Partyflock
 
Forumonderwerp · 719556
1 volger · 8400x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
Hallo Allemaal,

Wie heeft er weleens geesten opgeroepen of zou dat willen doen? EN dan heb ik het over glaasje draaien (letters en cijfers in een rondje kaarsje erbij en een glas)??? Ervaringen???


Zelf heb ik het vanavond gedaan, en stond altijd wel open voor spirualiteit, maar d8 dat dit echt niet kon! Nou wel dus deed het met nog een vriendin gewoon je vinger er ligt opleggen en ja hoor het glaasje bewoog,en NEE niemand duwde het glaasje ... Heel vaag dit, want ik heb gewoon zitten communiceren met een bekende overleden iemand...

IEmand anders ervaringen??
 
Waarschuw beheerder
heb dr al verhalen over gehoort van mensen
das gewoon te para!!!
nee ik ga dat ckr niet doen ben dr schijterig voor
met geesten moet je niet spotten
Waarschuw beheerder
effe vraagje.... ken je alleen menselijke geesten oproepen, of ook dierlijke? Of misschien niet oproepen, maar van hun aanwezigheid iets vernemen??

Vind het wel interessant allemaal, maar heb dr zelf eigenlijk niet ervaringen mee
 
Waarschuw beheerder
houwe zo ik zech niks
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja hoor,het medium kan doorkrijgen dat het hondje of lievelingspoes ofzo ook bij de overledene is.
 
Waarschuw beheerder
ik zou maar eens uitkijken met dat glaasjedraaien.... wie weet wat ze je doen... als je er echt zo nieuwschierig naar bent ga dan naar een paranormaal beurs... maar ga niet zelf een zooitje energie oproepen en niet wetend wat er nog meer kan gebeuren...
 
Waarschuw beheerder
De kwaadste niet zei eerder:

jullie houden de mythe wel lekker in stand zo he...poldergeist en exorcist...
doe toch eens normaal.


Hey dude, POLDERGEIST hehehe, is dat de Nederlandse versie van polTergeist :-D

LOL

Chris
 
Waarschuw beheerder
heel onverstandig.. geesten oproepen
mijn zus ( : bounce : krisdhull : bounce : [ACTT] [APF] )
krijgt ook regelmatig bezoek en dan hoeft geeneens iets op te roepen...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
boeeeee boeeeeeeeee
Kan het ook gebeuren als je (te) diep in het glaasje kijkt?
 
Waarschuw beheerder
alligrator reageer jij ook wel eens serieus op topics?
 
Waarschuw beheerder
nee kan zo ook wel jha maar glaasje draaie nooit doen heb ervaring mee
 
Waarschuw beheerder
nee doet ie nie :P
 
Waarschuw beheerder
HardcoreVeertje 2 november 2004 21:44
alligrator reageer jij ook wel eens serieus op topics?

Niet op zulke ahummmmm onderwerpen:S
Waarschuw beheerder
Nou waarom dan niet omdat het te ver boven je pet is gegrepen?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik wil niet lullig zijn maar willen jullie dat nooit of niet meer doen echt ik meen het de kans dat je in een inrichting komt is heeel erg groot iki meet het nooit meer doen
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nee Chris speciaal zo geschreven omdat er dan ook mensen als jij hun mond open doen...
Waarschuw beheerder
donateur
Echt weird, geesten oproepen.

10 jaar terug wel eens meegekeken (op school). Je kreeg antwoord op de gekste vragen :S
Bij de vraag of de geest zich kenbaar wilde maken, brak een glas recht door midden, zonder scherven :O

Er werden zelfs voorspellingen gedaan voor cijfers van proefwerken. Het klopte gewoon allemaal......Kon het haast niet geloven.
Sommige klasgenoten deden het ook thuis, maar die gingen "te ver" met vragen stellen, over de dood enz. Nooit doen :no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat is er gebeurt toen Kippie??
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Gingen ze vragen op welke datum ze zouden overlijden enzo...bleef bij een meisje zo in haar kop spelen dat ze een paar zelfmoordpogingen heeft gedaan.
En een meisje ging met kaarsen voor haar raam zitten, ze werd helemaal waus. Geesten spookten door haar hoofd :vaag:
Waarschuw beheerder
Dat bedoelen dus de mensen hierzo als we zeggen niet doen als je er geen verstand van heb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
:respect: Dylaantje
Waarschuw beheerder
donateur
idd laat dit een leer zijn voor iedereen....NIET AAN BEGINNEN!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Goedzo kippie(y)
 
Waarschuw beheerder
ik zou het wel is willen doen maar ik ben te bang ik weet dat er wat is maar wil ze niet mee maken .

dan heb je weer mensen jah maar als je een lieve geest roept dat kan niet een geest is vaak bijde
(wat ik dan weet he )
is als je een geest op roept moet het van 2 kanten komen waarom roep je hem op zo maar jah dat kan niet en zo maak je hem vaak kwaat en roep je hem op moet je vaak ook iets terug doen dus als je vraagt ben je goed of kwaat dat ligt er aan waarom en wie je op roept.
 
Waarschuw beheerder
donateur
O man ik heb je stukje 3 x moeten lezen voor ik hem begreep :vaag:
 
Waarschuw beheerder
punten en komma's zouden inderdaad geen overbodige luxe zijn..:no:

en ja, hoezo zou je wat terug moeten doen???
Waarschuw beheerder
donateur
zou het niet zo zijn dat al een geest contact met jou wilt, hij jou wel opzoekt?

dat geloof ik wel iig :)
k wijd er hier niet over uit,ivm belachelijke reacties van sommige mensen
maar ik weet dat het zo is :)
Waarschuw beheerder
dondertje je word hier niet voor gek uitgemaakt hoor kijk maar er zijn er hier zat die hun ervaringen vertellen waaronder ik ook in een ander topic weliswaar maar er reageren serieuze mensen ik ben egr benieuw naar wat je te vertellen heb.
 
Waarschuw beheerder
Als mensen je voor gek gaan zetten krijgen ze met ons te maken:yes:
 
Waarschuw beheerder
hey dylaantje, mijn zus krisdhull gaat waarsgijnlijk zondag naar een paragnost en zo'n beurs. want ze maakt nu de laatste tijd steeds vaker van die dingen mee.
Waarschuw beheerder
donateur
hehehe dat is nou nog eens lief van jullie ;)
(F).

Tja het uit zich in kleine dingen

het begon toen mijn opa precies 1 jaar en 1 maand voor mijn geboorte is gestorven.
bij de bevalling van mij waren er geen complicaties en kwam ik gewoon erg gezond terwijl tijdens de zwangerschap ik constant verkeerd om lag of half stikte door de navelstreng.

vlak voor de bevalling voelde mijn vader iets heel warms voorbij komen, terwijl hij alleen stond, het was ook meteen weer weg en toen voelde hij dat het goed zat.
en het ging ook goed. een soort van beschermengel dus.

toen ik een jaar of 15 was ging ik op volleybalkamp en we hadden een dropping, ik liep een stuk voor de groep uit in het donker maar een beetje doelloos rond en ik kon ineens niet verder lopen. het voelde alsof ik gedwongen werd een hele andere kant uit te lopen dan waar ik heen wilde lopen, dus ik stond raar om me heen te kijken en toen ik werd bijgeschenen bleek ik aan de rand van een soort van ravijn te staan waar ik in gevallen was als ik door zou lopen.

of als ik veel verdriet heb om iets, en ik lig huilend in bed, voel ik een warme hand op mn hoofd die zegt dat het goed is waardoor mn verdriet ook weggaat.
1 x heb ik een menselijke schim gezien op mn muur....

of bij een belangrijke beslissing waar ik of mn vader over twijfel,voel je een stroom warme lucht langs je komen, "in je glijden" en meteen weer verdwijnen,waarna we ineens weten wat de goede beslissing is.

mn vader zei vroeger altijd "opa zal op je letten" en dat geloof ik :)
 
Waarschuw beheerder
dat is wel een hele mooie gedachte ! :D
 
Waarschuw beheerder
ik ken t
had laatst zelf het gevoel dat er meer was op mijn kamer dan ik met het blote oog kon zien
en mij tv en radio stoorde regelmatig, ik werd best wel bang en heb toen een kennis van mij laten komen die helemaal in dat wereldje van het spirituele zit enz. ik voelde zelf ook dat er meer was ik weet niet hoe maar het voelde gewoon zo
ik moets mee naar de zolder en moest op een stoel gaan zitten, toen is ze mijn energie op gaan roepen en weet ik veel wat ze allemaal deed.
ze is toen in contact kunnen komen met degen die er zat. het bleek de vader van mijn stiefvader te zijn (die ik nooit heb gekend). hij woonde eerst in ons huis en op de een of andere manier kon hij het huis niet verlaten en voelde hij het als zijn taak om over mij te waken
sinds dat mijn kennis is geweest en ik weet wat er zit heb ik er vrede mee, mijn kennis heeft gevraagd aan hem mij niet meer bang te maken en gezegd dat het wel oke is als hij er zit maar dat hij niet meer met de radio en tv enz. moet vervelen zodat ik gewoon rustig kan slapen


je mag het geloven of niet dat is je goed recht
maar ik ben er van overtuigd dat er meer is dan de meeste mensen kunnen zien
 
Waarschuw beheerder
Jeetje, interessant zeg!:yes:
wilde dat ik eens zoiets meemaakte..
maar denk ik er onbewust te bang voor ben zodat ik alles op een logische manier zal proberen te verklaren:yes:
 
Waarschuw beheerder
ik was ook bang heb dagen niet geslapen
durfde alleen niet meer naar boven
ik heb zelf de vaardigheden niet om echt contact te leggen maar die kennis van mij wel en sinds dat ik weet wat het is ben ik niet meer bang geweest
Waarschuw beheerder
donateur
miss shadow , apart he?

ik had een schim op de muur, mijn kamer was zo goed als donker en op mn muur was een plek veel donkerder dan rest een soort van zwart op donkergrijs zeg maar.
wat echt menselijk was.

moodswing, het is ook eng ;).
kheb alleen een oma die de angst wegnam :)

toen ik klein was, vroeg ik heel vaak naar opa en was ik helemaal gek op casper het spookje.
oma vertelde me toen dat opa hier ergens rond zweefde, net als casper, om op ons te letten en dat als je goed keek en voelde je het kon merken.
sindsdien ben ik er ook niet bang meer voor :)
Waarschuw beheerder
donateur
miss shadow,zou je dat willen,contact leggen?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Heeft iemand van jullie afgelopen zondag 'Reportage' op SBS6 gezien?
 
Waarschuw beheerder
ik denk dat ik het opzich wel zou willen
en misschien in het bijzonder met mijn oma

ik heb een aantal jaren geleden een slecht tijd gehad ,
ik had veel ruzie met mijn moeder en heb altijd aan mijn oma gedacht
als ik gepest werd of het ging niet goed was ik altijd in mijn gedachten bij mijn oma (die is overleden toen ik 8 was)
op een gegeven moment had ik zon ruzie en ik zag het niet meer zitten, ik wilde uit het leven stappen
om wat voor reden ook die nacht sliep ik bij mijn moeder in bed
snachts gebeurde er iets vreemds ik werd wakken en keek opzij, daar lag mijn moeder haar ogen waren open en er kwam een heel zacht licht uit haar ogen
ik schrok daar zo van dat ik huilend naar de huskamer ben gerend
mijn moeder was wakker geworden en kwam kijken wat er was, die wist niet wat er was gebeurd
ik vertelde het haar en ze had idd anders gevoeld in haar slaap dan normaal
vanaf dat moment wist ik dat het zo niet verder kon en dat er dingen moesten veranderen

tot op de dag van vandaag zie ik dit voorval nog steeds dat mijn oma mij de goede richting in wilde sturen
er zijn veel dingen geburd in de tussentijd en bijna alles is goedgekomen, het kontact met mijn moeder is heel sterk en ik ben in posotieve zin veranderd

dus vandaar dat ik graag contact wil met mijn oma, ik heb een aantal vragen
Waarschuw beheerder
Waarom maakt niemand zoiets mee als 'ie klaarwakker is?
Ik hoor alleen verhalen van mensen die 's nachts wakker werden...
 
Waarschuw beheerder
ik heb ook een andere ervaring met mijn oma

ik logeerde in belgie bij een kennis in arendonk in de bossen
de vader van mijn vriendin waar we logeerde had een nieuwe vrouw en daar kon ik niet mee overweg
ik was toen een jaar of twaalf en zei treiterde mij zo dat ik was weg gelopen
zo dom als ik was ging ik te ver de bossen in en ik was bang
ik had een ketting om met een hangertje daarin met een foto vabn mijn oma in goud gegraveerd
ik heb die heel de weg vast gehouden en heb gevraagd of oma mij wilde helpen
op dat moment kwam er een vrouw aan met een auto, die vond het verdacht dat er zo laat nog een kind liep en die heeft bij de benzine pomp afgezet en heeft gewacht tot ik daar was afgehaald door mijn ouders

ik weet zeker dat dit mijn oma's werk is want normaal komt op dat stuk geeneen auto
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Waarom maakt niemand zoiets mee als 'ie klaarwakker is?
Ik hoor alleen verhalen van mensen die 's nachts wakker werden...


lees bovenstaande maar daar was ik wakker
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ik was ook wakker :)
 
Waarschuw beheerder
mijn zus ook :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Gidsen.

Gidsen zijn overleden mensen die zelfstandig contact kunnen maken met mensen die nog hier op aarde zijn.
Ze maken zich vaak kenbaar in dromen.
Gidsen zijn dus mensen zonder stoffelijk lichaam.
Iedereen heeft een hoofdgids, het is vrijwel altijd een oeroude ziel; iemand die uit het wiel van wedergeboorte is gestapt en voor eeuwig je begeleider is geworden.

Je Gids wordt vaak ook wel aangeduid als beschermengel of geleidegeest of begeleider.


Je hebt ook andere helpers, je hulpgidsen.
Dit zijn vaak mensen uit dit leven of een vorig leven, waar je een band mee hebt gehad.
Dit kan b.v je vader of moeder of je broer of zus of eventuele vrienden of partner zijn.
Ze kunnen ervoor kiezen om je gedurende kortere of langere tijd te begeleiden.
Het is een Gids verboden om in je levensplan in te grijpen.
Je Gids rolt niet elke steen voor je voeten weg.
Je zelfgekozen lessen mag hij niet doorkruisen.
Wel kan je Gids je tot het goede proberen te inspireren.
Soms kun je die warme steun bijna lijfelijk voelen..,
Misschien niet zo raar want ze staan ook letterlijk achter je.



Je kan leren communiceren met je Gids.
Het is je beste vriend die je van binnen en buiten door en door kent.
De enige die echt weet wie je HoofdGids is dat ben jij zelf.
Gidsen zijn je vrienden, geen verre hoge geesten en ze hebben geen vleugels.
Gidsen zijn mensen zonder lichaam en denken zonder de negatieve bijverschijnselen van de aardse mens, zoals:
haat, jaloezie, egoïsme.

Uit het boek van Jan Kleyn, Geesten & Gidsen en Engelen


ik heb het van www.dekristal.nl
staat veel nuttige info
 
Waarschuw beheerder
Jullie moeten die mensen gewoon met rust laten !!!

En zeker niet spotten met glaasje draaien !!!
Waarschuw beheerder
lees bovenste maar daar was ik wakker


Sorry, mar als dat al een bovennatuurlijke ervaring is, dan maak ik er wekelijks 10 mee :s

Ik kom zo vaak een auto tegen op een weg waar het nooit druk is :s

Ik geloof er allemaal nog steeds niks van, en de verhalen hier, zullen me nog niet bijna overtuigen!
 
Waarschuw beheerder
Bobje, begrijp je standpunt, ik zelf twijfel ook idd aan sommige dingen:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
bobje, dat is helemaal aan jou.

wij geloven er wel in, en zeker ik heb daar zo redenen voor.
jij hoeft het er niet in te geloven maar je hoeft er ook niet spottend over te doen tov degene die dat wel doen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Sorry, maar ik ben op dit punt nogal sceptisch...
Heb nog nooit een feit gehoord wat echt onverklaarbaar was!
Wel verhalen, maar geen feiten...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
spottend


Que?
Hoezo spottend?
Ik vraag om meer overtuiging, ik stel me sceptisch op...

Nogmaals: Heeft iemand afgelopen zondag op SBS6 'reportage' gezein?