Vraag hier maar hoe welk nummer heet! Vermeld wel even het genre erbij
laatste aanpassing door een beheerder
donateur
Ik ben dus op zoek naar dit nummer, en weet dat er nu een repress van in de winkel ligt (ROT15). Maar heb deze pas in de platenzaak geluisterd, maar dit is toch niet de versie die ik zoek...
Panic draaide dit nummer namelijk op Decibel Outdoor 2004, maar die versie staat dus niet op de repress.
Is het origineel uit 1992 nou toch iets anders? Of waar staat wel de versie op die ik zoek?
ik zat laatst bij een maat van me in de auto en hij had een hardcore track aan staan met een moeilijk kikke melodietje
op gegeven moment zit er een stemmetje in: "party's in the front" ofzo iets dan
het is een beetje die hardcore blasters stijl als ik ff gok
weet iemand de titel en/of producer van dit nummer??
ben op zoek naar een nummer veel gedraaid door Dj Roog staat als het goed is ook op 1 van zijn cd's en je hoort een vrouwe stem eenhele tekst zingen met voordurend terugkomend No Magic. Wie kan me helpen???????
in de liveset van technoboy en luna @ QT 10(= 1 mp3) word een plaat gedraaid die ik niet ken en graag wil hebben.. de plaat word gedraaid rond de 102 minuten.
wie o wie kan mij daar aan helpen?
Ben ook op zoek naar een nummer (verrassend), is echt een bekende in de techno... Tot nu toe heeft alleen niemand het me kunnen vertellen
Constant hetzelfde stemmetje:
"we all live and die" muziek: Paaadaadaa "we all live and die" (gaat de toonhoogte naar beneden: ) Paaadada..
Ik ben ook op zoek naar een hardcore nummer waar je italiaanse muziek doorheen hoort iets van La Vida ofzo kent iemand deze ik weet niet meer hoe die heet
gebruik de zoekfunctie
zijn wel topics over te vinden
donateur
bij dj/muziek heb je een early rave/oldskool ketting, misschien dat je daar wat uit kunt halen?
Weet iemand van wie het nummer is wat ik zoek? Het is een dance/lounge nummer en het enige wat ik weet is dat ze/hij in het refrein FOLLOW ME, FOLLOW ME zingt.. Of nou, ik denk dat ze/hij dat zingt.
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen, ik weet dus niet echt veel van dat nummer ghe ghe.
Thanks!
en er zit een stukje in daar hoor je eerst een mannenstem(en) neurien iets van (tu tu tu tude de tu tu) of zoiets en dat wordt dan herhaald door een sample.. Beetje wazige info misschien maar wie weet hoe dat nummer heet?