Ik ben gewoon geen kakker, Mucuk, KLAAR , okee??? Dus als mijn vriendin iets zegt als grapje met dus een heel andere bedoeling, dan hoef jij dat niet als wildvreemde aan te grijpen om mij eens even lekker serieus voor kakker uit te maken. Jij vat zelf haar opmerking veel te serieus op, had je beter moeten kijken, dan had je tenminste gelijk gezien dat ze mijn vriendin is. Reageer gewoon op het forum zonder ruzie te zoeken oke?
Nee jij bent degene die tegen mijn vriendin zielig gaat lopen zeggen dat ik misschien wel een dikke kakkert ben terwijl ze gewoon een grapje maakte. Dus ik zeg dan gewoon even dat je dat niet zo serieus moet aangrijpen en ruzie moet gaan lopen zoeken. Eerst mij voor dikke kakkert uitmaken en daarna gaan zeiken over dat ik degene ben die zielig doet..pleur zelf maar op, ik ben niet begonnen hier. Hekel aan dit soort mensen.
ja ik heb een hekel aan mensen als jij, ik bepaal zelf wel of ik het serieus aangrijp of niet, ik wist niet eens dat ze een grapje maakte maar je bent wel snel op je pikkie getrapt en ik zoek helemaal geen ruzie, gaf aleen maar reactie op haar, maar je begrijpt het niet je bent te dom waarschijnlijk... laat maar
En als je zo beweert dat je geen ruzie zoekt, ga dan niet onnodig serieus lopen zeggen tegen mijn meissie dat ik misschien een dikke kakkert ben. Je begint toch zelf of niet dan? Zo begint stookgedrag. Gewoon je muil houden en niet negatieve dingen zeggen over iemands vriend als je die niet eens kent. Einde verhaal wat mij betreft.
Nou Wild-Flower lijkt me best geil om jou dat eens te zien doen......je hebt er in elk geval wel een heel lekker gezichtje voor!!! En your body is ook niet verkeerd d8 ik zo......en dit is allemaal bedoeld als POSITIEF.......wil je nu mijn vriendinnetje op PF worden????
niet denken gewoon doorslikken!
gaat er niet dood van
Niet doorslikken maar in je mond houden en dan die vent gaan zoenen
deze is ook goed!
donateur
zijn geen leuke grapjes dame haha
als je maar geil genoeg bent maakt dat ook niet meer uit
moet niet bang wezen voor liefdesvocht
en helemaal als het van een vrouw af komt jammie jammie
ik zou wel slikken
maar dat ligt er ook aan
wie ik pijp
hehe..
pijpen is trouwens godse lekker.. als die jongen maar
geen kaaslolly heeft!!
donateur
nix maar dan ook nix van dat kostbarevloeistof laten gaan aub is lang voor gespaard