Je kan er pas een afspraak over maken.. als jij (man) of jij (vrouw) het van te voren kan bespreken.
"zeg schat ik ga even naar hem toe.. ok? voel me wel tot hem aangetrokken.. is het okee als ik met hem zoen?"
Hoe veel stellen doen dit? spreken dus van-te-voren af dat het zoenen met een ander prima is??
Ik denk vrij weinig hehe.
Maar als je dit doet ga je idd vreemd.. en spreek je dingen af van te voren.. dus is het vreemd gaan met acceptatie tussen jou en je partner.
Je kan gewoon onmogelijk iemand gaan zoenen anders dan je partner.. en dan achter af zeggen ja.. 'ik mocht toch zoenen met een andere gozer??'
'Wij hebben toch een open relatie?? dat vind je toch oke??'
9 van de 10 keer zal hij zeggen : JA maar zeg dat dan effe van te voren..
hahahaha.. dat kan dus NIET!! mensen.. dan kan alleen als je samen uit ben.. en de situatie is daar en JIj dat tegen hem zou zeggen.. dan kan hij zeggen JA of NEE.
Zo simpel is het.. en iedereen die dat niet in ziet gaat vreemd.. en zal in mijn ogen 1 partner gewoon niet waard zijn. het is namelijk allemaal onzin.. als je van elkaar houd heb je geen behoefte aan sex met een ander (zonder dat jou vriend(in) dat weet van te voren)
Zo wel: ga je vreemd en zal je relatie op een dag over zijn.. omdat elk mens verliefd kan worden.. dat heb je gewoon niet in de hand.. want dat is een gevoel wat tussen 2 mensen kan ontstaan.. of je nu een relatie hebt of niet.
Denk zelfs dat je eerder verliefd kan worden op een 3e als je een relatie hebt.. dan dat je vrijgezel bent.. zie een ander topic daar over
m.a.w. in mijn ogen erg fout om vreemd te gaan.