Partyflock
 
Forumonderwerp · 718740
19 volgers · 326948x bekeken
 
Werkzaam bij 2dj2 Events
Waarschuw beheerder
donateur
Hardhouse, hardtrance en een beetje techno en een héél klein beetje hardstyle (althans zo draai ik het).
Op de één of andere manier komt deze muziekstroming niet helemaal door.
Ben wel benieuwd naar de meningen over hoe dat komt.
Te hard voor de Tiesto/cor fijneman enz. liefhebbers, te soft voor de hardstylers/hardcoreliefhebbers enz.

Mijn mening is dat harddance van alles in zich heeft om verrassende uptempo (gb) en/of beukende duitse/hollandse platen te mixen. Tóch muzikaal én stevig.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
lownoise is absoluut een van de mannen die alles kan
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Walt zou ik graag eens zien.
 
Waarschuw beheerder
die gozer draait echt meersterlijk qua techniek , veel beter als zen broertje zowieso :jaja:

hij maakt btw ook de platen van marcel woods
Waarschuw beheerder
donateur
Luister ik voel me soms een jehova getuige die zijn omgeving probeert te overtuigen van zijn gevoel.
Moet ik meestal niet doen, maar soms gaat der 1 over de streep en die gaat mee naar een HH feestje. Ik weet van tevoren dat zo`n persoon het helemaal te gek gaat vinden.
Mijn grootste genot schuilt erin om diegene naar buiten te zien strompelen uitkramend: moet ik nu al naar huis? Wanneer is het volgende feest? Je had gelijk!

Hokjesgeest, jazeker! Ik zit lekker in men HardHouse hokje!
HardHouse is a feeling, ik kan persoonlijk bij sommige platen huilen van geluk. De sfeer de uitbundigheid die ik om me heen zie, dat ben ik!

Daarom gaan we ook onze eigen feestjes organizeren, iedereen is welkom om met ons gewoon te genieten van ronde bassen.

HardDance All The Way!


Het leven is een groot feest en jij bent uitgenodigd!!

Grtz Eupers
Waarschuw beheerder
donateur
Hoe gaat t met de promo Sjeup?
Waarschuw beheerder
donateur
Sjeup houdt niet van massamediale promotiecampagnes.
Sjeup houdt van harddance en van harddancefeestjes.
Sjeup is er een jaar uitgeweest en is dat aan het inhalen.
Sjeup organiseert samen met Hank eigen feestjes.
Sjeup houdt niet van opbouwen, dus knallen wordt 't, vanaf het eerste moment.
Sjeup houdt niet van toeristen die er nix van snappen en alle stromingen wel 'geinig' vinden.
Sjeup nodigt daarom vriendjes en vriendinnetjes persoonlijk uit.
Sjeup wil ook geen winst maken, maar gewoon een wicked party.
Sjeup weet dat jullie stuk voor stuk ECHTE Harddanceliefhebbers zijn en nodigen jullie uit.
Sjeup regelt wel een website en flyers voor het ronde bassenfeestje en dat laat Sjeup jullie ook snel weten.
Sjeup gaat nu de ronde bassen in Umania opzoeken (als TH dat toelaat tenminste).
Sjeup wenst jullie een fijn weekend!

ENJOY!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Hahahaha hoe heet je ook alweer? :D Dacht dat t een grote zaal was, vandaar mijn vraag. Maar ben wel benieuwd naar die site!!Veel plezier in Den Haag!!
Waarschuw beheerder
donateur
Ehr het was een leuk feesie,

:bounce:

Foto`s staan online op: (moek dat nog zeggen?::))
www.thfdance.nl
laatste aanpassing
Artiest Raven
Waarschuw beheerder
Ok... Ik heb een poging gedaan om na een lange nacht (naar TiC geweest, yeah yeah shoot me) en ben tot pagina 1 gekomen... Maar mijn concentratie is ongeveer op het nulpunt op het moment :vaag:

Dus eeh... reden van deze post. Is zodat hij in mijn volglijst staat, zodat ik hem kan lezen zodra ik me wel goed kan concentreren... Eerst slapen :Z :X
Waarschuw beheerder
donateur
Wat is Tic? Ken alleen Tictac :S Truste Reef!


Heb me net toch een vet nummer binnen!! D10 - Binary Harder. Aanradertje voor de hardtrancers onder ons!!
 
Waarschuw beheerder
Kan iemand uitleggen hoe het nu precies zit tussen UDC en ID&T qua boekingen en concurrentie, want dat drukt denk ik wel een stempel op de feesten qua wie dr komen en dat het ook vaak dezelfde zijn. :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Bij mijn weten kan UDC toch wel vrijwel iedereen boeken. Althans, ik heb bijna alle grote namen wel eens langs zien komen. met uitzondering van een aantal duitse dj's zoals Paul Van Dijk, Blank & Jones enzovoort.
Waarschuw beheerder
donateur
jawel maar een bijvoorbeeld was C. Tinrib die alleen door udc geboekt kon worden. wat gebeurt er. hij werd gevraagd om op oud en nieuw te draaien voor een ander feestje in NL en toen udc dat hoorde werd het conctract verbroken en stond hij nog 1 keer op qlimax en shockers.
donateur
Ik weet niet of dat zozeer kinderachtig is...(vanuit ons oogpunt in principe wel, want als een dj niet exclusief een contract heeft kunnen wij diegeen natuurlijk vaker zien hier in Nederland)
Maar ik denk dat het ook een poging is om exlusief te zijn als 'Dans-maatschappij' Ik denk dat ID&T ook wel dat soort afspraken heeft gemaakt met dj's

Het is niet leuk, maar vanuit zakelijk oogpunt gezien snap ik het wel
Waarschuw beheerder
donateur
Idd worden er mensen exclusief gehouden. Alleen vind ik dan wel dat je als grote organisatie het alleenrecht voor grote feesten moet houden. Als Tinrib toen voor een "klein" feestje is geboekt, vind ik het onzin. Maar ik snap wel dat ze mensen als bvb Organ Donors niet voor ID&T laten draaien. Die gasten zijn goud waard!
Waarschuw beheerder
Kinderachtig van alle organisaties die dat doen.

Wat heeft het nou voor nut om iemand exclusief voor een organisatie te houden? Dan onthoud je die dj's dus van feesten van andere organisaties. Je onthoudt dj's dus van het publiek, de feestganger.

Zeer slechte zaak, of dat nou vanuit zakelijk oogpunt is of niet.
donateur
Vanuit zakelijk standpunt dus juist niet, juist omdat je dat doet, dan kan jij alleen die dj's bieden en ben jij ook de enige die er geld aan verdient.
Ik ben het er niet mee eens, zeg maar, maar ik begrijp wel waarom ze dat doen, er moet immers ook geld verdiend worden :)
Waarschuw beheerder
Vieze spelletjes dat DJ voor een organisatie houden. Een organisatie moet gewoon de beste line-up en het beste feest neerzetten, dan verdient een organisatie goed geld.

Ik vind dat alle DJ's bij alle organisaties moeten kunnen draaien. Hoe kan er ooit eerlijke concurrentie ontstaan als DJ's door organisaties verplicht worden om alleen voor die organisatie te draaien?

Slaat echt helemaal nergens op, echt zo in de trant van: "Als jij op hun feest draait, ben je bij ons niet meer welkom"

Zo zullen de prijskaartjes van feesten blijven stijgen/hoog blijven. Ik vind het maar smerig.
donateur
Is het ook feitelijk, maar ja de wereld is noueenmaal niet eerlijk...

Zeg ook niet dat ik het ermee eens ben, maar nogmaals vanuit zakelijk oogpunt bekeken is het wel slim om te doen
Waarschuw beheerder
Ligt er aan, ik vind van niet.

Wat de ene organisatie met de ene DJ kan doen, kan de andere organisatie de andere DJ doen.

Organisatie A houdt DJ X voor zichzelf, dan houdt organisatie B DJ Y voor zichzelf. Beide organisaties lopen dan sowieso 1 DJ mis. Lijkt mij niet slim, vanuit zakelijk oogpunt gezien....
Waarschuw beheerder
Omdat organisaties elkaar het licht in de ogen niet gunnen en niet denken aan het belang van de feestganger?? Concurrentievervalsing? steiging entreeprijzen?
Waarschuw beheerder
donateur
steiging entreeprijzen?


Vind t idd veel te duur worden. Mn eerste feestje kostte me 45 gulden en dat vond ik toen al een hoop geld. Het is tegenwoordig soms meer dan het dubbele van die 45 piek :(.
donateur
Ja, nog zoiets inderdaaan, weer zo een leuk gevalletje van de euro, maak van dat FL. teken maar een E waarom niet! Vind je het gek dat het zo slecht met de economie gaat :@

(Gisteren in de Powerzone muntje 2 Eur 50 :o ja ja
Dat waren toch exquisite beers nou, nou, nou
Kom ik er weer eens veels te laat achter dat het stikte van de Engelsmannen daar :( )

Ik vraag me af of de kaartjes volgend jaar wer duurder gaan worden... :(:( Hoop het niet natuurlijk
 
Waarschuw beheerder
Kijk je heb natuurlijk wel gewoon inflatie. Je verdient ook meer ;)

Maar waarom maken ze van die DJ-Markt geen transparante markt daar heeft de DJ toch ook meer profijt van. Meer optredens -> meer winst. Waarom laat die zich dan aan contracten vastbinden.
Waarschuw beheerder
donateur
Ik verdien helemaal niet meer... :P

Ze laten zich meestal aan contracten binden om zekerheid te hebben. Als ID&T mij vraagt exclusief voor hun te gaan draaien, reken dan maar dat ik teken. (om maar ff een voorbeeld te noemen). En het vleit je dat er een organisatie is die jou exclusief wil, zou het echt een eer vinden als ik van wie dan ook zo'n aanbieding kreeg :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb nog niet het hele topic doorgelezen (na 2 pagina's lezen wilde ik ook wel eens wat zeggen), dus het kan zijn dat het volgende al is opgemerkt hoor:

we moeten ons ook realiseren dat niet iedereen die feestjes bezoekt dit wekelijks doet, zoals wij dat doen. Er zijn een hele hoop mensen die af en toe eens naar een feestje gaan, maar die normaal gewoon in de kroeg ofzo gaan stappen. Noem het massapubliek, noem het klootjesvolk, noem het mensen die nog niet hebben ontdekt hoe leuk dance muziek is.
Op het moment dat die personen besluiten om ook eens naar een housefeestje te gaan, komen ze dan al gauw bij feestjes terecht die 1. een line up met heel veel bekende namen hebben, 2. die heel goed gepromoot zijn, 3. waar heel veel anderen die ze kennen ook heen gaan (de grotere feesten dus).
Veel komen dus terecht op een ID&T feest waar ze dus ook geen kennis zullen maken met harddance zoals wij dat kennen.
Als je nog maar net in het dancewereldje komt kijken en je hebt nog niet helemaal je draai gevonden en je eigen muzieksmaak ontwikkelt neem je al gauw genoegen met minder en kies je dus voor hardstyle ipv hardhouse bijv.

Ik moet nu even eten, maar ik ga zeker nog even verder lezen in dit topic en zal ook vast nog wel wat meer van mijn hersenspinsels hier neerkalken.
Waarschuw beheerder
Nou charly, ik deel jouw visie echt niet. Als jij een contract aangeboden kreeg van ID&T, dan zou je dat tekenen? En daarmee er voor zorgen dat je niet voor UDC of andere grote organisaties kunt draaien?

Dat vind ik raar, je draait toch voor jezelf en voor het publiek? Je draait toch niet voor een organisatie?
donateur
Ja maar soms Hassan, als je iets heel graag wilt zul je ook bepaalde concessies moeten doen, kijk als je van jezelf al heel bekend wordt hoef je dat niet te doen, jezelf exclusief vastleggen, maar als je beginnend dj bent en 1 van beide biedt je zoiets aan, dan denk ik toch echt wel dat je zoiets zou doen, kan je natuurlijk zeggen, contract is niet perse voor altijd, maar misschien dat als je contract wel afloopt dat je uit een bepaald soort van loyaliteit bij ze blijft :)
Waarschuw beheerder
donateur
Een contract voor onbepaalde tijd teken ik sowieso niet. Heb van een aantal boekingsbureaus van dat soort ongein aangeboden gekregen, maar dat doe ik per definitie niet want ze naaien je waar je bijstaat (zo n opleiding Music Management komt soms wel erg handig van pas). Maar als een grote organisatie als ID&T of UDC me een contract aanbiedt voor laten we zeggen 3 jaar, dan teken ik met mn ogen dicht. Zoiets kan je opstapje zijn naar de wereldtop! En dan draai ik in die tijd maar ff niet voor andere organisaties, kan me dan echt niet schelen. Natuurlijk is dit allemaal nog ontzettende fictie en de kans dat t gebeurt is 1 op 100 000, maar ik zou er niet lang over na hoeven denken. Stel je voor: die organisatie kan je op Sensation zetten, Innercity, Q Dance feesten als Q base (waar je met mensen als Lashes en Haslam kan draaien), ze kunnen je in het buitenland kwijt op de Aziatische en Zuid Europese Sensations etc etc. Die kans zouden maar weinig mensen laten liggen. Ligt er natuurlijk aan wat voor contract t is, ik zou geen muzikale concessies doen.Maar als dat dan betekent dat ik 3 jaar niet voor andere grote organisaties mag draaien, so be it dan maar.
Waarschuw beheerder
Ben het er totaal niet mee eens. Waar het er gewoon op neerkomt is dat organisaties andere organisaties dj's niet gunnen. Concurrentievervalsing.
Waarschuw beheerder
donateur
Ja daar ben ik het mee eens. Maar stel je voor dat je als DJ zo'n aanbod krijgt.. Het is wel redelijk bekend dat ik behoorlijk principieel ben, maar zoiets zou zelfs ik niet kunnen laten lopen. Dan moet ik er wel bij zeggen dat t op een moment als nu zou moeten gebeuren, stel dat ik nu al op UDC events of weet ik wat voor grote dingen zou draaien, dan zou ik denk ik anders tegen zo'n aanbod aankijken.
donateur
Psies, het is wel heel idealistisch om het alleen van het oogpunt te bekijken, van je draait voor jezelf, je ontzegt je publiek dan iets, maar feit blijft dat wat Charel hierboven zegt gewoon waar is, zo een kans laat je niet liggen als beginnende dj
Waarschuw beheerder
En als je zo'n contract niet wilt tekenen, dan ben je helemaal niet meer welkom bij die organisatie :vaag:

Dat soort onzin zorgt er dus voor dat een Paul Van Dyk nooit op een UDC-feest staat, terwijl het UDC wel lukt om de gehele dj mag top 10 te boeken.

Bij ID&T zou ik dus nooit Tom Harding op een feest zien of Proteus ofzo (Tom harding heeft wel sets gedaan op ID&T-radio (y) )

Echt bull-shit dus. Ik heb PvD pas 1 keer gezien, op Qontact, echt een goede DJ. Moet ik alleen naar Innercity of Mysteryland gaan voor hem :vaag: . Als alle DJ's op alle feesten mochten draaien, dan hadden WIJ veel meer keuze. Voor hardhouse moet ik nu bij UDC zijn en voor Blank & Jones, Paul Van Dijk, Cosmic Gate etcetera moet ik bij ID&T zijn. :@
Waarschuw beheerder
Laat ik het zo zeggen: ik kan het begrijpen dat een DJ zoiets tekent, anders kan ie buiten de boot vallen. Maar ik kan het niet begrijpen dat ogrnaisaties met zulke constructies komen.

Ik heb respect voor DJ's die er schijt aan hebben en gewoon overal draaien waar ze goed behandeld worden en gevraagd worden.

Yoji op Sensation Black terwijl die al die jaren nooit voor ID&T draaide. Veel mensen vonden dat raar, ik vond het wel vet. Ben er niet heengegaan omdat de line-up me verder niet boeide, maar zou het echt wel vet vinden als Tom Harding, Yoji, JP of Fausto een keer in de Jaarbeurs stonden of in de Arena of in de Heineken Music Hall.

Want ja, als DJ's organisatiegebonden zijn, dan zullen een hoop locaties dat ook wel zijn, jippie, nu krijg ik echt vaak de kans om in de HMH te staan :vaag:

Echt goed voor de scene. (NOT)
Waarschuw beheerder
donateur
Het lijkt ook wel een beetje alsof voorkeur voor muziekstroming streek/regio gebonden is.
Harddance feesten buiten de randstad zijn zeldzaam en als ze er al zijn komt er niet veel volk op af (denk aan de Nightlive in april en ook in aug. )
Ik denk niet dat dat echt is omdat die mensen daar de muziek niet mooi vinden, maar de muziek (nog) niet kunnen waarderen omdat ze er niet bekend mee zijn.

En waarom willen zoveel mensen nou eigenlijk liever naar heel hard gebeuk luisteren ipv naar afwisselende, opzwepende, melodieuze harddance (die toch meestal nog sneller is dan dat eentonige gedreun)?
donateur
Tja, goede vraag

Ik weet ook niet zeker of het echt ook alleen maar aan goede promotie ligt, Michel zei gisteren dat voor HQ ook best veel gedaan wordt, maar dat was ook wat rustiger soms het afgelopen half jaar

In principe zou je twee 'groepen' van mensen moeten kunnen scoren met Harddance; de 'trance'mensen (om het maar ff zo te noemen) want later op de nacht op een trance feest wordt het toch ook meestal wat harder qua muziek en feitelijk zouden mensen die van hardcore houden ook de snellere uk en finrg goed moeten vinden....

Toch ook wel een hoop te doen met reclame ben ik ook bang hoor, dat veel meert mensen de hardstyle dj's vaker kennen dan de hard dance dj's
Waarschuw beheerder
waarom willen zoveel mensen nou eigenlijk liever naar heel hard gebeuk luisteren ipv naar afwisselende, opzwepende, melodieuze harddance (die toch meestal nog sneller is dan dat eentonige gedreun)?


Ooit aan gedacht dat dat misschien wel met smaak te maken heeft? Misschien houden wel heel erg veel mensen van muziek met hard gebeuk?
 
Waarschuw beheerder
Als je nog maar net in het dancewereldje komt kijken en je hebt nog niet helemaal je draai gevonden en je eigen muzieksmaak ontwikkelt neem je al gauw genoegen met minder

-------------------------


tering , heb jij een rode loper voor je deur liggen ofzo ?

je praat alsof andere muziek minder is , misschien is hardhouse wel minder ? wie zal het zeggen : ik niet en jij ook niet !
Waarschuw beheerder
donateur
Attentie attentie, onderbreking van deze discussie:


Aanstaande vrijdag 5 november is er weer een UK Hardgroove in Streetwave te Zeist! Komt allen, Karsten van Gijzen opent (waarschijnlijk, morgen weten we zeker of ie komt), als 2e draai ik en als laatste zoals gebruikelijk: DJ Tjeerdo! Er zijn vanaf de komende editie cd spelers voor de dj te gebruiken, dus de bezoekers gaan wat erg vette nieuwe tracks horen!! BE THERE!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Ja nou dat bedoel ik dus maar. Dat zou dan toch ook deels een antwoord zijn op de vraag waarom harddance niet zo heel erg hot is in NL: omdat het bij heel veel mensen niet erg in de smaak valt.
Omdat het misschien minder toegankelijk is.

MAAR ik ben er wel van overtuigd dat dat niet de enige reden is. Ik denk ook dat het te maken heeft met het feit dat ze gewoon niet in aanraking komen met harddance en dus maar blijven hangen in andere, populairdere stromingen.
En smaak kun je ook ontwikkelen. Zo vind je harddance misschien na 3 feestjes wel helemaal te gek terwijl je het in eerste instantie niks vond. Gewoon omdat je nog moet wennen aan de muziek.

Ik vind een cd bijv vaak na 5 keer luisteren veel beter dan na 1 keer.
Waarschuw beheerder
donateur
ering , heb jij een rode loper voor je deur liggen ofzo ?

je praat alsof andere muziek minder is , misschien is hardhouse wel minder ? wie zal het zeggen : ik niet en jij ook niet !

Wat is bedoel is dat mensen bij wijze van spreken prima kunnen eten bij de mac, maar zodra ze eens in een echt restaurant zijn geweest komen ze erachter dat dat eignelijk nog veel lekkerder is.
En je kunt in dit geval het stickertje Mac op hardstyle plakken, maar het had ook andersom kunnen zijn. Feit is alleen wel dat de meeste mensen toch eerst met hardstyle in aanraking komen en niet met harddance.



En dan ga ik er nu vandoor, de wagen staat voor om me naar het station te vervoeren B)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
2 sunshine je noemt nu argumenten op die voor alle muziekstromingen zouden kunnen gelden..

ik ga weer slapen B)
laatste aanpassing