Partyflock
 
Forumonderwerp · 738711
 
Wie heeft deze ziekte of kent mensen die deze ziekte hebben of hebben gehad?
Ik heb zelf een vriend van mij eraan verloren. Ik kan je zeggen dat het heel erg was om hem zo kapot te zien gaan in die jaren, er bleef werkelijk niks meer van hem over. Hoop dat hij nu op een mooie rolze wolk beland is r.i.p!

In ieder geval meer mensen die ervaring met deze ziekte hebben gehad in de eigen omgeving?
Ik ken een aantal mensen die zijn geinfecteerd met hiv maar het heeft bij hen nog niet doorgezet tot aids.
In ieder geval we leven in een vrij land met vrije sex waar alles kan maar pas op en doe het niet zomaar met iedereen!
 
.
laatste aanpassing
 
met alle respect..
maar gelukkig komt het in mijn hetro leventje niet voor..!!
 
Net of er geen heteros zijn met hiv/aids :S
 
Mensen die het altijd zo stoer vinden om zonder te neuken met mensen die je net kent nu zie je wat er van komt met zulke mensen heb ik geen medelijden :nee:


Respect voor je vriend :yes:
 
Heb je HIV? HIV dan met me mee
BRIETJUHH snapt er inderdaad bar weinig van.

Kijk het zit zo, je hebt een bijtje, een bloemetje..........................
maar gelukkig komt het in mijn hetro leventje niet voor..!!


Ligt het nou aan mij of lijkt het nou dat jij nog steeds in de fabel gelooft dat het alleen homofielen overkomt?
 
halloo net of ik het niet weet!
wil alleen maar zeggen dat het bij jullie (homo,s) veel meer voorkomt! en ook verspreiding :yes:
 
Laat der nog even in die waan..
 
Goeie Topic!! (Y)
Vrij altijd veilig als je niet zeker van bent of die gene een ziekte heeft of wat dan ook!!
Enne natuurlijk komt hiv/aids ook bij hetero's voor :s
Maarre tommy heel veel sterkte!! (F)
 
Komt echt niet alleen bij homo`s voor hoor! Weet niet waar dat soort onzin vandaan komt
AIDS komt het MEESTE voor onder de prostituee's en de homo's....er zijn in nederland ongeveer 16.000 HIV besmettingen.
met alle respect..
maar gelukkig komt het in mijn hetro leventje niet voor..!!


OMG Dit is echt de DOMSTE opmerking die ik in maanden gehoord heb :|
ja hoor en al die mensen in afrika zijn ook allemaal homo of prostituee. :x
 
moeilijk he begrijpend lezen meeste van jullie!(of ik moest duidelijker zijn :P )
in MIJN hetero (omgevig) leventje!
vroeg ie toch naar..
en ik zeg dus ook hellemaal niet dat het ALLEEN bij homo,s voorkomt.
SUCCES er verder mee :flower:
laatste aanpassing
ja hoor en al die mensen in afrika zijn ook allemaal homo of prostituee


over nederland heb ik het mevrouw
laatste aanpassing
 
Nou Tommy dan weet je wat je te doen staat!!

Nooit je maatje in zijn kont pakken zonder rubber (Y)(Y)(Y)

Peace!!!!
AIDS komt het MEESTE voor onder de prostituee's en de homo's


Dat was in het begin vooral zo, maar tegenwoordig zijn er genoeg hetero's die ook besmet raken of zijn geraakt.

Of door hun partners die stiekem meerdere onveilige (homo-)seksuele relaties er op na hielden of door bloed-transfusies na een operatie/bevalling, want jaren geleden werd donorbloed nog niet op HIV/AIDS getest.
En ook doordat de jeugd van nu het soms totaal niet zo nauw neemt met veilig vrijen en maar met Jan en alleman het bed induikt.

Dus scheer niet alle mensen met HIV/AIDS over één kam!
laatste aanpassing
--> InXena
:respect: Helemaal mee eens! :respect:

maar gelukkig komt het in mijn hetro leventje niet voor..!!


Wat is dit nou weer voor een dom antwoord.
Het gaat hier over aids/hiv,
niet over het feit of iemand homo / hetro of wat dan ook is.
Het kan bij iedereen voorkomen hoor!!!
KortZichtige!
laatste aanpassing
 
jammer dat niet iedereen even serieus op deze kwestie ingaat, valt me een beetje tegen, want aids maakt wereldwijd miljoenen slachtoffers en net zo goed in het westen!
 
Hoor t vaak om mij heen idd! Maar heb het zelf in mijn vriendengroep gelukkig nog niet meegemaakt!

sterkte tommy :knuffel:
 
haaay jortje jij ook weer hier (K)(K) lekkertje
Ik wilde er net zelf een topic over openen.

Ik werk op mijn stage met daklozen en ik weet dat het daar een veelvoorkomende ziekte is, AIDS.
Ik heb er verder nooit echt bij stil gestaan. Natuurlijk neem ik wel de nodige voorzorgsmaatregelen als ik in contact kom met bloed e.d. Dus de kans dat ik het op zou lopen is erg klein.

Nu ben ik gister in vertrouwen genomen door iemand die mij vertelde dat hij van de week seropositief is gediagnosiceerd.
Ik schrok hier erg van, omdat je ineens met je neus op de feiten gedrukt wordt. Dit is tevens ook de eerste seropositieve persoon die ik ken.

Nu vraag ik me af hoe mensen ermee omgaan als iemand die ze kennen besmet is.
Hoe alert ben je met dingen? Of nog erger, heb je de neiging om diegene af te stoten? Of denk je er niet te veel bij na?
laatste aanpassing
 
Waar loop jes tage?
 
tage? ;) :P
 
waar is die stage dan?
waar is die stage dan?


Nooit gehoord van privacy en respect?
En van medische geheimhouding?

Vooral als je stage loopt en zulke gevoelige informatie krijgt van iemand, dan moet je zeer goed weten wat je doet en wat je zegt!
waar is die stage dan?


Doet er ook niet toe... Het gaat me meer om de vragen die ik onder dat stuk zette :/
laatste aanpassing
 
ik bedoelde ook meer wat voor soort iets is het enz. ik hoef het adres niet te weten hoor :P
 
niet iets om grapjes over te maken hoor hiv
 
Een vriend van mij heeft HIV, hoewel ik hem nooit meer spreek zal hij toch altijd in mijn geheugen blijven.

Hij heet Janwillem, is op dit moment 20 jaar oud en is op zijn 17de besmet geraakt met een besmette heroinespuit.
Heel zijn leven was in een keer weg, alles raakte hij kwijt, en hij werd steeds en steeds meer depressief.
Zijn ouders wilden hem niet meer kennen, zijn vrienden was hij allemaal in een keer kwijt omdat hij niks meer met drugs te maken wilde hebben en hij had helemaal niks meer.

Iedereen vond dat het maar zijn eigen schuld was, en niemand stond voor hem klaar, behalve ik.
Ik trooste em als hij aan het huilen was, zei tegen hem dat hij naar een psychiater moest en heb em gered van een zelfmoordpoging toen hij met een keukenmes op zijn polsen stond.

Iedereen kan wel altijd zeggen "eigen schuld, dikke bult", maar dit lost helemaal niks op en geeft bovendien nog meer schuld en haat gevoelens voor de persoon die met Hiv besmet is.
Ik was niet zo dat ik steeds maar zei, je zoekt het zelf maar uit en het is gvd je eigen schuld, alhoewel ik natuurlijk wel die gevoelens had.
Het was een enorm moeilijke tijd voor me , niet alleen omdat ik zelf nog heel erg jong was , maar ook omdat ik een goeie vriend van me die al wat ouder dan ik was steeds maar moest "troosten" en steeds maar tegen hem zeggen moest dat het leven te mooi is om jezelf dood te laten gaan..

Geloof me, hiv is echt geen fijne ziekte, ook al heb je wel medicijnen, jaarlijks gaan er net zo veel (of misschien nog wel meer) mensen dood aan hiv dan aan kanker.
Maar helaas zien we dit hier niet , omdat we er niet dagelijks mee te maken krijgen.

Ik heb toendertijd ook een gedicht voor Janwillem geschreven http://www.gedichten-freaks.nl/toon.asp?TerugURL=lijst%2Easp%3FSorteren%3DSchrijver%26page%3D1%26Letter%3DJet%26Thema%3DZoeken%26Datum%3D%26Tabel%3D%26rnd%3D36%2E07403&num=40367
En met dat gedicht heb ik uitgelegt hoe mijn woorden en gevoelens tegen over hem waren en wat ik er allemaal van vond.
Het is teveneens het mooiste (vind ik zelf) gedicht wat ik ooit geschreven heb :)

JanWillem spreek ik verder helaas nooit meer, ik weet niet waar die is, ik weet niet hoe hij zich voelt en ik weet zelfs niet meer of hij nog wel in leven is.
Laatste keer dat ik wat van hem heb gehoort was via een mailtje dat hij in een soort "rusthuis" in Belgie zat en met niemand meer wat te maken wilde hebben en gewoon alleen wilde zijn.
Eigenlijk ben ik ook niet van plan om naar hem opzoek te gaan of te willen weten waar hij is, soms is het namelijk beter om de waarheid gewoon niet te weten en het achter je te laten, hoe moeilijk het ook is.