Partyflock
 
Forumonderwerp · 737625
 
Waarschuw beheerder
Ik geef vaak vers vlees, ook brokken, ook geef ik weleens eendagskuikens of een verse lamsmaag.Wie geeft nog meer vers vlees aan zijn hond of kat?
Waarschuw beheerder
Kogel beefstuk, ganzelever, ossehaas...
Ligt eraan:)
Waarschuw beheerder
donateur
Hij is dol op mijn schoonmoeder ;p
 
Waarschuw beheerder
Ikke niet..mijn hond krijgt gewoon brokken en sperciebonen geen eens blikvoer dat is ranzig allemaal van dat afval vlees...wel eitjes worteltjes....maar geen vlees..
 
Waarschuw beheerder
Hij is dol op mijn schoonmoeder

Waren die van mij ook, alleen was het niet zo vers meer;)
Waarschuw beheerder
een bijna vegetarische hond dus
Waarschuw beheerder
Yakult, davitamon....kukident:)
 
Waarschuw beheerder
haha..ja waarom zou ik mijn hond vlees geven...smaak van vers vlees en bloed is geen goede combi
Onze hond wordt ook wel verwend met vlees dat we over houden als we zelf gegeten hebben...
Maar niet te vaak natuurlijk :nee:
 
Waarschuw beheerder
haha..ja waarom zou ik mijn hond vlees geven...smaak van vers vlees en bloed is geen goede combi

Is geen betere manier van voeren aangezien honden niet veel aan brokken hebben, teveel graan en dat is de grootste veroorzaker van allergie.
Vers is het best, alleen heel erg duur.:(
 
Waarschuw beheerder
Ik vind neit dat mijn hond vlees hoeft te eten...en mijn hond is zeer gezond en heel mooi;)
 
Waarschuw beheerder
[img]http://groups.msn.com/_Secure/0SwAZA3EWYlMkLLaIeUPmRFUzaa8ZE9Y9o8Z6*hEyJMGdu7DAK!1fXVtlYzDLkkHQYX7HmF8D*4plSEQLkdW68rVXZAysRTCHK8kJjznUzN*dnB4jxGQTPA/ikke%20met%20tinka.bmp?dc=4675493896397225325 [/img]
Waarschuw beheerder
Mijn hond krijgt 2 keer per dag z'n brokken, daarnaast wordttie nog met van alles verwend, zoals af en toe een plakje kaas of worst of een boterham(wordt z'n poep dikker van)

Als ik wat eet of gewoon avond aan het eten ben, krijgt m'n hond best wel vaak een stukje.
Het is nu ook echt een bietser geworden, hij kijkt het eten uit je mond..:S

Maarja dat heb ik zelf veroorzaakt. Maar ik kan wel gewoon m'n eten op tafel zetten en dan ff weg gaan, naar de wc bijv. zonder dattie het dan op eet..

Vers vlees krijgtie niet zo heel vaak, ik ga het niet speciaal voor h'm kopen, veel te duur vindt ik.
Maar als ik bijv. vlees bij m'n aardappelen heb krijgtie wel een stukje..(alsk 't kan missen:p)

Verder lust Stanley echt alles wat ik hem tot nu toe heb gegeven(en dat is veel) behalve aardbei :D
 
Waarschuw beheerder
Voor de knettergekke.....

Mooi hondje, is op zeker een toppertje om te zien;)
 
Waarschuw beheerder
thank you:D
 
Waarschuw beheerder
Verder lust Stanley echt alles wat ik hem tot nu toe heb gegeven(en dat is veel) behalve aardbei



Hahahah mijn hondje lust ook alleen geen aardbei
Waarschuw beheerder
donateur
mijn katten krijgen een stukje van t vlees wat ik aan t maken ben.. gehakt, of kip of iets in die richting, maar ik ga t niet apart voor ze kopen...
Ze eten ook broodbeleg qua vlees maar voor de rest lusten ze niet veel.. ja yoghurt enzo.. En Zoë likt altijd mijn bord leeg, maakt nie uit wat er op heeft gezeten..
Maar zoë is gek, die lust ook geen droogvoer.. Maar wel brinta...
Waarschuw beheerder
mijn kat,die is erg kieskeurig.
ze krijgt van die menu-zakjes,en brokken en soms een plakkie vleeswaren.
maar echt veel kun je aan dat beestje niet slijten.
behalve vrachten kattensnoepjes...
 
Waarschuw beheerder
mijn katten eten hill's en vleesbrok van de aldi.
:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
:/
 
Waarschuw beheerder
geen mijn katten meestal alibrokken :d
Maar ze hebben een poosje Whiskas gehad,dus nu willen ze de aldibrokken niet meer

Vlees geef ik soms,want ze worden altijd helemaal gek..Moet ik ze uit elkaar halen enzo :/
De ene in de gang de andere in de kamer,want de ene is te gulzig en eet dan alles op..zodat die andere kat haast niks krijgt :/

Snappie? :/
 
Waarschuw beheerder
:yes: Nou de fret bij mij thuis is eens losgebroken :| en toen is ie 2 meter verderop in onze stal geen snuffelen...en tot zijn grote verbazing zaten daar 40 kuikentjes :)...totdat wij in de woonkamer opeens wel erg dichtbij dat kuiken gekakel hoorde... :| waren de krengen overal in de tuin te vinden. :yes: het fretje had al 3 kuikens :dood: :P vermoord. :|Tja en het fretje kan ik slechts straffen voor zijn instinct is het niet ? Er wordt nu alleen voorzichtiger gekeken welke deuren openstaan.

p.s. De honden zijn ook gek op afgehakte kippenkopjes :P
 
Waarschuw beheerder
yep!

mijn hondjes krijgen ook meestal 1 dag in de week een vlees dag maar ik bedoel dan energique!!!
of rodi compleet das van dat lekkere hart met pens yummie
(ieuw bah) maar het is idd heel erg goed voor je vriendjes om ze een of 2 dagen in de week op een vers vlees dieet te zetten (wel een compleete maaltijd en niet een biefstuk oid)
dan moeten de darmen weer ff werken en dan kan hij de voedingstoffen uit de brokken ook weer beter opnemen
en als je je hond op een vers vlees dieet heb heeft hij ook minder ontlasting en vaak minder last van kwaaltjes!!
maar ja ook mijn honden eten wel eens een frikandel!

:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nee geen vlees, hij krijgt alleen brokken met lam en rijst omdat hij van elk ander voedsel direct aan de schijt gaat.
Bullen hebben nu eenmaal aanleg voor huidproblemen en dat wordt ook vaak door vlees veroorzaakt.
Daarnaast krijgt hij schapenvet en af en toe een stuk komkommer.
 
Waarschuw beheerder
Meestal vlees uit een bakje voor de katten. Als ik ze vers vlees geef zijn ze zo bang dat ze het van elkaar afpikken dat het door de kamer wordt gesleept naar een veilig hoekje.

Inge
Waarschuw beheerder
Ik geef mijn katten vaak gekookte kip en/of vis naast hun eigen brokjes.
 
Waarschuw beheerder
De katten krijgen wel verse vis en af en toe een stukje vlees tijdens het koken. :)
Waarschuw beheerder
donateur
Als ik bv. met vis bezig ben word ik altijd helemaal gek van mijn kat... dan strijk ik over mijn hart (heb de regel: geen menseneten voor de kat) en geef ik m n stukje, en dan moet ie t niet!! :frusty:
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik aan me konijn de buurvrouw
 
Waarschuw beheerder
the real jojo.....Nee geen vlees, hij krijgt alleen brokken met lam en rijst omdat hij van elk ander voedsel direct aan de schijt gaat.
Bullen hebben nu eenmaal aanleg voor huidproblemen en dat wordt ook vaak door vlees veroorzaakt.
Daarnaast krijgt hij schapenvet en af en toe een stuk komkommer.


Ik weet niet wie jou die onzin heeft verteld hahahahaha, maar huidproblemen ontstaan eerder door brokken door al die granen waar ze heel vaak allergisch voor zijn;)
Waarschuw beheerder
dyzo krijgt geen brokken alleen maar vers vlees en groente.
alles rauw.
is toch het allerbeste
 
Waarschuw beheerder
oke dan Angel,het is zeker het allerbeste, gemixed kan ook nog wel, maar mensen geven teveel brokken in de waan dat het goed is, maar helaas niet.
Waarschuw beheerder
ja misschien maar de waarheid over brokken hier in een topic neerzetten?
kopieer t dan wel ff van t staffordforum.

maar zou t zin hebben?
 
Waarschuw beheerder
ja waarom niet?Ik kijk ook wel wat ik kan vinden.
 
Waarschuw beheerder
waarom rauwvlees!

Rauw vlees is de meest natuurlijke vorm van voeding voor hond en kat.

De opname van de nutriënten is bijna 100% wat resulteert in weinig ontlasting,

Een pond versvlees is een lepel ontlasting .

Er zitten geen houdbaarheidsmiddelen in, en geen andere chemische toevoegingen zoals BHT,BHA,Ethoxyguine en andere rommel.

De hond/kat krijgt echt vlees te eten i.p.v vlees en beendermeel en dierlijke bijproducten die in brokken verwerkt worden ,en totaal niets met vlees te maken hebben zoals wij mensen aan een stukje vlees denken.

En in een compleet versvlees voer zit heel weinig graan ,de nummer 1 veroorzaker van allergieën en huid gisten,en de grote mede veroorzaker van tandsteen.

Met rauw vlees moet het verteringsgestel precies doen waarvoor het gemaakt is namelijk het verteren van vlees en bot .Bij de meeste honden die brokken eten is de darmflora kompleet verwoest,en ook al zullen er honden zijn die 15 worden op brokken ,hebben zij vaak wel last van helaas voor gewoon aangenomen kwaaltjes,en kunnen ook ziekten en afwijkingen voorkomen die men niet met de voeding relateert,denk aan diabetes ,huidklachten,chronische darm klachten en nog veel meer van deze kwaaltjes of liever kwalen.Vaak worden de kwalen ook toegeschreven aan de manier van fokken terwijl deze klachten op versvlees kompleet kunnen verdwijnen.

Pups die op vlees worden grootgebracht groeien vaak gelijkmatiger op ,en hebben een hele goeie weerstand. En de vorming van tandsteen is nihil.

De ervaring die ikzelf in mijn kennel heb is dat de honden die op versvoer gehouden worden eigenlijk geen noemenswaardige en tegenwoordig voor normaal aangenomen kwaaltjes vertonen,en als er één wel tegen dit soort problemen aanloopt dit altijd de hond treft die op brokken zit.

Ook een vreemd verschijnsel is dat veel mensen roepen ja maar ik geef brokken want die zijn compleet en uitgebalanceerd,en vlees is niet compleet.Fout ook voor de vleesvoerder is er keuze,je verstrekt een kompleet versvlees of je gaat het zelf samenstellen (B)ARF.Of zoals ik 6 dagen een compleet versvlees voer (carnibest) en 1 dag doen we wat met botten en andere lekkernijen,zoals verse vuile pens van schaap of rund,of een lekker lapje rund of schapen vlees.

Alleen het zien genieten,de extase waarin de honden hun lekkers wegkauwen zou al een reden op zich kunnen zijn om op versvlees over te stappen.

Wat ook een groot voordeel van rauw vlees menu’s is, zelf samengesteld of een kompleet voer,er zit praktisch geen graan in ,in brokken zitten vaak 70% granen, granen behoren niet tot het natuurlijke voer voor honden,ook niet via de maag inhoud van prooidieren,graan komt namelijk in de natuur praktisch niet voor,het is een door de mens gecultiveerde soort en de veroorzaker van veel problemen in de gezondheid van de hond en kat.Er zijn verschillende soorten compleet vers voeders,wij hebben voor carnibest gekozen omdat er gebruik wordt gemaakt van vlees goedgekeurd voor menselijke consumptie,er maar 6% graan in verwerkt is en dan nog in de vorm van gepofte rijst.Gepofte rijst is de meest hoogwaardige granenbron die in honden en kattenvoer kan zitten.En het bevat een klein percentage groenten.
Waarschuw beheerder
ie staat onder een nieuw topic
Waarschuw beheerder
ja ik geef levende goudvissen aan de piranha's van me vriend :)das pas echt vers
 
Waarschuw beheerder
Bijna altijd. Als er gekookt wordt in de keuken is hij de eerste die er is. Hij krijgt altijd. Biefstuk, tongetjes, ligt eraan wat er gekookt wordt, maar krijgen doet me katje altijd.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
onze katten krijgen 's avonds vlees uitblik en soms us ff een paar plakken vlees beleg en tijdens het eten enzo ook nog wel eens wat en voor de rest staan er altijd wel brokjes voor ze!
 
Waarschuw beheerder
ja ik geef levende goudvissen aan de piranha's van me vriend das pas echt vers


Oh dat kan ook, alleen zou ik geen goudvissen vooeren, maar dan een paar voorntjes vangen uit de sloot, dagje in schoon water laten zwemmen en ze hebben meer eraan dan zo'n lullig goudvisje.
Maat van me zijn piranha's zijn laatst door de kat opgevreten, naja poep gebeurt zeggen we maar he?;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik weet niet wie jou die onzin heeft verteld hahahahaha, maar huidproblemen ontstaan eerder door brokken door al die granen waar ze heel vaak allergisch voor zijn
==================================================­==============
Niemand heeft mij die onzin verteld, is gewoon mijn eigen ervaring en ervaringen van andere Bullen eigenaren.
Geloof me als er 1 debiel is met een hond en het beste wilt ben ik het wel.
Toen hij net bij ons was (asielhond) woog hij net geen 17 kg, heel weinig voor een volwassen Bull.
Heb hem toen een tijd op Cavon gezet.
Toen de problemen begonnen ben ik op aanraden van een andere Bull eigenaar die hier een dierenspeciaalzaak heeft Lam en Rijst gaan geven.
Zij had dezelfde problemen met haar Bull gehad, en dit is wat voor mijn Bullemans gewoon het beste werkt.
 
Waarschuw beheerder
Dan is het toch onzin, veel brokken merken gooien dan wel weer anti-allergeen erdoorheen om het te neutraliseren.
Maar vlees kan geen allergische reacties geven, ik ken ook zat fokkers, zeggen allemaal wat je moet geven, en heel toevallig verkopen ze dan dat merk.
Ik neem aan dat je geen andere rotzooi door het vlees hebt gegooit, want er is zat andere voeding waar een hond niet tegen kan, maar waarvan mensen denken dat het goed is.
Een hond heeft gewoon niks aan granen, rijst is een wat makkelijker graan, maar je hond heeft nog steeds niks aan een goedkoop opvulmiddel, maar goed je hond doet het er goed op, dus doen wat het beste voor je Bulletje is ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
nou ik geef mij hond gewoon brokken en soms krijgt hij ook wat van de avondeten zoals lekkere macaroni of aardappels met sperzieboontjes etc...
dus ik geef me hond bijna alles want hij lust ook bijna alles dus:P
en ik let niet overal op wat hij wel of niet mag...
ja zoals chocola geef ik hem niet:no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
dus doen wat het beste voor je Bulletje is
==================================================­======
Doe ik ook ;)
Mijn ouders gaven hun honden altijd pens en kopvlees en 1x per week gekookte vis.
Zijn er allemaal oud mee geworden.
 
Waarschuw beheerder
Ja gekookte vis zijn die van mij ook helemaal weg van, hebben zo al geen rust in hun reet maar als ze gekookte vis ruiken, dan is het huis helemaal te klein?:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat voor honden heb je?
 
Waarschuw beheerder
Boxers!....3 zelfs ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn ouders hebben vroeger ook een Boxer gehad, super beesten (y)
Hij was bij mijn Opa in huis geboren en toen mijn Pa trouwde verhuisde Max mee, liep altijd weg naar mijn Opa's huis, kreeg dan van mijn Oma hun stukkie vlees en werdt door mijn Opa terug thuis gebracht.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
mijn hond krijgt eukanuba brokken voor een zwakke maag en acute diarree.. ach ja ze ken nie veel hebben. ze lust alles maar mag het niet.. wat ik echt erg vind... want ik vind dat een hond best verwend mag worden :bah:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Je moet ze ook verwennen, maar niet met voeding die niet geschikt is voor een hond.
Waarschuw beheerder
donateur
onze katten krijgen 1dags kuikentjes. :[