Partyflock
 
Forumonderwerp · 594889
2115x bekeken
 
Waarschuw beheerder
kan je xtc roken.
ja tuurlijk kan het maar zou het effect hebben
en zou het slechter voor je zijn dan bijv een ploffie?
Waarschuw beheerder
anaal niet stinken??
 
Waarschuw beheerder
Dat wilde ik nou ook net zeggen... ;-)

Chris
 
Waarschuw beheerder
nee de lucht stinkt opzekers minder dan ploffie
Waarschuw beheerder
donateur
ken iemand die wel eens een pil fijngemaakt heeft en opgesnoven had.. maar die werd gek...... :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Een pil voel je dus veel harder inslaan en zal ook langer werken als je 'm anaal neemt.


:D inneemt ;) (y) :vaag:
 
Waarschuw beheerder
inbrengt...
Waarschuw beheerder
Ken je tog zelf tog ook wel bedenke?!

Lekker gaten in je longe joeppie :P
 
Artiest Da Brenzi
Waarschuw beheerder
ik wil nie veel zeggen.. maarre pep ken je ook gewoon roken hoor en wed maar dat da effect heeft...
Waarschuw beheerder
donateur
Hier in alkmaar is het niet echt positief als je iemand een pillenrokert noemt, dus doe het maar niet :)
Waarschuw beheerder
Pep roke is ook al zo fies dat T wel slecht moet zijn!
Waarschuw beheerder
Mja ik heb het wel eens geprobeerd en het is gewoon geen aanrader.

Hey wist je dat je hash ook kunt snuiven?
Waarschuw beheerder
Pep roken :S Dat heb dus eg totaal geen nut joh waus :S
Waarschuw beheerder
Je kunt het basen. Gewoon normale snuifpep roken is nog net ff stupider.
Waarschuw beheerder
nou ga maar lekker roke! je vertieft jezelf er alleen maar mee! drink dat meteen een vles accuzuur leeg ofzo! :s

kun je dat trouwens ook roken? accuzuur?? ;)
 
Waarschuw beheerder
Wiet moet je roken, das pas lekker!
Waarschuw beheerder
"Techno-tom aka Technolove schreef; ken iemand die wel eens een pil fijngemaakt heeft en opgesnoven had.. maar die werd gek...... :bounce:"

Dan kan die kerel goed overdijven, ik heb dit ook een paar keer gedaan en ik voelde er VEEL minde van dan wanneer ik ze slik. Me hele neus ging wel open.. Net menthol!
 
Waarschuw beheerder
Ik heb niet gezegt dat ik da doet.. pep roken..
Het enige dat ik rook zijn plofjes..
Maar ik ken mensen die het doen en die er wel effect bij hebben...
Waarschuw beheerder
als je het gewoon door slikt weet je zeker dat het werkt.....

plof heeft bijna ook geen zin....

gewoon snuiven en slikke!
Waarschuw beheerder
Coke plof word je veel raarder van man dan wanneer je het snuift..
ff uitkoken.. beetje wiet of hasj erbij!

:P
 
Waarschuw beheerder
Als ik da lekker vind en voel me er goed bij dan doe ik het toch... en snuiven doet ik ook zekers te weten erbij jah...
 
Waarschuw beheerder
Wat zijn jullie toch ook een stelletje sukkels zeg. Pillen zijn om te slikken, dat je ze niet kunt snuiven of in je reet kunt duwen, daar zal vast een donders goede reden voor zijn, anders deed iedereen dat wel.

Jullie zijn lekker bezig zeg, al eens geprobeerd om XTC intraveneus te injecteren trouwens? Ik ben reuzebenieuwd wat het effect daarvan zal zijn!

:(

Inge
 
Waarschuw beheerder
Ik had het over plofjes... lees vorige reply's....
 
Waarschuw beheerder
Nee, maar anderen hadden het daarover. Een pil snuiven en daarna de neus kapot hebben.

Inge
Waarschuw beheerder
pillen zijn gemaakt om te slikken als iemand pillen wilt roken doet zijn best maar plofje werkt beter
als iemand iets wil snuiven moet ie sos of pep halen dat is gemaakt om op te snuiven en een pil in je anus duwen stond al eens iets op internet van dan verkrampt je kringspier:S en kan je naar het ziekenhuis
Waarschuw beheerder
Kun je dan MDMA-poeder snuiven?
 
Waarschuw beheerder
Ja!
Je kunt zelfs stront snuiven maar das zo'n gedoe, ik prefereer dan de anale benadering ;-)

Chris
Waarschuw beheerder
Ik snap namelijk wel dat pillen niet echt handig zijn om te snuiven, want daar zit nog veel meer rommel in en die zijn er inderdaad niet voor gemaakt.

MDMA-poeder is als het goed is wel zuiver en heeft poedervorm net als sos en pep. Volgens mij is het ongeveer even scherp als pep, dus ik vraag me af waarom het dan zo bijzonder slecht zou zijn.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Je kunt het snuiven ja.

Aangezien het redelijk puur is en je er dus weinig van nodig hebt kan het wel, het brandt wel behoorlijk.

Maar de meesten dopen een vinger in het zakje en likken dat op (veel naspoelen).
 
Waarschuw beheerder
MDMA poeder is nog lang niet zo fijngemalen als pep, en er zit toch nog troep in. Niet snuiven dus.

Inge
 
Waarschuw beheerder
Elke pep is anders inge...
Die pep hier is dan fijngemalen poeder dan weer brokken...
 
Waarschuw beheerder
Over roken zijn de meningen wat verdeeld. Het zal wel niet erg goed zijn maar denk dat het wel meevalt. Alles wat in je longen gaat is niet goed voor ze, maar ze kunnen wel wat aan hoor.
Via een waterpijpje kan het misschien of gewoon vanaf een alluminiumfolie verbranden en dan de rook inhaleren.
Nooit geprobeerd, maar wel interessant :)
Probeer het eens als je nieuwsgierig bent zou ik zeggen.

Rectaal inbrengen? Tsja voor sommige mensen een taboe voor andere mensen een goede methode om nog higher te worden. De MDMA komt in ieder geval direct in je bloed zonder dat het eerst je lever moet passeren. Dus in theorie zal meer MDMA je hersenen bereiken.
 
Waarschuw beheerder
In theorie he, maar zo kan je in theorie ook coke anaal innemen! :P Ben benieuwd welk proefkonijn dit allemaal ff uitprobeert en ons zijn ervaringen deelt!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Space ouwe... K'heb een beetje mdma bij me wiet gedaan op multi :D:D:D:D
Waarschuw beheerder
donateur
wanneer gaan we paddos roken dan :P
Waarschuw beheerder
Rommert C.In theorie he, maar zo kan je in theorie ook coke anaal innemen!


Een van de presidenten van Brazilie (zelfs voor Braziliaanse begrippen corrupt, naam is me ontschoten) deed dit op deze manier, omdat dit de enige manier is om geen rare plekken op je armen te krijgen of een bloedneus tijdens een toespraak op TV. Naar het schijnt gebruikte hij zelfs tampons tegen de bloedingen.....
 
Waarschuw beheerder
paddos roken hebbik ook wel eens gedaan maar ik weet niet of dat effect gehad heeft want toen was ik al vaag van het portie dat ik had opgesnoept
Waarschuw beheerder
Je kan pillen wel snuiven. Je moet ze dan natuurlijk wel eerst fijn malen :) En dat werkt wel, en ook snel. Maar ik kan je vertellen het doet ver$#$#@%5e pijn aan je neus.
Wat ook kan (heb ik ook ooit eens gehoord), is een pil in 2-en breken, gaan liggen, en die halfjes in de hoeken van je ogen leggen. Het wordt dan via je oogvocht opgenomen. Het schijnt dat je daar megalijp van wordt. Ik weet alleen niet of dat schadelijk is voor je ogen (ik denkt het haast wel). Maar als er iemand hier is die dat even zou willen uitproberen????
Ik ben erg benieuwd.
laatste aanpassing
Artiest SeNz
Waarschuw beheerder
probeer het uit ofzo... je werkt je boterham toch ook niet anaal naar binnen?

probeer eerst eens een vrachtwagenband, ruikt ongeveer hetzelfde maar de smaak overtreft alles ...

DOH
(maar ben blij dat je die vraag eerst stelt!! )
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Klein niet te diep sneetje bij de halsslagader maken (die ene die naar boven dus gaat) en daar een druppel LSD op gooien.

Ga je ook hard van.
Artiest {SHOWLIST artist 41177, 37500}
Waarschuw beheerder
eej probeer maar eens pillenthee te zetten. word je vet vaag van.
 
Waarschuw beheerder
Laat maar......
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een shot hero in je oog schijnt ook goed te werken heb ik gehoord ;)
Waarschuw beheerder
de damp van een pepscheet, daar ga pas van uit je naad ;)
Waarschuw beheerder
Wie verzint er nou iets als een pil roken? Rook gewoon lekker hasj man.
 
Waarschuw beheerder
Doe maar niet krijg je hoofdpijn van!!!
Waarschuw beheerder
donateur
haha!
sjit wat melig, ik lach me eige kapot hiero
 
Waarschuw beheerder
hehe lache heb ook een x geprobeerd pillen te snuiven en paddo's te ruiken, maar weinig effect maar dat in je ooghoeken lijkt me wel wat ja
ff proberen :p
Waarschuw beheerder
donateur
anders ga je gewoon aan kikkers likken :)