Dit word echt een hele erotisch avond,ken de organisatie,en die komen echt met iets nieuws....dus dit mag je echt niet missen..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 6 maart 2008 om 16:55:
Dit word echt een hele erotisch avond,ken de organisatie,en die komen echt met iets nieuws....dus dit mag je echt niet missen..


Idd Ruub, dit gaat weer een heerlijke avond worden :p
 
Waarschuw beheerder
ik ben er ook bij speciaal voor dewi

heb er zin in dit wordt een bloedheet feestje;)
(K)
 
Waarschuw beheerder
Ik heb er al zin in...
Voor de mensen die op de foto willen... oefen alvast op wat poses :-)

www.sanoto.nl
 
Waarschuw beheerder
en hier alvast een voorproefje van DE MAKE UP ARTIST!!!

www.beautiful-eyes.nl

xxxx
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van 'sensual op donderdag 6 maart 2008 om 15:29:
Sensual is toch niet geil? Hadden ze het beter sexy kunnen noemen.


Kom een kijken nemen en je zult zien wat ze bedoelen:-)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 13:37:
ik ben er ook bij speciaal voor dewi


Word echt helemaal te gek:):yes:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 13:37:
wordt een bloedheet feestje


Daar hebben we wel wat op toch Marys;-)
Dat gaat helemaal goed komen..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een feest waar waarden als vrouwvriendelijkheid, passie en vooral uitvoerig genieten hoog in het vaandel staan.
A naughty party for females & couples.
Inmiddels is dit concept uitgegroeid tot een begrip in clubland.
Sensual is een gevoel geworden gecreëerd door de bezoekers zelf.
Een gevoel van respect naar elkaar, een plek waar iedereen zichzelf kan en mag zijn…kortom een gevoel van thuiskomen!


-SUPER-
Count me in...!!! :cheer:

 
Waarschuw beheerder
[img width=349 height=525]http://www.beautiful-eyes.nl/images/xIMG_8551_000.jpg[/img] echt gaaf