Partyflock
 
Forumonderwerp · 707555
Rebel Hatem Trabelsi keert terug bij Ajax

17/9/2004 10:33

Hatem Trabelsi keert terug bij Ajax. De Tunesiër leefde lange tijd in onvrede met het bestuur, maar zag deze zomer een transfer naar Arsenal mislukken. De problemen tussen club en speler zouden nu zijn uitgesproken.
Ajax en Trabelsi zaten de laatste week met elkaar om tafel om te proberen de onderlinge problemen op te lossen. De club had al laten weten dat het zowel voor de speler als voor de club beter zou zijn als de rechtsback zich weer meldde in de spelersgroep, ook al had coach Ronald Koeman vorig jaar laten weten dat het volgens hem beter was als Trabelsi zou vertrekken. En ook al beweerde de Tunesiër dat hij nooit meer voor Ajax kon spelen.

Bijna een jaar lang lagen Trabelsi en Ajax met elkaar overhoop, nadat de Amsterdamse club besloot een eenzijdige optie in het contract van de Tunesische international te lichten. Dit tegen de zin in van Trabelsi. De speler zelf had gehoopt na afloop van het vorige seizoen transfervrij te zijn, maar zag zich door het lichten van die optie tot medio 2005 aan Ajax verbonden.

Trabelsi schakelde onder meer de arbitragecommissie in, die echter Ajax in het gelijk stelde. En nadat de beoogde transfer naar Arsenal niet doorging en ook Newcastle United afhaakte, meldde hij zich ziek bij Ajax.

Omdat Trabelsi hat afgelopen seizoen tevens kampte met een blessure kwam hij slechts acht duels in actie. In de twee voorgaande seizoenen was de 27-jarige verdediger uitgegroeid tot een vaste waarde, als gevaarlijk opkomende rechtsback.

Vrijdagmiddag organiseert Ajax een persconferentie, waarin de clubleiding en Trabelsi uitleg geven.

bron vi
 
werd is tijd met die gozer....

tis dattie goed kan voetballen... maar wat een dramaat zeg hahah
 
beetje triest van hem

Voor het voetbal is te hopen dat ie gewoon fatsoenlijk zijn best gaat doen :S
Als ie zn oude vorm terug krijgt, ben ik er heel blij mee..
 
Zal Koeman hem hebben ingeschreven voor de CL?

Zou best handig kunnen zijn :)
 
nu die nergens anders kan spelen moet ie wel weer bij ajax aan de bak
anders krijgt hij zijn droomtransfer nooit...
Zal Koeman hem hebben ingeschreven voor de CL?


:yes:
 
Trabelsi is oorspronkelijk een rechtsbuiten maar is omgebouwd tot rechtsachter...

Ik ben blij dat hij weer terug is, hij heeft echt kwaliteit die gozer.

Een Trabelsi in vorm is 1 van de beste rechtervleugelverdigers van de wereld.
 
:no: :/
 
denk dat ie hartelijk ontvangen wordt....
Trabelsi ROT OP!
het publiek wil hem niet terug
tsja wat moeten we ermee....

Trap-rel-sie
laatste aanpassing
trabelsi :flower:
 
Cebas, niet zeuren :devil:
We hebben die gast echt wel nodig, dan maar even de trots wegslikken :/
nigel de jong is er toch?

dus hebben we hem niet nodig
 
dan maar even de trots wegslikken


dikke lul 3 bier voor je :bier:
 
Whehe, snelle reactie :D

Niet? ach alshij wat kan bijdragen....al moet hij wel heeeel erg zn bek houden en 500% inzet tonen, anders mogen jullie hem stenigen :p
dan pas?? kan het niet nu meteen :P
 
Hij wou toch graag weg voor het grote geld?
bij de huldiging was hij niet aanwezig wat zeg ik, tweede helft liep hij gewoon weg.
hij hebt een rechtspraak aangespannen tegen AFCA,
hij ging toch tegen vriendjes vertellen dat ze beter naar feyenoord konden gaan.
en het zogenaamd ik ben ziek zwak en misselijk,dus ik kom niet.
nou dit bij elkaar kan hij ongezien de pleuris van me krijgen :)
laatste aanpassing
 
Als je zo brengt ja, dan heb je gelijk :D

Waneer is Galasek eigenlijk weer fit?
fijne voetballer, zun broer zit bij al-quada :/
 
Die miste Ajax Woensdag toch echt wel :[ Maarja we zien wel weer hoe dit allemaal afloopt :S

Zal een gezellige rentree worden voor Hatem :X
zal een hoop geluid vrij komen uit de kelen van de supporters :D
 
Zou niet in zn schoenen willen staan :no:
Zal een gezellige rentree worden voor Hatem


Hij kan beter wegblijven..:yes:
vlak voor de wedstrijd meld hij zijn eigen ziek :yes:
 
nee dan word de wedstrijd gestaakt ivm spreekkoren ;p
ook als het je eigen supp. zijn?
hij mag van mij wegwezen :yes:
 
Zeg maar zo niet iedereen begrijpt de amsterdamse humor en bij de meeste valt het verkeerd,maar ja we zien het wel :)
Oprotten met die gast, hij heeft laten zien dat hij een Ajax ONwaardige speler is!
 
Artiest Phenom
Trabelsi :no:
 
Laat hem maar een half seizoen keihard trainen en af en toe in het 2de een wedstrijdje spelen. In Ajax 1 hoef ik hem iig nooooooit meer te zien.
Ben bang dat de technische staf daar anders over denkt.....


:no:
Geen slechte voetballer.. alleen hij is een beetje poopiejoopie geworden!
laatste aanpassing
Pff trabelsi terug...na alles wat hij heeft geflikt!
Goede speler of niet hoef m niet meer te zien in t 1e!
 
hehe leuk zo'n voetballer in je elftal, als ik de rest van de selectie was zou ik hem er niet eens bij willen hebben
Ajax is blij, Koeman is blij en Trabelsi is ook al blij

17/9/2004 14:53

'Dit is het einde van een vervelende periode; nu kunnen we weer met elkaar werken', verklaarde Ajax'directeur Arie van Eijden nadat Hatem Trabelsi vrijdag een nieuw contract tekende bij de Amsterdamse club.
Na een klein jaar geruzie hebben Ajax en Trabelsi hun problemen opgelost. Op initiatief van coach Ronald Koeman maakt de Tunesische rechtsback vanaf komende maandag weer deel uit van de spelersgroep.

Vrijdagmiddag legden Ajax en Trabelsi een verklaring af, nadat de rechtsback eerst zijn handtekening had gezet onder het omstreden tweejarige contract. 'De beloning is dezelfde die we al hadden voordat deze zaak speelde.'

'Ik kreeg signalen en had zelf ook het gevoel dat Hatem open stond voor een gesprek met mij', legde coach Ronald Koeman uit. 'Ik ben naar het huis van Hatem gegaan en we hebben gesproken over het verleden en de toekomst. Daarbij heb ik hem uitgelegd dat het voor hem ook het beste is dat hij weer gewoon gaat trainen en spelen.'

'Ik kan prima vergeten wat er gebeurd is en zal hem net als alle anderen behandelen.' Koeman sprak ook met de spelers over een terugkeer van Trabelsi. 'De spelers waren blij. Zij hebben persoonlijk nooit problemen met Hatem gehad.'

De advocaat van Trabelsi liet weten dat de transfer naar Arsenal niet was doorgegaan omdat de Tunesiër te weinig A-interlands heeft gespeeld, waardoor hij geen werkvergunning kreeg. Van Eijden: 'Trabelsi wil ooit een keer in een ander land spelen, bijvoorbeeld Engeland. En om dat te bereiken zal hij eerst bij ons weer moeten spelen en presteren.'

'Het is mijn eigen beslissing geweest om weer terug te keren', glimlachte Trabelsi. 'Ik ben blij dat ik weer deel uitmaak van het team. Over eventuele transfermogelijkheden in januari weet ik niets; ik moet eerst maar eens spelen voor Ajax. Ik ben nu voor zo'n zeventig tot tachtig procent fit.'
 
'Het is mijn eigen beslissing geweest om weer terug te keren', glimlachte Trabelsi. 'Ik ben blij dat ik weer deel uitmaak van het team.


Pff, die gozer had gewoon geen andere keus. Hij zat met zijn rug tegen de muur. Waar hij dan die glimlach ineens vandaan haalt?
Welkom terug Hatem Rebelse Trabelsi.
Daarom wilden Arsenal hem niet hebben op het laatste moment denk ik vanwege zijn rebelse gedrag.
laatste aanpassing
die trabelsi denkt waarschijnlijk, volgend seizoen ben ik verkocht en ga ik meer verdienen...hier even in de kijker spelen..
Nou opdonderen met hem!
ik gooi hem er maar als eerste in Koeman rot op!!!
zwakke trainer:bah: ze mogen zoiemand nooit meer bij de selectie toevoegen:no: oprotten al die jankerds
 
goede voetballer.
 
dan hebben we binnenkort de sterkste rechterkant van europa!
met trabelsi en Rosales!

gelukkig is trabelsi toch trug!
laatste aanpassing