Nope denk niet dat ik dit jaar ga, ben al 5 jaar lang gegaan. en vond het vorig jaar eigenlijk erg tegenvallen, vond de sfeer van de parade erg grimmig veel jonge dronken/ doorgesnoven. mensen ben dan niet naar het eindfeest.
Wat ik zo vreemd vond, was dat er tijdens de parade openlijk alcohol werdt gedronken terwijl ik me kon herrinneren dat dit de 2 a 3 keren daarvoor niet mocht i.v.m. de rellen die daarvan kunnen komen, je werdt toen ook wel gecontroleerd en iedereen zocht de beste manier om hun drank op geen alcohol te laten lijken, agenten gingen zelfs aan je colafles ruiken of er echt cola inzat.
en dat was dus het eerste wat me opviel vorig jaar en dat merkte je gewoon aan de sfeer, zag een groep mensem met bierflesjes lopen en daar zeiden ze niets van en als je in je eentje liep met je biertje werdt die wel van je afgepakt, snapt U het????
nee dit snap ik ook niet helemaal. ben er maar een keer geweest en dat was 2 jaar geleden. toen liep ik ook gewoon met biertjes in mijn handen en niks is afgepakt. vaag dus!!
