Partyflock
 
Forumonderwerp · 748096

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
donateur
AMSTERDAM - De vrouw die vorige maand in Amsterdam een 19-jarige Marokkaanse jongen doodreed, reed hem opzettelijk aan. Dat heeft ze zelf tegenover de politie verklaard, meldt de NOS.

De vrouw reed achteruit op twee jongens op een scooter in, nadat die haar tas uit haar auto hadden gegrist tijdens het langsrijden en op de vlucht waren geslagen. Eén van de jongens raakte bekneld tussen de auto en een boom, waarna hij overleed.

De 43-jarige vrouw heeft nu toegegeven dat ze door achteruit te rijden de scooter van Ali el B. wilde "aantikken". Justitie besloot de vrouw te vervolgen omdat ze een paar maanden eerder ook al betrokken was geweest bij een ander achteruitrij-incident.

Ze werd toen op de snelweg geflitst tijdens een mobiele snelheidscontrole. Daarop reed ze 500 meter achteruit om te protesteren bij de agenten. Het Openbaar Ministerie moet nog besluiten of de vrouw wordt vervolgd. Het onderzoek naar de aanrijding van de scooter zal nog enkele maanden duren. Er zullen nog getuigen worden gehoord. De advocaat wilde niet reageren.

http://www.telegraaf.nl/binnenland/18119951/Vrouw_reed_tasjesdief_opzettelijk_aan.html


Dat zet die "leuke" bumperstickers over dit incident toch wel in een béétje ander daglicht he? :/
 
Waarschuw beheerder
Vrouw reed tasjesdief opzettelijk aan


ah, eindelijk bevestiging van wat ik al die tijd vermoedde :)
 
Waarschuw beheerder
Ik schrik hiervan!

Snel, hou m'n tassie ff vast! 8)
Waarschuw beheerder
Wat dachten ze dan, dat het "per ongeluk" gebeurde?
 
Waarschuw beheerder
Ach het was een crimineel en die is nou dood opgerot staat netjes alleen zielig voor die vrouw...
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Alsof het haar bedoeling was om hem dood te rijden :/

Die gast had gewoon met zn handjes van haar tas af moeten blijven dan had hij nu nog vrolijk rond gelopen
Maarja
Artiest {SHOWLIST artist 15618, 45950}
Waarschuw beheerder
Ze heeft goed gehandeld vind ik O:)
Waarschuw beheerder
ach, wees nou es eerlijk, iedereen gaat achter iemand aan die maar ook iets van je jat, denk niet dat ze uit moedwille hem dood wilde hebben, maar hem in iedergeval wilde tegenhouden :yes:, en jah dat werd voor hem een dure...
 
Waarschuw beheerder
ja het is toch zijn eigenschuld sorry hoor..maja die vrouw is zuur..haar staat nog wat te wachten echt sneu....
Waarschuw beheerder
donateur
ik dacht dat ze per ongeluk achteruit reed. Tja ut blijft toch een vrouw achter ut stuur he.

Onzinnig nieuwsbericht weer van de telegraaf
 
Waarschuw beheerder
donateur
als sommigen ff goed zouden willen lezen... het was dus NIET haar bedoeling om hem achterna te gaan maar om hem AAN TE RIJDEN :/
 
Waarschuw beheerder
Het is zielig voor die vrouw...dat ze dit perongeluk heeft gedaan..want zij is er ziek van..maar gelukkig wel een crimineel minder!
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Dan nog...

Hij had van de tas af moeten blijven...

2 mensen zijn fout...

Dat heft elkaar op...
Waarschuw beheerder
ja, maar wat dan nog..

had ik ook gedaan als mijn tas was gejat

ze kunnen die vrouw wel gaan veroordelen
mgoed,

als Ali die tas niet had gejat was er niks aan de hand
geweest.. toch?







ookal is Ali nog zo snel, in de achteruit pak ik em wel :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
als sommigen ff goed zouden willen lezen... het was dus NIET haar bedoeling om hem achterna te gaan maar om hem AAN TE RIJDEN


De 43-jarige vrouw heeft nu toegegeven dat ze door achteruit te rijden de scooter van Ali el B. wilde "aantikken"


Dus niet de bedoeling om hem dood te rijden

:[
Waarschuw beheerder
donateur
Maar het blijft erbij dat ze hem alleen wilde aantikken en niet doodrijden. Dit nieuwsbericht zorgt er alleen weer voor meer opschudding en brengt verder niks nieuws.
 
Waarschuw beheerder
Justitie besloot de vrouw te vervolgen omdat ze een paar maanden eerder ook al betrokken was geweest bij een ander achteruitrij-incident


gehehehe...
 
Waarschuw beheerder
donateur
...en mag ik er verder nog ff op wijzen dat dat "strafblad" van Ali el B dat op t internet circuleert dus helemaal NIET van hem is? :[

Je gaat gewoon niet iemand expres aanrijden als ie wat van je gejat heeft, punt uit klaar.
Waarschuw beheerder
Blijft een crimineel die is gedood, opgeruimt staat netjes.
Waarschuw beheerder
donateur
is die andere gast die samen met Ali el B die tas had gejat eigenlijk vervolgt voor het jatten van die tas??
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 1260, 75631}
Waarschuw beheerder
Ik heb het toch altijd al jammer gevonden dat Te land, ter zee en in de lucht nooit verder ging met die achteruit-rij-race en caravan-race. Was toch wel stukje uitermate goed vermaak. :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dus niet de bedoeling om hem dood te rijden


nee, en als je iemand een klap geeft waardoor ie met zijn hoofd tegen een stoeprand slaat was t ook niet je bedoeling om die iemand dood te slaan

maar dat is nog geen excuus om die klap tóch maar te geven :no:
Waarschuw beheerder
nee, oke maar zou jij de daders dan niet achterna gaan?

en ik weet ook wel zeker dat et niet haar bedoeling was om Ali dood te jagen..

maar zowiezo Ali was ook geen lievertje,,

je kan niet de schuld alleen op die vrouw schuiven



DARKSKYWISE:

als ali die tas Niet gejat had was er niks gebeurt
 
Waarschuw beheerder
dat mens heeft een achteruit-rij-tik. :/
Waarschuw beheerder
Je gaat gewoon niet iemand expres aanrijden als ie wat van je gejat heeft,


wettelijk mag het niet nee, maar iedereen heeft in zichzelf een reactie van hee, das van mij , afblijven #@!!Grr#! , kill him Attack instinct.....
 
Waarschuw beheerder
donateur
~ wen ~ top bottom 14 februari 2005 20:20[!]
~ wen ~
Vrouw reed tasjesdief opzettelijk aan

ah, eindelijk bevestiging van wat ik al die tijd vermoedde


hey dat vermoeden had ik ook al :D
Waarschuw beheerder
nee, en als je iemand een klap geeft waardoor ie met zijn hoofd tegen een stoeprand slaat was t ook niet je bedoeling om die iemand dood te slaan

maar dat is nog geen excuus om die klap tóch maar te geven


als die een tas van me heb gepikt wel natuurlijk, aktie reaktie !!
 
Waarschuw beheerder
En mensen wees verstandig mocht het je echt overkomen..
Gebruik die split-second om te overwegen of het wel zo verstandig om er achter aan te gaan. (doch meeste freezen up)

Dit was een uitzondering op de regel, verwacht niet met je domme kop dat als het bij jou gebeurd je dit ook zo even kunt doen, bovendien die vrouw zit ook in de problemen.

Maar als je even in the mind van die criminal zit...
hoevele van die gasten zijn redelijk snel opgefokt.
Als jij er achter aangaat kan hij/zij het ook associëren met wat er is gebeurd. Dan gaat het mooi om z'n eigen leven.. snappie


Bedoel gewoon rationeel op te sommen dat achter een tasjesdief aangaan risico's met zich teweeg brengt, zijn die het waard? you decide
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Je gaat gewoon niet iemand expres aanrijden als ie wat van je gejat heeft, punt uit klaar.


Ben ik niet met je eens.

Als er iets van me gejat word ga ik er ook achteraan, en dat kan dus misschien wel eens ongelukkig aflopen( in dit geval voor beide), maar ik zal opkomen voor mijn eigen spullen.

Voor die crimineel geld dat het een bedrijfsongelukje was, misschien moet de ARBO maar een onderzoek in stellen?


en mag ik er verder nog ff op wijzen dat dat "strafblad" van Ali el B dat op t internet circuleert dus helemaal NIET van hem is?


Nee dat klopt maar heilig was hij ook niet :[, en het feit blijft bestaan dat hij die middag net in de rechtbank is geweest.

Nou het recht heeft gesproken zullen we maar zeggen.:[
 
Waarschuw beheerder
als die een tas van me heb gepikt wel natuurlijk, aktie reaktie !!


ach flikker toch op..sinds wanneer staat er op diefstal een lijf-(dood)straf? :S

of vinden we Iran met z'n allen ineens een heel mooi landje?
Waarschuw beheerder
AL DAZ KANIBALZ-010-

Groot gelijk..

en aangezien dat Ali wel wat gedaan heeft om hem te pakken

en Raun niet.. mgoed ik vind dat je wat er met Raun gebeurt is hier niet bij kunt betrekken... :s
Waarschuw beheerder
donateur
ach flikker toch op..sinds wanneer staat er op diefstal een lijf-(dood)straf?


Stond dat er maar op. Dan werd het een stuk minder gedaan ook.
Waarschuw beheerder
ach flikker toch op..sinds wanneer staat er op diefstal een lijf-(dood)straf?


mensen moeten gewoon met hun poten van andermans spullen afblijven, dus als jouw portomonaie gejat word ga je nie achter die gene aan??
Waarschuw beheerder
ach flikker toch op..sinds wanneer staat er op diefstal een lijf-(dood)straf?


dat is het risico van het 'vak' tasjesdief, je gaat natuurlijk niet iemand opzettelijk dood maken voor een tasjesroof, maar zo een ongelukje is wel het risico voor beide zowel dader als slachtoffer. En als slachtoffer zijnde heb je hier toch niet om gevraagd de dader wel !!. Je wil toch altijd iets terugdoen, toch niet zomaar laten beroven AKTIE > REAKTIE. En met de dood moeten bekopen te zware straf wel het risico .....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik zou hem ook van z'n brommertje gereden hebben, en niet "gewoon" erachteraan gaan.

Gewoon van andermans spullen afblijven, punt.
Waarschuw beheerder
haha als zijn portemonnee gejat wordt doet ie er niks op uit :P zo zeg je et wel, dat jij er dan niks tegen zou doen


buj wel wies?
Waarschuw beheerder
ik zou erachteraan gaan en hem in z`n enkels bijten O:)
Waarschuw beheerder
:d pfff ik krijg er een tasjestik van pfff
Waarschuw beheerder
Wat had ze anders moeten doen?
Erachteraan gaan, raampje opendoen en vragen:

"Jongens, willen jullie aub even stoppen en mijn tasje terug geven?"

Tuurlijk. :S
Waarschuw beheerder
opzettelijk, dan verdient ze het om vervolgd te worden.
 
Waarschuw beheerder
Niks mis mee toch moet ie maar van der spullen afblijven.Slaat nergens op dat je in nederland je spullen en jezelf bijna niet mag beschermen
Waarschuw beheerder
Je gaat gewoon niet iemand expres aanrijden als ie wat van je gejat heeft, punt uit klaar.


Je hoort ook met je takken van andermans spullen af te blijven.. Ik zou dit zonder pardon ook kunnen doen denk ik :jaja:
Waarschuw beheerder
Niks mis mee toch moet ie maar van der spullen afblijven.Slaat nergens op dat je in nederland je spullen en jezelf bijna niet mag beschermen


Helemaal mee eens! (Y)
Waarschuw beheerder
opzettelijk, dan verdient ze het om vervolgd te worden.


De politie vind dat wij burgers meer betrokken moeten zijn bij dit soort 'kleine' incidenten. Als deze vrouw vervolgd wordt zal iedereen bij een beroving, zinloos geweld e.d. staan te kijken en niet ingrijpen omdat zij anders zelf vervolgd kunnen worden hiephoi.....
Waarschuw beheerder
Dus dan hebben de overvallers vrij baan gekregen...

:/
 
Waarschuw beheerder
hey dat vermoeden had ik ook al


cool B)

maar wij zijn ook cool, daar onze namen oz en wen zijn (Y)