Sturkenboom Moet Weg Bij Fc Utrecht!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
wEDEROM WIL IK JULLIE TOCH EVEN OP DE HOOGTE BRENGEN VAN HET GEVAAR DAT OP DE LOER LIGT VOOR ONZE CLUB. EVEN EEN KORTE OPSOMMING:
-de supporters zijn verantwoordelijk voor het commerciele suc6 en de sfeer die weer zijn weerslag heeft op het aantal bobo's dat bij fc utrecht wil horen
-sturkenboom heeft gewoon zijn werk gedaan en mensen ontslagen, midreth en de gemeente hebben de club gered
-sturkenboom roept te pas en te onpas dat supporters 5% van de begroting zijn terwijl die juist verantwoordelijk zijn voor de suc6en
-sturkenboom durft te zeggen dat utregters naar amnsterdam moeten rotten als het ze niet aanstaat
-sturkenboom noemt iedereen die in het home komt bij voorbaat tuig van de richel
-sturkenboom schijt op de sv, en bennie kan al pootjes geven
-sturkenboom is een machtswellusteling die mediageil als hij is continu naar buiten wil komen als de uiroeier des kwaads. Hij schuwt chantage en mensen zwart maken bij hun werkgever ook niet
-9 van de 10 uitgegeven stadionverboden die in de periode sturkenboom zijn uitgegeven zijn wettechnisch aanvechtbaar, en daar is ook nog een stukje schadeclaimwerk mee gemoeid!
-sturkenboom zet dus de club op het spel ten favoure van zijn imago en machtsgeilheid
STURKENBOOM MOET WEG ZO GOED EN KWAAD ALS HET GAAT, FC UTRECHT IS VAN DE UTREGTERS EN NIET VAN DE PASSANT STURKENBOOM DIE ZICH AFTREKT OP ELK STUKKIE VI WAAR ZIJN NAAM IN VOORKOMT!
![Bron: http://www.utregforum.nl/forum/image.php?u=233&dateline=1099159412 [img cacheid=00077cd3001457c48034c74f1a0071f79a]http://www.utregforum.nl/forum/image.php?u=233&dateline=1099159412[/img]](/images/cache/00077cd3001457c48034c74f1a0071f79a)
__________________