Partyflock
 
Forumonderwerp · 740027
1302x bekeken
Waarschuw beheerder
Ik zat hier een stukje te lezen op partyflock en toen kwam ik het volgende tegen, mensen konden iets vragen aan Duncan van id&t,

Miech (partyflock.nl): Waarom geen hardhouse op ID&T feesten?
“Tom Harding heb ik jarenlang willen boeken, kreeg ik niet. JP hebben we jarenlang willen boeken, kregen we niet. Afgeblokt door UDC. Dat hebben zij allemaal geclaimed. Dat is dus een vraag van iemand die kennelijk heel erg van die stijl houdt. Welke DJ’s zou ik dan moeten boeken? Yoji staat nu weer op Trance Energy. Sensation Black, wie zou ik daar neer moeten zetten? Ja, Tom Harding, die willen we al heel lang. Maar als je die niet krijgt…”


Dat zette me aan het denken, de laatste tijd zijn de Hardhouse feestjes een beetje aan het dood bloeden lijkt wel... HQ was al een tijdje niet meer uitverkocht en andere Hardhouse feestjes lijken zowat allemaal te mislukken...
Nou vroeg ik me af als een organisatie als id&t het gaat organiseren zou het dan anders worden zou het dan beter worden en meer mensen trekken? Qua muziek hebben we vaak niet veel te zeuren vind ik maar qua drukte is het vaak nog al wat minder... vooral de laatste tijd.
 
Artiest {SHOWLIST artist 48220, 6267}
Waarschuw beheerder
donateur
Ik hoop niet dat hardhouse aan het doodbloeden is. Maar misschien is het wel waar. Helaas heeft de umania ook als nadeel gehad dat ze bijna geen promotie deden en dat de locatie gewoon niet te bereiken is. (woon in den haag, dus tell me ;), btw. nog maar net trouwens hoor)

Momenteel zie je wel dat er steeds meer kleinere hardhouse feestjes komen, al veel meer als vorig jaar (volgens mij).
Daarom proberen wij het dit jaar ook maar, maar we richten ons niet alleen op hardhouse, maar ook op hardtrance en harddance.

Check agenda: https://partyflock.nl/SECTION/party/ACTION/single/PARTYID/34797

De "grote" namen worden nog toegevoegd, maar we gaan proberen om er een leuk feestje van te maken!
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Je woont in Den Haag en organiseert iets in Grunning?


Maareu ben erg bang dat je met tzelfde probleem te maken krijgt: te moeilijk bereikbaar. Amsterdam is tot nu toe zo'n beetje de enige stad waar hardhouse kans van slagen heeft gehad. Met een paar uitzonderingen daargelaten natuurlijk (Round Bass bvb)
Waarschuw beheerder
donateur
Het hangt ervan af of het Groningse publiek van Harddance houdt.
Als je er van uit gaat dat je op dit feestje veel mensen uit de Randstad trekt, denk ik dat Charly gelijk heeft. Maar een andere bron van publiek aantrekken is een ander verhaal.

Ik zelf was graag gekomen, maar met het oog op k-dag zit dat er nu niet in. :no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou ik woon in den haag, maar ik heb altijd in assen gewoont, vandaar dat ik daar ook een heleboel mensen ken en daar een redelijk netwerk heb.

Groningen is qwa uitgaan ook redelijk makkelijk, ze staan voor veel dingen open.

De grootste vaste avond in groningen is namelijk een groovy house concept en dat is ook altijd uitverkocht.

Het is ook niet alleen hardhouse wat we gaan doen, maar alle harderestijlen met tranceinvloeden zeg maar. Van yves deRuijter tot Scot Project incl. de engelse stijlen.

We mikken ook echt op het groningense publiek. Want mensen uit de randstad zijn over het algemeen niet bereid om naar groningen te komen. (mezelf niet meegerekend ;))

We zien het vanzelf, zolang we de kosten laag kunnen (zowel van het kaartje als onze eigen kosten) kan er weinig fout gaan.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
A ok dan :) Ben benieuwd hoe t gaat lopen. Nooit geweten dat Gronings publiek voor alles open stond. (komt ook omdat ik nog nooit in Grunning ben geweest denk ik)
 
Waarschuw beheerder
donateur
misschien heeft dat er wel mee te maken ja ;) Maar we zullen zien, we gaan voor om de 2 maand, dus er komt vast wel een keer dat je wel kan komen (misschien zelfs wel om te draaien :) )
Waarschuw beheerder
donateur
Dat sla ik nooit af :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zodra ik meer weet over de line-up e.d. gaan we dat hier op het forum denk ik wel uitgebreid bestreken! Dus ik houd jullie op de hoogte van de vorderingen van het feestje.
Waarschuw beheerder
i realy don,t get duncans coments because jp played at the very first innercity,the first sensation, and more recently last year on id_t trance classics..idt radio as well as tom harding & fasuto as well.

as for the yoji we all know he much more hardstyle now than he was before, before nice hard trance and tiny bit hardstyle......now it revesre, which is a great pity in a lot of peoples eyes or am i wrong....
Waarschuw beheerder
Yes he does play more hardstyle then before.

I don't think he plays more hardstyle then hardtrance, his latest CD is a liveset and there's only 1 hardstyle track on it.
Waarschuw beheerder
donateur
now it revesre, which is a great pity in a lot of peoples eyes or am i wrong....


You're not wrong.

I don't think he plays more hardstyle then hardtrance, his latest CD is a liveset and there's only 1 hardstyle track on it.


His set at DV WE was more hardstyle:(
Waarschuw beheerder
donateur
Hard Dance heeft de toekomst, read my moddafokking lips


Hell yeah, oh yeah
EN groot hoeft het niet te worden als het maar wat meer wordt, ik zie op DDOD al elke keer een paar nieuwe mensen, die het toch heel erg leuk vinden, dus ik denk wel dat het nog gaat groeien, dit jaar is het begin, of nou jn, het begin was er natuurlijk al, maar nu gaat het verder

Duncan gebruikt alleen maar dooiensmoesjes.....

Gaat ie zeggen wie ie dan moet boeken als JP en Tom Harding niet kunnen (wat zoals danny al opmerkte bull shit is, heb ik ook al gepost in het stukje van de vragen zelf plus dat en JP en Faust voor ID&T radio gedraaid hebben, dussss....)
Alsof dat de enige zijn die harddance draaien....
Waarschuw beheerder
Moet je voor de gein eens naar de UK gaan...Hardhouse 2 the max! Tis in Nederland dan wellicht minder groot dan andere stijlen. Maar wel constant. HQ in de Melkweg haalde niet voor niets meer dan 100 edities. De langstlopende clubavond van Nederland....dat zegt op zich ook wel wat natuurlijk.
donateur
Ik denk ook wel dat het overtrokken is dat er geen markt voor zou zijn, die is er wel degelijk, allen niet zo massaal als bv Hardstyle en met alle respect gelukkig maar, ik hou er niet van als iets te massaal wordt en dat er en zooitje meelopers alleen maarkomt omdat de muziek zogezegd 'in' is.
Plus dat ik ook denk dat veel mensen 'Harddance' zogezegd nog niet goed kennen, en als je iets nog niet kent kan je het ook niet wel of niet goed vinden

Maar ben hetwel met the emperor eens HQ is er al niet voor niets tien jaar al, dus de mensen zijn er wel degelijk plus dat ik ook denk dat veel; mensen die nu nog helemaal opgaan in hardstyle op een gegeven moment ook van muziek gaan wisselen omdat het ze te saai wordt en wie weet komen ze dan wel meer richting Harddance.
Mensen die van trance houden zouden Harddance ook lekker moeten vinden, je hoort ze altijd juichen als later op de nacht de nummers wat harder worden.
Waarschuw beheerder
En zo is het maar net :)
Waarschuw beheerder
Ik weet het wel :D
Waarschuw beheerder
donateur
Ik merk al dat veel hardstyle dj's langzaamaan omswitchen naar hardtrance, dus Yoji is een beetje het omgekeerde daarvan idd. De hardstyle zal binnen nu en afzienbare tijd ook wel weer evolueren, ik denk dat de hardstyle zoals ie nu is niet lang interessant kan blijven (maar dat wisten we al ;)). Dus zal t of richting de hardcore gaan (zoals nu de jump al doet) of richting de hardtrance. Of allebei.
donateur
Laten we dan maar op een soort van splitsing hopen ;)
Niet dat je van die dj's krijgt die dan vooruit dan maar Hardtrance gaan draaien....
Waarschuw beheerder
donateur
T-splitsing?
Waarschuw beheerder
donateur
Ik zie ID&T niet als een oplossing. Zij hebben de lat in de afgelopen jaren enorm hoog gelegd voor zichzelf met, in mijn optiek, relatief onbelangrijke zaken.

Dat de mensen naar een 'Nieuw' concept toe zullen komen mag duidelijk zijn.
Maar datzelfde publiek is tegelijkertijd ook enorm verwend geworden.

En volgens mij is een equivalent van verwend; verveeld -> dus zij willen al snel weer iets anders.


Je ziet nu dat, terwijl HQ druk in beraad is, mensen zich her en der gaan inzetten om een mooie avond te organiseren. Waarvoor ik dan ook graag her en der naartoe reis. Dit vind ik dus helemaal goud!

Nu moet ik zelf de koe maar bij de horens vatten en ook Limburg laten proeven van de sound die HardDance heet!
Waarschuw beheerder
donateur
ID&T splitsing :P


Maareu ja John, zet maar wat op in Limbabwe, goed idee :D
Waarschuw beheerder
donateur
Als 't zo ver weg klinkt, komt er geen hond Charly!

Maar anders reken ik op je. :p
Waarschuw beheerder
donateur
Eigenlijk zou het een soort van domino effect moeten zijn. En dan kan je dus niet van de Randstad in 1 keer naar Limburg toe.
Het vuurtje moet zich eerst kunnen verspreiden richting oosten en zuiden en komt dan uiteindelijk ook wel in het verre zuiden aan (hopelijk).
Waarschuw beheerder
donateur
En of die harddancefeestjes elders in het land aan zullen slaan valt erg te betwijfelen. Nederland is gewoon verhardstyled...tenminste vindt ik. :(
Waarschuw beheerder
Ben het met Kjell eens. Ik zie hardhouse/harddance/hardtrance ook niet groot worden in Nederland, hoeft ook niet van mij. Hoeft van mij ook niet heel veel groter te worden.
Waarschuw beheerder
donateur
Nee maar ik denk wel dat iets groter toch net even beter zou zijn voor degenen die zulke feestjes organiseren. Er zijn op dit moment best regelmatig feestjes, dus aan de frequentie ligt het wat mij betreft niet. Maar een vollere zaal kan af en toe geen kwaad denk ik.
Als feestjes niet minstens kostendekkend zijn, wordt het erg moeilijk om iets te blijven organiseren. En het is natuurlijk niet de bedoeling dat we over een jaar weer met een harddance-feesten-schaarste zitten omdat er niet genoeg mensen op de feestjes afkwamen.
Waarschuw beheerder
donateur
Denk dus dat als er minder feestjes zouden zijn, de zaal juist voller zou zijn...
Waarschuw beheerder
Sun, heb je het ooit wel eens zo bekeken?

Als er niet genoeg mensen op de feestjes afkomen, betekent dat misschien wel dat de stroming niet zo heel populair is. Dat er misschien wat minder of hetzelfde aantal feestjes moeten zijn om volle zalen te trekken.

HQ-XL was een flop. En daarmee bedoel ik niet dat het een slecht feest was, want ik vond de muziek prima, maar de kaartverkoop liep voor geen meter.

Als dat harddance-minnend Nederland is, dan lijkt het mij duidelijk dat er weinig animo is voor in Nederland.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Denk dus dat als er minder feestjes zouden zijn, de zaal juist voller zou zijn...


Precies.
Waarschuw beheerder
donateur
Blijft gewoon het feit dat de markt te klein is in NL, hoe jammer dat ook is.
Waarschuw beheerder
donateur
Maar waarom staat bvb een laatste HQ wel vol? Zoveel volk als HQ relatief trekt, zie je maar zelden op andere feesten. Zou t soms te maken hebben met "Wat de boer niet kent, dat vreet ie niet"? (zeg niet dat t zo is, is maar een gedachte)

HQXl was ook niet goed gepromoot vind ik. Denk dat je ander soort promo moet toepassen, maar goed das mijn mening.
donateur
Ik denk ook dat er gerust wel een redelijke markt voor is, inderdaad kijk maar naar afgelopen HQ, kijk maar naar de HQ stage op DV en/of bij een Impulz
Maar ik denk ook dat harddance relatief gezien nog niet zo bekend is.

Wie weet brengt 2005 daar eindelijk een keer een verandering in

Als iedereen die van die muziek houdt dan maar wel komt, alleen dan kan een feest meer succes hebben

Ik zie het wel positief in, aangezien er allerlei dingen aan het gebeuren ook zijn de laatste tijd op het gebied van Harddance
Waarschuw beheerder
Maar waarom staat bvb een laatste HQ wel vol?


Misschien omdat het de laatste HQ in de Melkweg is? Het was niet eens uitverkocht, terwijl iedereen verwachtte dat het ruim van tevoren zou zijn uitverkocht (ik dacht het ook, heb vrij vroeg een kaarttje gehaald)

Dat geeft eigenlijk al aan dat het gewoon niet zo'n populaire muziekstroming is. Daar is helemaal niks mis mee, ik kan genoeg leuke hardhouse/harddance/hardtrance-feestjes meepakken.
Waarschuw beheerder
donateur
Ja maar waarom is t dan, zoals Daan zegt, zo dat een HQ stage op Impulz en DV wel vol staat? Terwijl je met exact dezelfde muziek een kleine locatie als de Waakzaamheid nog niet eens vol kan krijgen? Dat vraag ik me af. Is harddance wel zo bekend? Denken mensen niet: goh dat was leuk, jammer dat t alleen op Impulz, DV en HQ te horen is.

Zou t niet gewoon zo zijn dat de muziekstijl te onbekend is qua naam terwijl veel mensen t wel leuk vinden? Vriendin van Daaan kon een tijd geleden wel uitleggen wat ze leuk vond, maar niet hoe t heette (esther). Is t nie zo dat mensen t wel leuk vinden maar gewoon de term er niet voor kennen zodat de nieuwsberichten over de andere feesten niet goed aankomen?
Waarschuw beheerder
Ja maar waarom is t dan, zoals Daan zegt, zo dat een HQ stage op Impulz en DV wel vol staat? Terwijl je met exact dezelfde muziek een kleine locatie als de Waakzaamheid nog niet eens vol kan krijgen?


Op een groot feest/festival heb je meerdere muziekstromingen. Ook komen er op die feesten veel mensen af die niet voor een muziekstroming komen, maar voor het feest zelf.

Aangezien HQ op Dance Valley de hardste muzieksoort is zullen veel mensen die van hard houden bij de HQ-stage staan (dus ook mensen die eigenlijk een voorkeur hebben voor hardcore/hardstyle).

Ik merkte het op de laatste Impulz Indoor, het was veel minder druk bij de HQ-stage doordat er een hardstyle-zaal was. Het jaar daarvoor was het heel erg druk in de HQ-zaal.

Als je HQ-XL niet kunt uitverkopen, dan heeft dat weinig of rijwel niks met promotie te maken. Er zijn 3000 kaarten verkocht voor HQ-XL, de zaal was kleiner gemaakt, dat zegt genoeg.
 
Waarschuw beheerder
sucked hard :no:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ga voor een deel met je mee Hassan, maar ik moet toch zeggen dat de promo niet was zoals ie moest zijn. Ok, er zijn wat tv spotjes geweest. Maar als ik dan zie dat Danny D de cd gaat mixen en die cd is 3 maanden na het feest nog niet uit, dan is dat gewoon ontzettend slecht. Een cd van een feest hoort een maand VOOR het feest in de winkel te liggen. Dat is echt vette promo, je kan een display in de winkels pleuren, posters erbij, desnoods geef je mensen die de cd kopen korting op een kaartje. T is maar een idee dat ik nu ter plekke bedenk, maar zulke dingen zijn wel nodig. Andere reden van het wegblijven van veel mensen, is dat HQXL vorig jaar meer Hardstyle Xl was. Want laten we eerlijk zijn, alleen Birch draaide echt uk en de rest totaaaaaaaal niet. Dus ik denk dat een aantal mensen ook heeft gedacht: "Vorig jaar was kut, ik ga dit jaar niet".
donateur
Psies....

Volgens mij is promotie wel heel erg belangrijk voor een groter feest.....

Wat mij toen helemaal te gek leek is dat er een soort van promo cdtje gemaakt zou worden met muziek van de verschillende dj's die er afgelopen HQ XL waren. Mensen vinden dat leuk om te krijgen (als een soort van flyer) plus dat ze het luisteren, wie weet dat veel mensen dan zouden hebben, hey vette muziek, ik ga...
Vinden ze van niet dan wordt zo een cdtje vaak weggegeven en komt zo uiteindelijk toch wel goed terecht....

Wat Charel zo ff opnoemt over die CD van HQ XL door Danny gemixt vind ik dus ook heel erg sterk....
Tis gewoon klote dat die cd er niet gewoon eerder was, was en promotie en geld verdienen dan tegelijk geweest.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Wie draaiden er dit jaar UK dan?

Juist 2 acts, Tom Harding vs Fausto en Ed Real vs The Ting.

De rest was hardtrance/freeform en wat hardstyle (alex kidd en dbd)

Vorig jaar draaide Birch echte UK en in de set van Tom Harding & JP zaten ook wat UK-plaatjes.

Komt nog eens bij dat HQ niet voor UK-Hardhouse staat, HQ staat voor meer dan dat.

Maar als ik dan zie dat Danny D de cd gaat mixen en die cd is 3 maanden na het feest nog niet uit, dan is dat gewoon ontzettend slecht. Een cd van een feest hoort een maand VOOR het feest in de winkel te liggen


Dat is dus dikke onzin, ik ken geen CD's van feesten die uitkomen voordat het feest geweest is. Check alle ID&T-cd's van feesten, die komen vlak nadat een feest is geweest uit.

Ik denk persoonlijk dat aangezien het feest een flop was (qua kaartverkoop en organisatie), de CD gecanceld is.
donateur
Dat is dus dikke onzin, ik ken geen CD's van feesten die uitkomen voordat het feest geweest is. Check alle ID&T-cd's van feesten, die komen vlak nadat een feest is geweest uit.



Dat zou dus dan mooi een primeur tegelijkertijd geweest zijn ook dan als ze dat voor HQ XL wel van te voren hadden gedaan ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ja de ID&T cd's komen na het feest uit, omdat ID&T zich dat kan permitteren. Die verkopen de kaartjes toch wel. En gebeurt dat niet dan kunnen ze zelfs besluiten om 2 voor de prijs van 1 te doen. Een feest als Intenz bracht zn cd wel eerder uit. Ik zou dat ook doen als ik UDC was. Is natuurlijk mijn visie, maar goed. Maar zoals ik zei kan je er een vette display omheen zetten en met de Free Record Shop daar afspraken over maken. Dat is niet zo heel moeilijk.

Ik zal ff vragen hoe t met de cd zit. Hoorde wel dat ze bezig waren de tracks te clearen, maar ik heb er al 1,5 maand niks meer over gehoord :(
Waarschuw beheerder
Niet netjes om niks te vermelden over die CD (idem over Tidy Boys). Had graag die edit van Blackout willen horen weer (Yoji heeft er ook een remix van gemaakt :kwijl: , ben benieuwd).
Waarschuw beheerder
Ja de ID&T cd's komen na het feest uit, omdat ID&T zich dat kan permitteren. Die verkopen de kaartjes toch wel.


Je moet een CD niet gebruiken om je feest te verkopen :vaag:

Een CD van een feest is er om een impressie te geven van het feest. Dat je de CD terugluistert en je je weer op het feest waant. Vaak staan er op zo'n CD nummers die op het feest zelf ook zijn gedraaid.

Een CD van een feest is er ook om een indruk van het feest achter te laten bij de mensen die niet zijn geweest om een of andere reden, maar er wel graag bij hadden willen zijn.

Of voor mensen die er nie bij wilden zijn, maar toch willen weten wat ze gemist hebben/of ze de volgende keer moeten gaan.

Ik zal ff vragen hoe t met de cd zit. Hoorde wel dat ze bezig waren de tracks te clearen, maar ik heb er al 1,5 maand niks meer over gehoord


Ik denk niet dat de CD uitkomt, je kunt een CD van een feest niet na 3 maanden (of langer) uitbrengen. Dan zijn veel mensen het feest al weer kwijt, zijn in de tussentijd al wel tig andere feesten geweest.
Waarschuw beheerder
donateur
Ja idd, snap dat van Tidy Boys nog steeds niet. Maar wie weet komt de cd nog, hoor t binnenkort wel. En ik ben ook errrrg benieuwd naar wat Yoji van Blackout heeft gemaakt. Hopelijk niet zn technostijl, maar meer iets als Hardstyle Disco :kwijl:
Waarschuw beheerder
1 Voordeel dat Yoji op ID&T-feesten staat, kan ik wat live-setjes downloaden :9
Waarschuw beheerder
donateur
Haha dan verschillen we daarover van mening :D Ik denk echt dat t een gouden promotiemiddel is.
Waarschuw beheerder
Er is ook geen CD van Dance Valley Winter Edition geweest, denk eerlijk gezegd niet dat de HQ-XL cd nog uitkomt.

Zou me wel aangenaam verrassen.