StampertjeShanna 22 september 2004 10:18
Swalmen was het volgens mij..

Geweldig ja! In zulke dorpen heb je idd ook zoveel last van de buitenlanderpolitiek. heb zelf in zo'n achterlijk dorp in Limburg gewoond. Daar woonden 6 Marokkanen, een halve Neger, een Turkse familie en voor de rest heeeeeel veel inteeltmongolen die zelf wel buitenlanders leken met hun halve Duitse gewauwel. De ironie wilde ook nog eens dat ze allemaal een grove hekel aan Duitsers hadden. Ondertussen wel heel stoer White Power en SS op hun boekentassen schrijven. Geen idee hebben wat dat SS eigenlijk betekent want ook Duitsers waren kutbuitenlanders.
Ik snap het ergens wel. Je woont daar in zo'n schijtdorp waar iedereen op je let. Er is niks te doen dus uit verveling ga je al gauw op zoek naar nieuwe impulsen. Natuurlijk doe je dat niet alleen want dan word je nagekeken. Nee, je sluit je aan bij de stoere jongens. Gaat hardcore luisteren en jezelf gabber noemen. Zonder enig idee te hebben van wat "gabber" betekent (zie boven) en zonder in de gaten te hebben dat zwabbers als jij juist heel de gabberscene verneuken. DJ's als Paul Elstak en Darkraver (en die draait toch vet...nee dan maakt het ineens niks meer uit als je een neger bent. Als alle negers nou collectief hardcore gaan draaien en gaan Pogo'en, zouden ze dan wel geaccepteerd worden? ) kotsen op jouw soort mensen, de ouwe garde net zo hard. Om je kont nog wat meertegen de krib te gooien en je frustratie over je saaie rotleventje en puisterige dikke puberkop te verduidelijken, ga je dan ook nog eens geheel tegen de regels in Pogo'en (althans, zo noem je het, want ook van echt pogo'en heb je geen kaas gegeten. Een beetje lomp met je dikke reet (want zeg nou zelf, daar schort t hem gewoon, je kan met je dikke spekpoten gewoon niet hakken, laten we wel wezen) tegen je vrienden aanvallen en er heel semi-stoer bij kijken). En ondertussen clubkutten afzeiken. En buitenlanders. Als ze ver uit de buurt zijn. Want alleen heb je natuurlijk helemaal niet zo'n grote mond. Omdat je zelf ook wel weet dat die clubkutten de gabbers van weleer waren. Uit de tijd dat het nog niet uitmaakte wat je droeg of wat voor kleurtje je had. Omdat het hen om de muziek gaat. En jij zo'n hekel hebt aan dat modeshowgedrag maar je met je opgerolde spijkerbroekje en stoere Lonsdaletrui eigenlijk ZELF degene bent die meedoet aan een modeshow. Een modeshow voor freaks wel te verstaan.
Ach ja, waarom schrijf ik dit eigenlijk nog? Kennis van de Nederlandse taal is sowieso nihil (en dat terwijl je je zo ergert aan al die buitenlandse matties die onze taal niet willuh sprekuh...moetuh zuh eens un voorbeeld neemuh aan jouw natuurlijk he?) en op de een of andere manier lijken dit soort praktijken ook vaak samen te hangen met een iets minder goed ontwikkeld (ken je trouwens het begrip "understatement"?) IQ. Zal wel iets met die eerder genoemde inteelt te maken hebben ofzo.
Ach ja. Ik kan het allemaal niet echt serieus nemen. Zeker als zulke halve garen zich ook nog eens Jostie of Terreurkut of iets in die trant gaan noemen. Het geheel heeft ook wel wat weg van zo'n Jostiband. Ware het niet, dat zij ECHT niet beter weten. Het zal wel bij de leeftijd horen (want eerlijk is eerlijk, de gemiddelde leeftijd ligt zo'n beetje gelijk aan het gemiddelde IQ). Het zoeken naar een eigen identiteit ofzo. Denk dat het wel overwaait. Herinner me nog wat oude vriendinnen van me die vroeger overal "hardcore will never die" opschreven. Die lachen zich nu ook ziek. Want hardcore zal zeker uitsterven. Hoe meer er van dit soort kleuters op afkomen, hoe meer het zal gaan zoals het ging in 1999. Dan kotst iedereen de scene uit. Zonde eigenlijk. Jammer ook, ze hadden ipv een Nederlands product als hardcore ook fan kunnen worden van Frans Bauer. Had het helemaal niet erg gevonden als ze die mee hadden gesleurd in hun ondergang.
Ach kinders, speel nog maar even lekker verder. Hopelijk blijf je ondertussen een beetje je best op school doen. Vooral een extra bijlesje in Geschiedenis lijkt me geen verkeerd idee. Vraag eens of ze wat aandacht besteden aan WOII. Of om het even welke oorlog. Misschien, als je ondertussen niet teveel speed snuift (al twijfel ik daar ook aan, het is natuurlijk al erg stoer om te zeggen dat je snuift...het doen is een tweede want vaak schijt je ook daardvoor in je broek) en wat hersencellen overhebt, je doorkrijgt dat je het zo slecht nog niet getroffen hebt. Je zal maar echt in een land wonen waar de ene bevolkingsgroep de andere uitmoordt. Lig je straks met al je gabbervriendjes in een massagraf a la de Tutsi's. Zullen we dan maar een mooie grafsteen van SpongeBob aanschaffen?
Enne...Nederlandse bijles lijkt me ook een goeie. Als je wilt dat er zoiets blijft bestaan als de Nederlandse cultuur, lijkt dat hooghouden van de taal me niet het minst slechte plan. Ach wat the hell. Misschien kun je je kistjes nog eens inruilen tegen een paar klompen? Beter een gat in je klomp dan een klomp in je gat zeg ik dan. Misschien, dat als je een beetje je best doet, je later ook nog een echte baan vindt ook. Misschien kun je wel de rest van je leven gaan werken als kassameisje bij de plaatselijke kaasboer. Dat zou mooi zijn toch? Gewoon een beatje beter je best doen en dat bord voor je kop eens aan de kant zetten. Want stel je voor, dat je straks eindigt met een bijstandsuitkerinkje en je elke dag op je bierkratje voor je huisje moet zitten in een wijk waar 97% van de bewoners allochtoon is. Dan kun je je Lonsdaleshirtje wel helemaal aan de wilgen hangen. Dan voel je eens echt hoe het is om bij een minderheid te horen. Dan voel je eens echt hoe het is om door iedereen te worden uitgekotst. En dat wil je vast niet toch?
Nou huphup, uit die computer en naar school. Studeren. Als het kleine wazi'tje zich eens lekker met zn eigen toekomst gaat bezighouden, heeft Flock daar ook geen last meer van.
I rest my case.