Daaantjuh: Schijnt nogal een kuttent te zijn daar in die Dusk. Vrienden van me gingen dr de eerste keer heen en het was gelijk matten, gast wilde zelfs een vriendin van me rammen, vriend een knal voor zn kop gehad...en zo is er altijd wel wat.
Tja, ik denk dr verder het mijne van. Jammer dat de hardcorescene zo verneukt is. Trekt toch verkeerd volk aan, da's onderhand wel duidelijk. Maar goed, zolang ze allemaal daar zitten heb ik dr weinig last van.

Tink: It takes time en het zal altijd wel moeilijk blijven, het onderwerp "ex"...maar toch komt er een moment dat je merkt dat het je eigenlijk veel minder doiet dan je denkt. Jegaat je gewoon automatisch druk maken en rot voelen als je 'm ziet. Terwijl, als je daarna gewoon effe nuchter gaat nadenken, je vanzelf weer denkt "nou, was die gast nou zo geweldig?"
Ik heb dat met mijn ex ook. Heeeeeel soms vang ik wat op. Over hoe fantastisch het nog steeds gaat met dat grietje van 'm waarvoor 'ie mij liet zitten. Oh hij is zooooo veranderd. Hij heeft zich zelfs tot God bekeerd begreep ik.

Omdat zij ook helemaal into the spiritual thing is. Joh echt, het gaat nu zoooooveel beter als toen met mij!
Tja, dan heb ik soms ook de neiging om dat te gaan geloven weet je. Dan denk ik "zou het nu dan echt? En waarom kan het nu wel, en met mij toen niet? Waarom wilde hij bij mij niet veranderen? Dat moet aan mij liggen dan"...
Tot ik weer even nuchter ga nadenken. Want riepen mensen in de tijd dat 'ie bij mij was niet precies hetzelfde tegen zn vorige ex? Leek het voor de buitenwereld toen ook niet of het allemala geweldig ging? En dat bekeren tot God...maar wel gewoon dope gebruiken en blijven dealen? En hoe goed gaat het nu...hij heeft nog steeds hetzelfde lousy baantje in de coffeeshop...hij is nog steeds zn zogenaamde plaat aan het uitbrengen die nog steeds niet uit is...en hoe geweldig is die liefde nu? Is het niet veel logischer dat 'ie met haar ook maar een beetje op de bank hangt en dat het neuken niet veel meer voorstelt dan erop en er weer af?
Pffff dan kom je al gauw tot de conclusie dat het allemaal wel meevalt en ben je blij dat je er van af bent. Dan zet je effe op een rijte wat jij zelf wel bereikt hebt. Ik was in de tijd met hem alleen maar depressief. Mn libido was ver beneden N.A.P. Ik deedgeen fuck voor school, was elk weekend verrotvan de coke en was gewoon doodongelukig. Moet je me nu zien!
Probeer het zo te zien Tinkie. No man is worth your tears. Echt niet. Het komt gewoon goed met jou, blijf daarin geloven. Met dingen als het CWI is het bijna standaard gekut, blijf ergewoon achteraan zitten maar laat het je hum niet teveel bederven. Zijn nl. allemaal dingen waar je toch niet zoveel invloed op hebt. Probeer je te focussen op de dingen waar je WEL invloed op hebt.
Dat er mensen wegvallen is heel erg. Zelfmoord is moeilijk te accepteren. Maar hoe cru het ook klinkt, probeer daardoopr juist were te gaan denken "Carpe Diem". Het leven kan zo afgelopen zijn en jij gaat je druk lopen maken om zo'n hoerenjong die ergens een of ander naief grietje van de straat heeft geplukt? Geloof me, gebakken lucht. Dat WEET je zelf ook. Ga dat niet op jezelf betrekken want niets is wat het lijkt. Je maakt het ws. mooier dan het is, zeker als ik hoor hoe hij jou behandeld heeft. Denk maar terug aan hoe graag jij hem ook wilde geloven. Een karakter verandert niet zomaar, dat geldt ook voor je ex. No backbone. Laat gaan laat gaan. Of 'ie nu op zn bek gaat of niet, JIJ bent ervan af. Je kunt er beter hartelijk om lachen!!!
Oja, hier gaat het echt super! Allemaal hoge punten gehaald, begin volgende week aan mn Bachelor Thesis, ben helemaal op orde.

voor iedereen!