Partyflock
 
Forumonderwerp · 597302
Zo, ik heb dus aan staan in me foon dat hij een ontvangst bevestiging moet sturen. Maar nu verteld opeens een vriend van mij dat hij denkt dat dat geld kost.

Volgens mij is dat niet zo, en is dat gewoon een gratis service die er bij word geleverd. Dus ik klanten service bellen, maar die gozer was te dom, ik moest eerst hem gaan duidelijk maken wat een ontvangst bevestiging was, en daarna ging ie het vragen, wou ie ook nog weten wat voor een toestel ik had, dus ja, ik dacht, die flapdrol komt er nooit achter, dus maar weer opgehangen.

Maar iemand hier weet vast wel of dat geld kost of niet :D
volgens mij kost dat niets :-D
Nee kost geen geld is gewoon service van je GSM provider
 
Artiest Estrella
idd kost je geen drol..
is gewoon gratis joh
 
is data verkeer, lijkt me dus wel dat dat geld kost Rowan ....
Werkzaam bij Partyflock
Artiest Primera
Nee hoor, je kan gewoon dat ontvangst-bevestiging aanzetten,
kost je niets extra, al zeg ik wel, IK zet het niet aan wordt helemaal waus van al die report's
Ik heb het ook nooit aanstaan. Ik heb ook weleens gehoord dat dat geld kost, maar dat weet ik niet zeker.
Werkzaam bij Puinzooi
Artiest Cup-a-core
missss Essss 21 januari 2003 19:50
idd kost je geen drol..
-----------------------
Nou mij toevallig wel :@
Ik schijt mezelf brood en brood mager. ;-)
 
Kost niets bij mij.
Ik vind het superirritant. Maar in heel sommige gevallen is het wel handig dat het kan.
handig is het zeker. je kan heel makkelijk iemand controleren of kijken waneer iemand zijn tel. aanzet.
dat gebruik ik iig veel (6)
laatste aanpassing
 
hhaha dan moet je er een kurk in douwe !!Krankheimer Psychedelische kontvruchten..

haha en wat een naam zeg.. :D
MAR kost echt niets... zijn telefoon stuurt SMS, centrale stuurt SMS naar de juiste provider, die stuurt het door naar de juiste telefoon... Telefoons sturen een pakketje terug naar SMS centrale dat ze de SMS ontvangen hebben (anders zou constant de SMS opnieuw verzonden worden door de centrale ;)). De SMS centrale stuurt ontvangst bericht terug.... BLABLA naar partij A... en voila. Kost niets :)
Ja, dat dacht ik dus ook :D

En het is super makkelijk :D Weet je tenminste of iemand hem ontvangt. Hoef je je niet te gaan afvragen of ze foon wel aan staat :D
 
kost geen geld zekers te weten!
ik betaal er ook niets voor