Partyflock
 
Forumonderwerp · 722095
 
Waarschuw beheerder
donateur
.
[img]http://stuff.gijs-weeber.nl/pics/Dear%20God%20Please%20Make%20It%20Stop.jpg[/img]

aansluiten bij een van de andere topics alsjeblieft alsjeblieft?

(F)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
haha te schandalig ja.. zulke mensen moet je OOK het paspoort afpakken.. zn voornaam klinkt niet echt Nederland dus hij kan mooi weer terug naar het oostblok (y)
Waarschuw beheerder
Dan komt ie net zo hard weer terug met die open grenzen!
(trouwens lekker bekkie korfbalmeister)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
wil je mijn uiterlijk er buiten laten? :$
 
Waarschuw beheerder
ben benieuwd hoe t verders in Nederland gaat :yes:
Waarschuw beheerder
Sorry Korfbalkampioen, maar je ziet er echt goed uit ..no offense!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja hoor ik wel vaker tnx :D maar wist niet of je het serieus bedoelde
 
Waarschuw beheerder
(en hij wilt nog 3o met mij en chris :9)


maarreeeeee ik heb trouwens nog niks gemerkt hier in Tilburg van vreemde hatelijke ontwikkelingen :no:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb er onderweg naar huis nog een paar gesprekjes over gehad, maar eigenlijk staan we in t buitenland een btje voor gek, schijnt t :P

eerst wordt er een "controversieel filmmaker" vermoord die tegen nét iets te veel schenen heeft geschopt, vervolgens wordt dit als excuus aangegrepen om maar gelijk scholen en moskeeën in de fik te steken en dat schijnt dus nu allemaal weer de schuld van POLITIEK LINKS te zijn... :/

daarna wordt er met 400 man politie een tot de tanden bewapend roedel vol explosieven hangende Marokkaanse al-Qaida strijders omsingeld, die later twee blanke Nederlanders blijken te zijn met één reeds verbruikte handgranaat (misschien loop ik hier een btje achter, want t laatste nieuws dat ik gehoord/gezien heb is van 9 uur geleden)

nou, ik ben weer terug in NL hoor... kunnen we nu weer rustig gaan doen?
 
Waarschuw beheerder
die later twee blanke Nederlanders blijken te zijn


Huh?

Inge
 
Waarschuw beheerder
die later twee blanke Nederlanders blijken te zijn


idd HUH???

verklaar u nader meneer DarkSkywise
Waarschuw beheerder
lees de spits maar.
 
Waarschuw beheerder
De twee mannen die woensdag na een lange belegering in het Haagse Laakkwartier werden aangehouden, bezitten de Nederlandse nationaliteit. Eén van de twee verdachten is de 19-jarige Jason W. Hij is een zoon van een Amerikaanse vader en een Nederlandse moeder. Vijf jaar geleden bekeerde hij zich tot de radicale islam.

In Amersfoort werd zijn 17-jarige broer Jermaine gearresteerd. Beide broers zouden zich in kringen rond Samir A. hebben begeven, de zogenaamde Hofstadgroep. A. wordt verdacht van het voorbereiden van terreuraanslagen. Mohammed B., de verdachte van de moord op Theo van Gogh, was eveneens in deze kringen te vinden

Jason W. is geen onbekende van de politie. In dezelfde woning in Den Haag werd hij vorig jaar al gearresteerd. W. bekeerde enkele jaren geleden tot de islam en werd al snel radicaal. Zo bezocht hij vaak de Fourqaan moskee in Eindhoven. Deze moskee in Eindhoven raakte eerder al in opspraak, omdat er jonge mensen voor de jihad zouden worden gerekruteerd. Daarbij gaat het onder meer om de recrutering van twee Nederlandse Marokkanen, die in december 2001 om het leven kwamen in de Indiase deelstaat Kashmir.

Update 06:31
De Telegraaf meldt vandaag dat de andere verdachte die in Den Haag werd opgepakt de 22-jarige Ahmed Ismail A. is. Ook hij heeft, net als Jason W., de Nederlandse identiteit en was bij de AIVD bekend als een kopstuk van de zogenaamde 'Hofstadgroep'.

Verder werd in Amsterdam nog een lid van de groep aangehouden, de 23-jarige Mohammed Fahmi B. Opvallend is dat dit trio in oktober 2003 samen met Samir A. en hun geestelijk leider, koranleraar Mohammed al-Issar, opgepakt zijn op verdenking van het beramen van een aanslag. Het vijftal kwam toen weer snel vrij wegens gebrek aan bewijs. Naar Al-Issar is justitie nog steeds op zoek.

Met de grootscheepse antiterreuractie van afgelopen woensdag in Den Haag, Amsterdam en Amersfoort is volgens minister Remkes van Binnenlandse Zaken op de valreep een nieuwe aanslag in Nederland voorkomen.

Martelaar
De 19-jarige Jason W. blijkt overigens helemaal voorbereid te zijn geweest op een martelaarsdood. Dat blijkt uit een schokkende afscheidsbrief die hij aan zijn moeder schreef. Jason gebruikt de strijdnaam 'Abu Mujahied Amrikie'. Het weblog GeenStijl


Pfft. :x :vaag:


Mafketels.

Inge
Waarschuw beheerder
ff over die rellen met Ado supporters....het waren GEEN ado supporters. Blijft ook triest dat ADO steeds weer de pispaal is. Maar goed dat was een eigen mening, mijn excuus.
Maar goed feiten zijn:


Rellen Rond om de anti terreur aanval van A.I.V.D in Het laakkwartier

In het nieuws op sbs rtl 5 en nederland 2 wordt weer verteld dat FC Den Haag Supporters De confrontatie zoeken met allochtonen ZOEK OP DEZE FOTO DE SUPPORTERS

De HARDE KERN van FC Den Haag Bestaat uit allerlei soorten culturen dus weer lariekoek van de sensatie beluste media.

[IMG]http://img23.exs.cx/img23/6359/rel.jpg[/IMG]


dit was even als toevoeging op het nieuws.
Waarschuw beheerder
het enigste wat er is gebeurd,is dat het nu allemaal uitgemolken wordt op het nieuws,het is nu allemaal te zien,in elke huiskamer, het is nu allemaal bekend.ook al is het al jaren bekend..ik denk dat ik ook voor veel nederlanders spreek als ik zeg dat we ons al jaren ergeren aan de manier waarop veel marokkaanse mensen hier "integreren". op hun manier dus.. ze hebben zich nooit echt aangepast en 2 culturen die zo verschillend zijn van elkaar kunnen niet op die manier vredig met elkaar samenleven..en dan wordt theo van gogh vermoord, nee dat zeg ik verkeerd, afgetuigd.. wie is de volgende die durft te zeggen wat hij denkt?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Parruk, Natuurlijk waren het "ado" supporters of extreem rechtse jongeren. "Normaal" volk doet zoiets toch niet?????

Als er een protest of wat dan ook komt zijn die mensen ineens "extreem rechts", het word tijd dat mensen de feiten eens onder ogen gaan zien, ik denk gewoon dat veel Nederlanders(links, midden of rechts) het gewoon zat zijn.
En als dat inhoud dan die mensen gelijk maar extreem rechts of ado hooligans te noemen, vind ik het wel heel zielig. Deze mensen hebben vaak zelf de grootste mond over "het in hokjes plaatsen" maar doen er zelf net zohard aan mee, alleen willen ze dat absoluut niet weten of toegeven.
Waarschuw beheerder
Huh?

Inge


idd HUH???

verklaar u nader meneer DarkSkywise


Trieste zaak dat men het raar vindt dat de opgepakte terroristen geen marokkanen waren maar nederlanders. Blijkbaar is het voor veel mensen dan toch (bewust of onbewust): terrorist = arabier.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
die gast in amersfoort heeft op het hoogland college gezeten... heeft vwo gedaan. was een goeie leerling tot hij zich 5 jaar geleden tot de islam heeft bekeerd....

is wel vaak zo dat mensen die zich tot iets bekeren meteen doorslaan... de ergste anti rokers zijn vaak ook mensen die eerst hebben gerookt
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ik vind het niet "vreemd" dat het geen marokanen waren (moet wel eerlijk zeggen dat ik ook niet had verwacht dat het bekeerde nederlanders waren). Is misschien ook wel begrijpelijk, en dan kom ik weer met een "minderheidsvergelijking". Die "bekeerde nederlanders/amerikanen" hadden"waarschijnlijk"(natuurlijk) het idee zich meer te moeten bewijzen binnen die "scene". Maar een ieder die zoiets doet om zich te "bewijzen" moet maar eens nadenken of hij het voor een "god"doet of dat het misschien wel een "duivel" is die dat van hem zou vragen.
Waarschuw beheerder
Je maakt nu een veronderstelling, je zou er helemaal naast kunnen zitten.

Misschien waren die lui gewoon superfanatiek en "geloofden" ze in waar ze mee bezig waren.Lijkt mij aannemelijker dan de "drang om zich te bewijzen-theorie". Je moet namelijk echt er helemaal voor gaan wil je in staat zijn om dit soort zieke shit te doen.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hassanova, ik zeg toch ook niet dat mijn veronderstelling waar is. Ik kan het simpelweg via deze "optiek" begrijpen. Maar begrijpen is een groot woord. verklaren is isschien beter.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Wat ik echter niet begrijp, hoe kan iemand nou geloven dat z'n "god" er een van "liefde en goedheid" is, als HIJ zoiets van je zou verlangen??????
Waarschuw beheerder
Ik zeg ook helemaal niet dat jou veronderstelling waar is :)

Ik zeg dat die van mij aannemelijker is (correctie: ik vind die van mij aannemelijker)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
nou ik niet(correctie: ik vind van niet):-)
Waarschuw beheerder
ik heb geen mening :no:
Waarschuw beheerder
Ojee, zaterdag intocht van Sinterklaas.

Zal daar ook iets gaan gebeuren?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Als sint maar geen bommen in z'n heeft:-)
 
Waarschuw beheerder
Hassanova: er zijn niet veel blanke nederlanders die zich tot de Islam bekeren en dan ook nog eens terrorist zijn!

Dat heeft niks met arabieren te maken, het is gewoon raar.

Inge
 
Waarschuw beheerder
17 Jaar oud? :vaag:
Waarschuw beheerder
Wat ik echter niet begrijp, hoe kan iemand nou geloven dat z'n "god" er een van "liefde en goedheid" is, als HIJ zoiets van je zou verlangen??????


Probeer ik ook de hele tijd uit leggen.
Radicalen laten zich raadplegen door een geestelijke en die vertelt ze wat ze moeten doen!!
Een moslim gaat gewoon naar de Moskee om te bidden weet wat ie moet doen middels de koran en daar staat duidelijk in Het leven si een geschenk die je hebt gekregen en je hebt eht recht niet om dat leven te ontnemen ongeacht die van jou of van een ander!
Vandaar dat zelfmoord een zonde is in het Islam! en bij een radicale wordt verteld dat ie als ie dat en dit doet hij naar de hemel gaat!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hassanova: er zijn niet veel blanke nederlanders die zich tot de Islam bekeren en dan ook nog eens terrorist zijn!

Dat heeft niks met arabieren te maken, het is gewoon raar.

Inge


Vind je dat raar? Volgensmij is de Islam het snelst-groeiende geloof. En dat komt echt niet alleen maar door voortplanting, komt ook door bekeringen, ook hier in NL.

Ik ga er nu echt vandoor, houd de discussies netjes, ajuus!
 
Waarschuw beheerder
Ik vind eht wel vreemd dat sommige nederlanders Islamitisch radicaal worden. Ik bedoel, hoeveel Moslims zullen zich tot Jehova bekeren ofzo? Snap je? :P
Waarschuw beheerder
Mischien dat die jongens gewoon spanning zochten (17jaar en dan met granaten gaan gooien :vaag:) en het islam saai vonden dus ze iets radicaler wouden??? 8)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Vandaar dat zelfmoord een zonde is en het Islam!


Rafa, ik zal je hier niet op pakken, maar ik vind het wel grappig:-)
Waarschuw beheerder
heheheh :bloos: heb m al veranderd maar thanx dat je die inkoppertje niet hebt gekopt zeg maar!!
 
Waarschuw beheerder
DAT inkoppertje! :[

:P
Waarschuw beheerder
GVD!!! begin jij nou ook alweer!!!
wat moeten jullie van mij laat mij met rust

met jullie dit en dat en zo en zus en broer en boer en boerin en holiday inn en en holiday out en time out en down en up en tupperware en&%^%$^*&*^^* ;p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:P
Waarschuw beheerder
Ik hoop dat we nou allemaal is in opstand komen tegen die probleemgroep mensen die het hier in Nederland gewoon verpesten en ik het terecht vind dat die aangpakt worden en Hard !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niemand heeft het recht om iemand te vermoorden.

Maar komop, iedereen heeft er last van en ik heb dingen meegemaakt met een turkse jongen en mn broer word nu nog steeds berooft door een marrokaanse jongen en de politie doet godverdomme geen fuck!!!

Ik ben geen rascist maar ik vind wel dat die mensen aangepakt moeten worden en als dat niet helpt dan ga je maar terug naar je eigen land om het daar te verzieken en moet je kijken hoe ze daar dan worden aangepakt!

Zo....!!
Dat wilde ik even kwijt @@##^&$@#%^**(%^#$@#$&(

En dit wil trouwens niet zeggen dat er geen goede buitenlanders zijn want die zijn er ook. Maar voor die mensen word het verpest

En steek nou geen school in de fik, kinderen hebben er geen fuck mee te maken!
 
Waarschuw beheerder
*edit* Foutje. :P

Inge
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Inge in het topic :o
 
Waarschuw beheerder
Ingrid, wa moe juh? :[
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Kijk ik denk dat mensen vooroordelen en rascisme heel erg met elkaar verwarren. Als je namelijk veel ellende mee maakt door/met mensen uit een "bepaalde" stroming ga je uit zelfbescherming voorzichtig zijn met "zulke" mensen.
Dit is gebaseerd op vooroordelen/zelfbescherming, en heeft niets, maar dan ook niets met rascisme te maken. Het word tijd dat er "open" over gepraat gaat worden zonder elkaar gelijk voor alles uit te maken. Daardoor word alles alleen maar erger. Iemand die "moslim" is is niet een terrorist, maar iemand die een moslim als een "bedreiging" ziet is ook niet per se een rascist. Is eigenlijk onmogelijk want een moslim is GEEN ras, maar een geloofsovertuiging.Meestal veroordelen mensen elkaar puur op vooroordelen, en niet uit rascistische "oogpunten", maar simpelweg uit "zelfbescherming". Maar door elkaar gelijk in het "hokje" rascist of terrorist te duwen, veranderd de discussie. En komt er alleen maar meer onbegrip en boosheid. Iemand die bepaalde "vooroordelen" heeft over een ander moet maar eens met die "ander" gaan praten, misschien kan je elkaars vooroordelen op die manier weg nemen en elkaar begrijpen.
Waarschuw beheerder
Ja ingrid wat mot je van inge!! ;p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik kom je flat in de hens zitten, want dat is hip om te doen nu :yes:
Waarschuw beheerder
ze woont niet een flat he inge??
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
MIsschien bedoelt ie met ""flat" d'r visie op de samenleving:-)
 
Waarschuw beheerder
welles, of is het een apartement?
nouja het is op 10 of 12 hoog zoiets ;)
moslims, moslim-extremisten.nederlanders, rechtsextremisten, kommop als je daar geen verschil tegenwoordig tussen kan maken begin dan ook niet over flat of appartement :[