Partyflock
 
Forumonderwerp · 594889
 
kan je xtc roken.
ja tuurlijk kan het maar zou het effect hebben
en zou het slechter voor je zijn dan bijv een ploffie?
 
Hou jij van je tanden? :S
 
heeft het effect? ja/nee
is het slechter voor je dan een ploffie? ja/nee
 
GoDdD :S

Neen kan je niet roken!
En slechter zal het vast wel zijn....

Wat wel tof is injecteren in je buikholte, succes gegarandeerd!
laatste aanpassing
doe maar niet. je weet niet wat voor shit in die pil zit. het is ook zeker niet goed omdat er in veel pillen speed in zit.

blijf gewoon ploffies roken en pillen slikken
 
Het KAN ja, ik heb dat wel is gedaan, maar slikken heeft zekerweten meer effect

En het is VIES
 
Heeft het effect?:

Niet veel.
Je zal echt flink moeten blijven teugen en zelfs dan krijg je maar zeer weinig binnen duswaste of money!(ga uit van 1/10 van de normale werking)
Verder zal niemand graag bij je willen rondhangen met die chemische damp en zullen je longen het zwaar te verduren krijgen %-)

Is het slechter voor je dan een ploffie?:

Ja omdat de bindmiddelen in xtc ook nog een (chemische) rol spelen bij de ontbranding d.m.v. roken.
Deze bindmiddelen zul je dus ook inhaleren en das niet best.

Al met al niet aan te raden!!!

Dan kun je misschien nog beter een pil in je reet duwen (en dan wel redelijk diep...) op deze manier slaat de pil harder in dan dat je 'm slikt of snuift (ja dat kan ook).
Dit komt doordat de pil dan vrijwel meteen door je lichaam,zonder tussenkomst van je nieren/lever,etc wordt opgenomen.
Een pil voel je dus veel harder inslaan en zal ook langer werken als je 'm anaal neemt %-)

Voor meer info omtrent extreem xtc misbruik ga naar: www.bluelight.nu

GreetX Chris
 
okay ik weet genoeg maar zo erg stinkt het niet hoor chris dat viel echt wel mee
anaal niet stinken??
 
Dat wilde ik nou ook net zeggen... ;-)

Chris
 
nee de lucht stinkt opzekers minder dan ploffie
ken iemand die wel eens een pil fijngemaakt heeft en opgesnoven had.. maar die werd gek...... :bounce:
 
Een pil voel je dus veel harder inslaan en zal ook langer werken als je 'm anaal neemt.


:D inneemt ;) (y) :vaag:
 
inbrengt...
Ken je tog zelf tog ook wel bedenke?!

Lekker gaten in je longe joeppie :P
 
Artiest Da Brenzi
ik wil nie veel zeggen.. maarre pep ken je ook gewoon roken hoor en wed maar dat da effect heeft...
Hier in alkmaar is het niet echt positief als je iemand een pillenrokert noemt, dus doe het maar niet :)
Pep roke is ook al zo fies dat T wel slecht moet zijn!
Mja ik heb het wel eens geprobeerd en het is gewoon geen aanrader.

Hey wist je dat je hash ook kunt snuiven?
Pep roken :S Dat heb dus eg totaal geen nut joh waus :S
Je kunt het basen. Gewoon normale snuifpep roken is nog net ff stupider.
nou ga maar lekker roke! je vertieft jezelf er alleen maar mee! drink dat meteen een vles accuzuur leeg ofzo! :s

kun je dat trouwens ook roken? accuzuur?? ;)
 
Wiet moet je roken, das pas lekker!
"Techno-tom aka Technolove schreef; ken iemand die wel eens een pil fijngemaakt heeft en opgesnoven had.. maar die werd gek...... :bounce:"

Dan kan die kerel goed overdijven, ik heb dit ook een paar keer gedaan en ik voelde er VEEL minde van dan wanneer ik ze slik. Me hele neus ging wel open.. Net menthol!
 
Ik heb niet gezegt dat ik da doet.. pep roken..
Het enige dat ik rook zijn plofjes..
Maar ik ken mensen die het doen en die er wel effect bij hebben...
als je het gewoon door slikt weet je zeker dat het werkt.....

plof heeft bijna ook geen zin....

gewoon snuiven en slikke!
Coke plof word je veel raarder van man dan wanneer je het snuift..
ff uitkoken.. beetje wiet of hasj erbij!

:P
 
Als ik da lekker vind en voel me er goed bij dan doe ik het toch... en snuiven doet ik ook zekers te weten erbij jah...
 
Wat zijn jullie toch ook een stelletje sukkels zeg. Pillen zijn om te slikken, dat je ze niet kunt snuiven of in je reet kunt duwen, daar zal vast een donders goede reden voor zijn, anders deed iedereen dat wel.

Jullie zijn lekker bezig zeg, al eens geprobeerd om XTC intraveneus te injecteren trouwens? Ik ben reuzebenieuwd wat het effect daarvan zal zijn!

:(

Inge
 
Ik had het over plofjes... lees vorige reply's....
 
Nee, maar anderen hadden het daarover. Een pil snuiven en daarna de neus kapot hebben.

Inge
pillen zijn gemaakt om te slikken als iemand pillen wilt roken doet zijn best maar plofje werkt beter
als iemand iets wil snuiven moet ie sos of pep halen dat is gemaakt om op te snuiven en een pil in je anus duwen stond al eens iets op internet van dan verkrampt je kringspier:S en kan je naar het ziekenhuis
Kun je dan MDMA-poeder snuiven?
 
Ja!
Je kunt zelfs stront snuiven maar das zo'n gedoe, ik prefereer dan de anale benadering ;-)

Chris
Ik snap namelijk wel dat pillen niet echt handig zijn om te snuiven, want daar zit nog veel meer rommel in en die zijn er inderdaad niet voor gemaakt.

MDMA-poeder is als het goed is wel zuiver en heeft poedervorm net als sos en pep. Volgens mij is het ongeveer even scherp als pep, dus ik vraag me af waarom het dan zo bijzonder slecht zou zijn.
laatste aanpassing
Je kunt het snuiven ja.

Aangezien het redelijk puur is en je er dus weinig van nodig hebt kan het wel, het brandt wel behoorlijk.

Maar de meesten dopen een vinger in het zakje en likken dat op (veel naspoelen).
 
MDMA poeder is nog lang niet zo fijngemalen als pep, en er zit toch nog troep in. Niet snuiven dus.

Inge
 
Elke pep is anders inge...
Die pep hier is dan fijngemalen poeder dan weer brokken...
 
Over roken zijn de meningen wat verdeeld. Het zal wel niet erg goed zijn maar denk dat het wel meevalt. Alles wat in je longen gaat is niet goed voor ze, maar ze kunnen wel wat aan hoor.
Via een waterpijpje kan het misschien of gewoon vanaf een alluminiumfolie verbranden en dan de rook inhaleren.
Nooit geprobeerd, maar wel interessant :)
Probeer het eens als je nieuwsgierig bent zou ik zeggen.

Rectaal inbrengen? Tsja voor sommige mensen een taboe voor andere mensen een goede methode om nog higher te worden. De MDMA komt in ieder geval direct in je bloed zonder dat het eerst je lever moet passeren. Dus in theorie zal meer MDMA je hersenen bereiken.
 
In theorie he, maar zo kan je in theorie ook coke anaal innemen! :P Ben benieuwd welk proefkonijn dit allemaal ff uitprobeert en ons zijn ervaringen deelt!
laatste aanpassing
Space ouwe... K'heb een beetje mdma bij me wiet gedaan op multi :D:D:D:D
wanneer gaan we paddos roken dan :P
Rommert C.In theorie he, maar zo kan je in theorie ook coke anaal innemen!


Een van de presidenten van Brazilie (zelfs voor Braziliaanse begrippen corrupt, naam is me ontschoten) deed dit op deze manier, omdat dit de enige manier is om geen rare plekken op je armen te krijgen of een bloedneus tijdens een toespraak op TV. Naar het schijnt gebruikte hij zelfs tampons tegen de bloedingen.....
 
paddos roken hebbik ook wel eens gedaan maar ik weet niet of dat effect gehad heeft want toen was ik al vaag van het portie dat ik had opgesnoept
Je kan pillen wel snuiven. Je moet ze dan natuurlijk wel eerst fijn malen :) En dat werkt wel, en ook snel. Maar ik kan je vertellen het doet ver$#$#@%5e pijn aan je neus.
Wat ook kan (heb ik ook ooit eens gehoord), is een pil in 2-en breken, gaan liggen, en die halfjes in de hoeken van je ogen leggen. Het wordt dan via je oogvocht opgenomen. Het schijnt dat je daar megalijp van wordt. Ik weet alleen niet of dat schadelijk is voor je ogen (ik denkt het haast wel). Maar als er iemand hier is die dat even zou willen uitproberen????
Ik ben erg benieuwd.
laatste aanpassing
Artiest SeNz
probeer het uit ofzo... je werkt je boterham toch ook niet anaal naar binnen?

probeer eerst eens een vrachtwagenband, ruikt ongeveer hetzelfde maar de smaak overtreft alles ...

DOH
(maar ben blij dat je die vraag eerst stelt!! )
laatste aanpassing
Klein niet te diep sneetje bij de halsslagader maken (die ene die naar boven dus gaat) en daar een druppel LSD op gooien.

Ga je ook hard van.
Artiest {SHOWLIST artist 41177, 37500}
eej probeer maar eens pillenthee te zetten. word je vet vaag van.
 
Laat maar......