Nou vanaf dat ik 37 weekuh ben ik last van levensvermindering ---> Houd niet in dat de kleine bijna niet meer leeft maar dat ik het bijna niet meer voel!!
Maar nou sinds afgelpen zaterdag voelde ik helemaal
GEEN leven meer van de kleine...maar dat moeten ze dus met een hartfilmpjuh controleren!!!
Dan gaan ze een halfuur het hartjuh van de kleine opmeten...als er genoeg pieken enzo inzitten is er niks aan de hand zoals bij mij het geval ik heb een hyperactief kindjuh dat alleen zn moeder nog in elkaar beukt

als ie in het ziekenhuis is ghahahah ken ie met ziekenhuis spulletjuhs spelen!! ghahaha net als zn VADER die ken namelijk ook nergens vanaf blijvuh in het ziekenhuis!!
Maar was het geval nou dat er in de hartlijn geen pieken lopen maar meer in gelijke lijn dan kan het dus zijn dat ie het krap en benauwd kan krijguh waardoor ie zich niet meer prettig in de buik voelt!!
Dan moet ik blijven in het ziekenhuis en kijkuh ze wat ze kunnuh doen Desnoods inlijden!!!
[b]MAAR GELUKKIG GAAT ALLES OK

[/B]
Moet het nou weer ff 2 dagen in de gaten houden en elke dag ff contact met de verloskundige opnemen. als ik vanaf vanmiddag tot donderdag ook niks voel word het zelfde weer herhaald!!
en zo blijf je lekker doorgaan


vet irri maar wel nodig!!