Partyflock
 
Forumonderwerp · 746582
 
Artiest {SHOWLIST artist 51833, 65138}
Oi! Ik ben hier nieuw, en ik d8 laat ik es trackje posten van me :)

Mn eerste Drum 'n Bass nr + mijn eerste afgemaakte nr in Renoise!

Download :)

Ik maak al muziek sinds 2000 ongeveer, en ben nu bezig btje studio op te bouwen :)

Veel plezier! :)
jah dit klinkt lekker hoor:)

zit goed in elkaar..

lekkere dnb beat, coole vocals

ga zo door(y)
Werkzaam bij Ragwerk
Artiest Stikko
vind het ook wel lekker klinken zit ook niet zo in dnb maar zit goed in elkaar (Y)
 
je weet al wat ik er van vind:D
shit man 16 jaar en al zo'n wereld track:respect:
als je dit laat horen denk je dat het van een bestaande artiest bij een label is,zo goed(Y)
Artiest Kian
Ook niet zo into DnB, maar klinkt idd best professioneel. Je hoort dat je dr tijd en energie in heb gestoken (en zeg nou niet dat je m in n uurtje af had ofzo:[:P), maar ga zo door zou ik zeggen(y)
 
Vind `m dik ok...zit zo`n oldschool sfeertje in (Y)
 
Thx iedereen... maar hoe komt het toch dat niemand in de DnB zit? :'(
 
ik wel :p
maar hoe komt het toch dat niemand in de DnB zit?


Tsja, ieder zn eigen ding toch?:) Ik vind t best grappig om te luisteren, en ben sowieso open minded voor vrijwel elke stijl, maar tis niet het genre waar ik helemaal los op kan gaan, en echt n enorme kick van krijg...
 
Uiteraard ieder zn eigen ding, ik vroeg me alleen af waarom. Het is ook totaal niet commercieel in Nederland dus een heel breed publiek weet er nix vanaf :(
achhjah

zo blijft t lekker underground:bounce:
laatste aanpassing
 
void pointer-i died for you DE beste track op partyflock :respect:
 
Jeej m'n eerste fan :D
 
(Y) :jaja:
Artiest {SHOWLIST artist 3627, 73598}
Hou hem wel kort, want hij blijft je van nu af aan achtervolgen:p
Het klinkt inderdaad erg strak allemaal, petje af(y)
 
Hou hem wel kort, want hij blijft je van nu af aan achtervolgen


net als ik jou :devil:
 
tis al 2e forum waar hij me achterna zit!! :D

jk

Fans zijn altijd welkom (k) :P :P
 
 
klinkt erg cool:yes:
:respect:Je hebt cker talent!:d
 
wat een heerlijke track is dit!!!
ben helemaal niet thuis in DnB .. maar vind het wel lekker om naar te luisteren .. klinkt zeker niet amateuristisch

(jij moet eens hardcore gaan maken)
klinkt lekker (Y)

kvind alleen de beat een beetje te eenvoudig voor een egte topper
 
(jij moet eens hardcore gaan maken)


Hehe ik ben er mee begonnen (wie niet?), af en toe maak ik nog wel eens hardcore plaatje maar de style zelf is voor mij gewoon veel te simpel en onorigineel... tis net of ik me eigen moet inhouden om goede hardcore te maken, en dat terwijl ik al mn creativiteit kwijt wil in een nummer.
 
je hoeft je niet in te houden toch om goeie hardcore te maken.
je kunt toch zieke industriele shit maken:D
kun je al je creativiteit in kwijt:yes:
[quote]Uiteraard ieder zn eigen ding, ik vroeg me alleen af waarom. Het is ook totaal niet commercieel in Nederland dus een heel breed publiek weet er nix vanaf.[quote]

Je bent in het verkeerde land geboren net als ik, in Engeland is DnB en breaks wat de techno, hardcore en hardstyle hier is (Nederlanders houden niet zo van hun billen schudden en voeten schopppen ;))
Ga je track ook nog eens luisteren, zit nu op mijn werk dus is niet mogelijk.
 
je hoeft je niet in te houden toch om goeie hardcore te maken.
je kunt toch zieke industriele shit maken
kun je al je creativiteit in kwijt


hmmm na 16 jaar hardcore freak te zijn geweest ben ik ook overgestapt op drum n bass.Ik heb nog nooit 1 track in de hardcore/darkcore/industrial etc gehoord.....wat zo diep gaat als drum n bass.Vandaar ook mijn overstap.De hardcore is na 1998 steeds simpeler geworden en gaat steeds verder op die weg,steeds meer standaard,dus forget hardcore,drum n bass is it!! :)
laatste aanpassing
Alle stijlen kunnen zowel simpel als ingewikkeld zijn, het gaat er puur om hoe de producer een track maakt, vind ik
dikke shit man (Y)
hardcore is na 1998 steeds simpeler geworden en gaat steeds verder op die weg


:O dacht het effe mooi niet man, het is alleen maar vetter geworden (vind ik).
Hardcore is volwassen:d
 
Nee, vind ik niet. Hardcore zal altijd een distorted kick en simpele melodietjes houden... er is nog wel een factoor als "catchiness" maar het zal nooit zo diep gaan als bijv ambient
Ben ik het nog niet mee eens.
Ik vind bv. Drum & Bass vetter als Hardcore dat wel, maar luister eens bv. shit van The Outside Agency dat is toch effe echt niet simpel man.
En zo zijn er nog veel meer artiesten die laten zien dat Hardcore veel meer inhoud kan hebben
Void Pointer,

Vind ik meer de individuele beleving van de luisteraar. Theoretisch gezien kan elke stijl zeer ingewikkeld/sophisticated zijn. Of het in de praktijk ook gebeurd is natuurlijk het tweede;)
laatste aanpassing
 
die van Nebula klinken ook zekers (Y) :)
Necropolis, ik heb hier nog een zeer vette track van jou op mijn computer. Cylindrical Agony :D (Y)
 
Necropolis: goed punt. Jammer dat zo weinig mensen het in de praktijk kunnen ;)
 
Cylindrical Agony


idd super track!!!!!!!!!!
lekker nummertje (Y)
De hardcore is na 1998 steeds simpeler geworden en gaat steeds verder op die weg,steeds meer standaard


Juist niet, het is juist beter geworden, en absoluut niet simpeler. Sinds die tijd zijn heel veel producers en dj's van de hardcore overgestapt naar andere stylen omdat t zogenaamd 'dood' was. Toen r weer 'leven' in de hardcore kwam, en veel producers en dj's weer trug zijn gegaan, of zich naast die andere stylen, ook weer s zijn gaan verdiepen in hardcore, zijn r dus ook veel producties gemaakt met invloed uit die andere stylen. Je hebt nu VEEL meer soorten hardcore, die onderling nog best van elkaar verschillen.
 
Hehe ik ben er mee begonnen (wie niet?), af en toe maak ik nog wel eens hardcore plaatje maar de style zelf is voor mij gewoon veel te simpel en onorigineel...


Nee Peter, je meot wel EERLIJK blijven.. Je ouwe hardcore tracks zijn niets mis mee, maar je nieuwe hardcore voldoet duidelijk niet aan de kwaliteit van de hedendaagse Hardcore ;)

Dat neemt niet weg dat je zeker een getalenteerd muziekmaker ben. Qua DnB produceren kan je er zeker wat van. Ik ben dan niet bekend in de DnB wereld, maar ik denk dat jij er wel komt! :)
 
De hardcore is na 1998 steeds simpeler geworden en gaat steeds verder op die weg,steeds meer standaard


Juist niet, het is juist beter geworden, en absoluut niet simpeler. Sinds die tijd zijn heel veel producers en dj's van de hardcore overgestapt naar andere stylen omdat t zogenaamd 'dood' was. Toen r weer 'leven' in de hardcore kwam, en veel producers en dj's weer trug zijn gegaan, of zich naast die andere stylen, ook weer s zijn gaan verdiepen in hardcore, zijn r dus ook veel producties gemaakt met invloed uit die andere stylen. Je hebt nu VEEL meer soorten hardcore, die onderling nog best van elkaar verschillen.


vind jij;)
ik vind het juist veeeeeeel simpeler meer standaard geworden.Kijk digitaal klinkt het beter,maar iedereen doet elkaar tegenwoordig na.Vroeger werd ik nog veel eens verrast door te luisteren naar hardcore,nu niet meer je weet precies wanneer wat komt(vooral Enzyme).
Niemand heeft meer een eigen sound,ze doen elkaar allemaal na.Kijk vroeger had je bassen die heen en weer gingen,je dacht gelijk he dat is chosen Few,he artcore,das ruffneck,etc......
Tegenwoordig gebruikt iedereen het zelfde in de tracks,zelfde effecten,zelfde opbouw etc.....
Ik vind de hardcore te standaard geworden.En vooral de kicks van tegenwoordig zijn veel te hard,ik vind op goede hardcore moet je wegtrippen,en dus niet worden wakker geschut door de veel te harde kick.:)het lijkt tegenwoordig wel een rage wie het hardst kan raggen aan 1 stuk door zonder echte 'inhoud'. :S
Ieder zijn ding,maar ik vind de hardcore dus helemaal nix meer!
laatste aanpassing
 
Ik kies geen kant :)
Tsja.... het intro snap ik niet helemaal. dit staat helemaal los van de rest van het nummer. ik zou hem dus gewoon er uit laten. ik vin het wel en aardig nmmer maar niet meer as dat. suc6 met nwe producties
Lekker DnB nummertje (Y)
 
Tsja.... het intro snap ik niet helemaal


:S das juist het mooiste van de track:)
 
inderdaad niet zon slimme opmerkring mr vision...

dat maakt dit nummer
 
Ieder zn eigen mening ;)
Waarom is dat geen slimme opmerking? het is tog mijn mening en die verschillen nu eenmaal! Gelukkig wel anders zou et een saaie boel worden.
verder kijk ikdit vanuit een dj oogpunt. dan zou ik dat intro overslaan omdat ik het niet egt mixbaar vind.
ik moet wel eerlijk zeggen at ik dit nr over laptop boxjes heb geluisterd en wat dat betreft kan ik het niet goed beoordelen. maahet nr sprak mij nie zo aan dus. Maarre Void pointer keep makingbeats.. :D