Partyflock
 
Forumonderwerp · 734145
 
nou??\

ik vond de muziek wat minder.. maar te leuke mensen waren er (Y)
ik heb geen idee eigenlijk:no:
de muziek was juist geweldig, ben weer helemaal compleet los gegaan.

Mark N (L) jammer dat die zo kort draaide
 
super muziek :respect: ...


heb me goed vermaakt :yes:
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3417, 168}
Werkzaam bij {SHOWLIST location 14513, 22781}
was gezelli :jaja:
Ik heb me prima vermaakt, leuke mensen waren er zeker...
 
zalig kerstfeest allemaal!
haha, is het kerst dan? volkomenkutkerstmis:yes:
ach ja als we al in termen van kerst :S spreken dan laten we het er maar op houden dat t een witte kerst is en de kerst wordt afgesloten met een zondagscoma ;)
 
Ik ergerde me ontzettend aan het publiek in het begin, maar gelukkig hadden de portiers dat ook, waardoor er in 'n kort tijdsbestek behoorlijk wat houthakkers uitgegooid werden :D (Y)

Muziek was echt super!

Leuk om zoveel mensen uit het buitenland te zien die op zo'n feest afkomen!
Zag bij binnengaan idd mensen die buiten stonden te tieren omdat ze eruit moesten....
Ben vrijwillig na een half uur naar buiten gestapt!!! Wat een kansloze debielen liepen er rond!!! Wist niet dat ons land zulke lelijke mensen had!!! Wazi's,, haha wat een lachertje, beetje jammer van die stoere mannetjes want de muziek is erg goed ;)
liepen gekke rond jah :P werden er ook wat uit gegooid heb ik gezien ook met pogoën
beter :yes:
MARK-N was wel goed maar SIMON UNDERGROUND :P :respect: held van de avond !!!!!!
verder was muziek wel lkkr beukend en hard
laatste aanpassing
De sfeer maak je zelf!!!!!!!!! Tis maar goed dat JORG1900 al na een half uur weg was. Hij kon al het geweld niet aan ahhhhhhh!!!!!

Ik heb mij dus prima vermaakt. NOISEKICK heeft mijn aaf gemaakt!!!!!
Geweld???? Laat me niet lachen,, heb gewoon geen zin om tussen die meelopende kistendragende broekspijpen opgerolde helga's en andere kneusjes rond te lopen,,
je komt toch niet voor de mensen maar de muziek :/
 
heerlijke nacht in de hemkade!
heb heel de avond sterke muziek gehoord, er werd lekker stevig gedraaid. ben wel lekker hard gegaan op terreur. alleen outblast sluit wederom een feest af op een manier waarvan ik zoiets heb; tsja beetje kut.

heel de avond wel een relaxt sfeertje, veel vage mensen. alleen jammer van die mat partij op het laatst in de eerste zaal.

zat nog met zeven gele munten van vorig jaar, probeerde er drinken mee te halen alleen dat ging niet op. helaas.
 
Ha, was een vet feestje dus? Ik kon helaas niet... kom net uit mn werk :/

das pas headfuck..
 
Laat me niet lachen,, heb gewoon geen zin om tussen die meelopende kistendragende broekspijpen opgerolde helga's en andere kneusjes rond te lopen,,

Dat had je toch kunnen verwachten ?
 
ninanaomi 26 december 2004 09:16

je komt toch niet voor de mensen maar de muziek


Ik sta liever op 'n feest met leuke mensen en 'n goede sfeer, maar met kutmuziek, dan andersom.
In het begin was het feest echt niet fijn, maar hoe later het werd hoe gezelliger. Laatste dj's draaiden erg goed!!!
weltruste
Ik sta liever op 'n feest met leuke mensen en 'n goede sfeer, maar met kutmuziek, dan andersom.


kan ik je geen ongelijk in geven ;) maar de sfeer vond ik persoonlijk erg mee vallen ;) en de muziek was gewoon (Y)
Voor mij geld dat toch echt niet. Er kunnen nog zulke leuke mensen zijn en een goede sfeer. Als de muziek kut is, heb ik echt een rotavond. Dat is toch waar ik voor kon. De rest interesseert me niet zoveel.

Dacht gister ook wel tering wat een publiek. Maar ja ik sta vooraan voor de dj en dan zie ik al die mensen niet meer, want die staan ergens achter me irritant te wezen. En vooraan stonden zoals gewoonlijk de mensen weer die het geweldig vonden en deze muziek goed kunnen waarderen.

Vond het wel goed dat er behoorlijk streng op leeftijd werd gecontroleerd, voor me mochten er 5 mensen terug om legitimatie te gaan halen en moesten alle broekspijpen naar beneden gerold en heb er hoop uitgegooid zien worden die stonden te pogoen, dat was wel top :)
 
Mm ik heb me goed vermaakt :) Lekker op de terror ouwehoeren. pogo en en zuipen hehe
:) perfecte avond
 
Artiest Sentinel
Ik dacht dat ik op een bijeenkomst van hitler jugend terecht gekomen was.

Bass D was aan het draaien , armpie de lucht in en om buzz fuzz roepen :S
Wat een sneue figuren :yes:
Ben ook maar snel weer pleite gegaan
 
Ach ja. Vind het jammer. Hoor nu ook dat het later wat gezelliger was. Maar ik trek dat volk voor geen meter. GGa er dan ook echt niet tussen staan :no:
 
hee kroepoekie! naar je zin gehad?? (k) voor jou
Heey Marije! :d

Jaaaaah, ik heb me prima vermaakt! (y)
Lekker staan bij de trap! :devil:

Jammer dat je dr niet bij was!

(k) Volgende week Mega Rave, kan je de schade inhalen! :[
Durven die gasten ineens weer te komen dan? Toch maar weer eens gaan kijken. :)
 
blij dat ik er niet was:)

ik denk dat ik me wel kapot had lopen ergeren aan al die zielige pogo'ende viezeriken met kisten aan

dus blij dat ik thuis was(y)
Jij bent dan ook kakkerlak en daar sowieso niet gewenst.
 
Artiest {SHOWLIST artist 83211, 11369}
Haha Max, ik had je al gewaarschuwd, maar je moest en zou heen ;)
 
Arrogant ja, dat dan weer wel!


hou maar op:no:
laatste aanpassing
 
de tering!
krijg je op t moment van "gaaaaaan" te horen dat we toch maar niet gaan :@
Ik vond et 10x Niets!
Begin wel geinig, Maar om half 3 was voor mij de lol eraf en lekker naar Huis gegaan! Volgende keer beter :D
Zouden die gasten met het handje in de lucht bij Bass D, wel weten dat ie het feest zelf georganiseerd heeft :/
Tja, deurbeleid Hemkade valt ook heel veel over te zeggen :-/ Heb veel mensen naar binnen zien komen met bepaalde tekens op jassen en/of kleding dat zelfs me zusje nog weet dat die niet voor de sier zijn :x

Vond verders wel een relaxt feestje, werd erg lekker gedraait :jaja: Mark N was echt geweldig :k Ook Noize suppressor, Endymion & Ophidian waren heerlijke setjes :bounce: Zelf ook geen narigheid gezien totdat ik wegging :) Security was daar wel zeer snel bij (Y)
laatste aanpassing
 
Hoorde dat het later wel gezellig was na "opruim acties" van de WWS maar toen lag ik al weer lekker te slapen :z
 
tegenvaller

headfuck muziek? nee dus....
Die gasten met dat handje in de lucht weten vrij weinig.
Chillkikker --> Die opruimacties hadden ze aan de deur moeten doen, had zeker ook een boel gescheelt dan voor meerdere mensen :jaja: Kan best begrijpen dat het niet echt funest is voor de beleving van de normale feestganger, als je zag wat er allemaal rondliep *kotssmiley* Zag zelfs een wijf binnen komen met zo'n Duits kruis op haar hele bomber (ben naam van dat kruis ff kwijt, ben al aan het googlen :p )
was wel geinig feestje, jammer dat ik na afloop in de trein in slaap was gevallen...

ik moest in hoofddorp zijn en ik werd in rotterdam wakker
Wow :-o Das wel erg kut idd :s :(
 
Ach ja jammer maar helaas. Ik was pleite en heb toch dj's gemist die ik niet had willen missen maar ja. Je ken niet alles hebben
Zou me feestplezier niet laten vergallen door dat soort minderwaardige levensvormen :nee: Zijn ze echt niet waard :[
 
Heb je wel gelijk in. Maar het publiek maakt voor een groot deel het feest. Geen zin om me een hele nacht te lopen irriteren, aan dat soort amoebe's
Heb ik de eerste half uurtje dat ik binnen was ook gedaan hoor :frusty: Daarna maar lekker gaan feesten met de mensen die er ook daadwerkelijk waren om te feesten, en dat waren er ook nog zat gelukkig (Y) :bounce: