Partyflock
 
Forumonderwerp · 730976
292x bekeken
Werkzaam bij Explosive Sounds
Artiest Arteta
Waarschuw beheerder
donateur
Ajax gaat een bod doen op Werder Bremen aanvaller Angelos Charisteas. Naar verluid zou deze €5 miljoen zijn.

Er heeft zich nog een club gemeld voor een overname van de Griek

Hannover 69 zou ook interesse hebben

Wat verwachten we van het bod van Ajax ?!
En is Charisteas wel geinteresseerd om tegen FC Den Bosch te spelen?!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik heb ook interesse in hem om mijn gras temaaien :D:D
Waarschuw beheerder
5 miljoen das best veel voor zo'n slechte spits :O
 
Waarschuw beheerder
charisteas (y)
Waarschuw beheerder
gehypte kut spits
 
Waarschuw beheerder
In potentie is het een topspits.....




.....alleen grieken en Ajax... :/
Waarschuw beheerder
Tijdens het EK heeft ie zich wel bewezen. Laat maar zien wat hij kan :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik als ajacied zeg niet doen!!!!!
 
Waarschuw beheerder
en ik als ajacied zeg wel doen! ;)
Waarschuw beheerder
geef die Babel is een kans
Waarschuw beheerder
en ik als ajacied geeft geen oordeel meer over iemand voordat ie bij ajax heeft gespeeld. Heb er al te vaak naast gezeten
 
Waarschuw beheerder
Babel kun je niet elke wedstrijd voor de leeuwen gooien, die jongen moet stukje bij beetje ervaring opdoen. Hij doet het trouwens wel aardig de laatste tijd, daar niet van :)
Waarschuw beheerder
kluivert speelde op die leeftijd toch ook elke wedstrijd?
Waarschuw beheerder
je had kluivert en kanu toen

nu babel en anastasiou :s
Waarschuw beheerder
ja, en ronald de boer kon ook nog in de spits. wereld van verschil met nu
Waarschuw beheerder
mooi was die tijd


zucht
 
Waarschuw beheerder
tja.. hopelijk zal die tijd ooit een keer weer terugkeren..
Waarschuw beheerder
ze moeten mij gewoon in de spits zetten, dan komt t goed. Ik kom nu al sinds begin jaren 90 bij ajax en weet nu inmiddels wel hoe het systeem werkt b)

dus ronald bij deze
 
Waarschuw beheerder
donateur
-----------------------------------------------------------Ajax hoopt transfer Charisteas deze week af te ronden
In het programma FC Godenzonen van de regionale tv-zender AT5 meldde Ajax voorzitter John Jaakke dat Ajax hoopt deze week de transfer van de Griek Charisteas af te kunnen ronden. Gisteren liet hij al weten dat Ajax deze week een bod zal doen.
-----------------------------------------------------------

Ik weet het ook niet hoor. Het is wel duidelijk dat er een spits bij moet, want die andere Griek bakt er vrij weinig van. En om alle druk op de schouders van Babel te leggen is ook niet zo slim.
Maar die Griek is alleen een 2-spitsen systeem gewend..
Waarschuw beheerder
laat m maar lekker in duitsland voetballen
Waarschuw beheerder
Duidelijk een slechte aankoop gaat dat worden, zoals Legalize! al zegt is Charisteas puur een spits voor een 2 spitsen systeem, net als Sonck. Willen ze dat nou gewoon niet zien daar in Amsterdam :S

Ik vind het overigens erg jammer van Sonck, die bij Genk echt goed presteerde en in de competitie bijna 1 op 1 liep. Wat als die jongen bij een andere club of in een ander systeem terecht was gekomen?

Tering, hoe vaak floppen aankopen van Ajax wel niet, het team dat bijna 10 jaar terug zo goed presteerde was veelal eigen opgeleide jeugd, waarom kan dat nu niet meer :S

Je zou eens een lijstje moeten samen stellen met geflopte / mislukte / matige Ajax-aankopen van de afgelopen 10 jaar, damn ik denk dat ik me wezenloos schrik :(


Kortom, zoek verder naar een 4-3-3 spits, verander het systeem, of leid eigen spelers op :)
 
Waarschuw beheerder
wie is wel een goeie 4-3-3 spits dan?
 
Waarschuw beheerder
echt gierige hollanders dat ajax bestuur
geef een keer 20 miljoen uit aan een spits
net als italiaanse clubs die hebben het geld ook niet die betalen ook met lucht
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja, maar dat is maffia. Je kan wel een hoop geld betalen voor een spits. Zijn salaris moet dan ook betaald kunnen worden. En dat is in sommige gevallen gewoon een probleem. Ajax kan geen gearriveerde topspitsen aantrekken. Daar is de Nederlandse competitie te onaantrekkelijk voor..
Waarschuw beheerder
heb me twijfels, vooral door het aankoopbeleid van de laatste tijd :S
eerst maar eens afwachten of het allemaal doorgaat..
en dan nog een middenvelder, dat wilden ze toch ook nog???
landzaat??
 
Waarschuw beheerder
donateur
Werder speelt het spelletje mee. Dat is wat anders ;)
Waarschuw beheerder
Klopt idd...onderhandelingstactieken van tegenwoordig;)
Maareuh nu blijkt dat Dhr Charisteas liever in een warm land wil spelen (Lees: Spanje)
Waarschuw beheerder
donateur
Vind je Nederland niet warm dan?!

Warme Zomers

Koude winters

HEEEERLIJK
 
Waarschuw beheerder
rot op met die charisteas !! liever een andere spits !!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ajaks heeft een nieuwe spits gekocht, ALSIEMARAAKIS
Waarschuw beheerder
papalamepiemelos
Waarschuw beheerder
ZE blijven het maar niet begrijpen daar, die Charisteas kan dan wel met Griekenland de Europese titel hebben gepakt, wat een incident is, maar hij is niet de ideale opvolger van Zlatan en echt geen spits waar ze wakker van liggen als je je weer wilt meten met de Europese elite.
 
Waarschuw beheerder
Ik zeg Machlas terughalen :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Charisteas is best een goede speler, maar ik denk niet dat hij bij Ajax past. Dan nog niet eens zozeer door het systeem, maar gewoon door zijn stijl van spelen. 5 miljoen vind ik overigens nog niet eens zo duur voor een speler als hij, maar liever zie ik dat ze nou maar eens de portomonnee trekken en een écht goede spits kopen :jaja:

Mensen kunnen hier trouwens wel blijven zeuren over het feit dat hij geen 4-3-3 speler zou zijn, maar welk team speelt dit systeem nou nog? Zijn er niet zoveel, dus is de kans ook niet zo groot dat een toekomstig spits van Ajax ervaring met dit systeem heeft. Bovendien kunnen ze het altijd nog (proberen) aan te leren. Pas als een speler een tijdje bij een team speelt kun je hem beoordelen, niet nu al.

Babel doet het goed tot nu toe, zit zeker veel potentie in. Maar hij kan niet nu al er elke wedstrijd staan en er moet hoe dan ook nog een spits bij :jaja: