hey mensen,
wij zouden ook gaan, (ik had een topic over centerparcs geopend als tip) maar het hele slaap feest gaat helaas voor mij niet door.
We vertrekken namenlijk zondags nog even voor 15 dagen naar kreta, en dat ging toch voor!
Ik wens jullie in ieder geval onwijs veel plezier daar en jammer dat wij t moeten missen.
Naar Q-base gaan we in ieder geval gelukkig wel, en dat is toch t belangrijkste.
Have fun en tot Q-base!
Heeft iemand al vervoer geregeld van het park naar Q-base en weer terug??
Met de laatste Qlimax in Thialf zaten we ook in zo'n park, en toen had ik een touringcar voor heen en terug gehuurd 10€ per persoon!En die afstand was minstens het dubbele van nu!
Volgens mij zijn er nu genoeg mensen om zoiets te regelen!
Als jullie het wat vinden, laat het dan even weten, dan ga ik wel een beetje rondkijken en kijken waar het het goedkoopst is!
Met een touringcar heb je ook niet zo snel last van controles... ik heb wel een rare verhalen gehoord over de duitse politie namelijk...
He, over de discotheek gesproken: heb ff nagevraagd bij Leukermeer, maar die is alleen op zaterdag geopend Balen he?
We kunnen wel naar de kroeg in het Leukermeer, die is het hele weekend open
ff kopieren plakken dan doet ie het wel , maar het is niet echt relevant meer nou die hippe tent dicht is volgens Kippie3000... Volgens mij kunnen ze henm beter opengooien die vrijdag halen ze gelijk de omzet voor een halfjaar binnen!
Maar ja dat doneren we dan wel aan de plaatselijke kroeg!!moet ook gezellig kunnen zijn!
heej mandy ik zit bij jou in t huisje, gezellig zeg . en over die touringcar-> best goed idee, is geloof ik niet heel makkelijk om met t openbaar vervoer daar te komen.
2 Kippie:
Tja meis...tis nie anders
het zijn bungalows mensen geen kastelen waar we in zitten dus ik denk best dat ze allemaal op kruipafstand van elkaar liggen
whahaha...beetje rondkruipen daar...
Tja...lopen zal ook steeds moeilijker worden
ben druk aan het regelen, anders komen we ook met 8 man , past wel in 1 huisje denk ik zo
8 man in 1 huis???
dan hoop ik dat er een aantal elkaar erg lief vinden er zijn namelijk maar 3 1 pers. bedden en 1 twee pers. bed en ik denk niet dat ik er iemand na q-base op de bank wil liggen. Maar mocht je het toch besluiten zou ik het wel dapper van je vinden!! (of je moet natuurlijk al op het geweldige idee gekomen zijn om je aerobed mee te nemen)
oja DJ E-Line, turon, alphatwin en ik zitten ook half bij mandy we hebben nog een huis maar het nummer is nog niet bekend en we weten nog niet wie in welk huis zit. Maar het klinkt al aardig gezellig
V.I.Pietje 1 september 2004 22:00
8 man in 1 huis???
dan hoop ik dat er een aantal elkaar erg lief vinden er zijn namelijk maar 3 1 pers. bedden en 1 twee pers. bed en ik denk niet dat ik er iemand na q-base op de bank wil liggen.
Na Q-base op de bank.... in 45 en 46 begint dan de grote Q-Base After!!!
Je gaat verdomme toch geen weekend weg om op je nest te liggen?? dat kan thuis ook!
he vipietje maakt me niks uit in welk huisje ik zit, maar een ding is wel zeker, ik slaap zeker op een bedje