Partyflock
 
Forumonderwerp · 701963
Artiest {SHOWLIST artist 39267, 2920, 62592}
Waarschuw beheerder
Iedereen werkt tegenwoordig met VST plugins
waar kun jij het beste mee overweg...
Artiest {SHOWLIST artist 44392, 12465}
Waarschuw beheerder
VST: Mda Bandisto
VSTi: Panzertank PM4
:)
Artiest Lanz
Waarschuw beheerder
donateur
vanguard
 
Waarschuw beheerder
Mwah gebruik eigenlijk alleen nog Vst's, maar de vetste VSTi vind ik Absynth 2, je kan daar gewoon zo bizar veel geluiden uit trekken...
Waarschuw beheerder
mda detune :) korg legacy collection, pro-53 :)
 
Waarschuw beheerder
Predatohm :D Brute Distortion!!
 
Artiest {SHOWLIST artist 28948, 10579, 31011}
Waarschuw beheerder
De Native FM7
 
Waarschuw beheerder
lol@willems
Waarschuw beheerder
De FM 7 is idd ook erg lekker, evenals de pro 53... maja;)
Waarschuw beheerder
donateur
z3ta+ :D

pro 53 heb ik nog steeds niet :[
Waarschuw beheerder
donateur
z3ta+


ook vet (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Spectrasonics Stylus
Spectrasonics Atmosphere
Spectrasonics Trilogy
 
Waarschuw beheerder
donateur
FM7, pro53, audio realism bassline 303, waves bundle zijn toch mijn favourieten...
 
Artiest The Vanisher
Waarschuw beheerder
donateur
pro 53
v-station!
mda bandisto
Waarschuw beheerder
Idd Sergio, Vanguard! rete strak!
 
Waarschuw beheerder
wat is een pro 53 ik kan wel een pro 52
Artiest {SHOWLIST artist 31027, 16404, 58027}
Waarschuw beheerder
Woord naar Fonk



Spectrasonics is de bom, allemaal 3Gb aan samples....


(ben ze alleen kwijt, das minder)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Q-Bix

ik zit op DC++

als je op de server uhmm

getitnow.no-ip.info:714


komt heb je daar allemaal Audio spul

100% dat je alles wat Pro is kan vinden.


je hebt alleen ff dc++ nodig..

beste share proggie ooit :)
Waarschuw beheerder
Ik vind die zooi van Ohmboyz echt vet. Daar kan je echte koele shit mee maken. Verder die korg legacy serie is super en de softsynths van Creamware zijn super (voor Scope platform)
Waarschuw beheerder
Ik heb nog nooit, sinds ik ermee bezig ben, VST`s gebruikt.

Denk toch dat ik maar iets ga aanschaffen.
 
Waarschuw beheerder
fm7
atmosphere
korg legacy coll.
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Firecloud 31 augustus 2004 06:43
vanguard


Als je echt zelf muziek zou maken wel ja :jaja:
Waarschuw beheerder
vanguard vink zelf het relaxed,


pro-53 is ook ernorm veel uit te halen, alleen ik vin de vanguard lekkerder werken
Waarschuw beheerder
SIR Reverb.

Softwarematig, en toch de mooiste die ik ooit heb gehoord.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Korg Legacy Cell (Collection)
Waarschuw beheerder
zeker wel de korg legacy cell en atmosphere en de junox daarmee kan je echt raggen
Waarschuw beheerder
Wat is dat eigenlijk allemaal als ik vragen mag?? VST???
Waarschuw beheerder
dat weet ik ook niet maar ik denk... ik denk dat het iets met produceren te maken heeft
Waarschuw beheerder
VST = Virtual Studio Technology
VSTi = Virtual Studio Technology Instrument, bijv. een software synthesizer.

Simpel gezegd is een VSTi een in software uitgevoerde synthesizer. bijvoorbeeld de RM 7, van Native Instruments. Dit is de software versie van de oude bekende Yamaha DX-7

Dit stukje software stop je in je VST Host (Cubase, Fruity) en je kan een volledige synthesizer gebruiken, welliswaar in software vorm maar zeker goed te gebruiken (kwalitatief)

Plugins worden ook gebruikt via de VST technology, dit zijn meer de realtime effecten (chorus,reverb,delay, vocoder,compressors etc etc) welke je bijv. als "insert" kan gebruik op je virtuele mixer in bijv Cubase.

Ik wil aangeven dat er toch een verschil is in Plugin's en VSTi's. Beide maken ze gebruik van de VST technology. Maar plugins zijn meer de FX in je mixer en VSTi's zijn de "instruments"

Zo heb ik het altijd begrepen.
!Correct me if i'm wrong.!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
!Correct me if i'm wrong.!
Zal ik zeker doen, je was zo goed op weg...
k wil aangeven dat er toch een verschil is in Plugin's en VSTi's. Beide maken ze gebruik van de VST technology. Maar plugins zijn meer de FX in je mixer en VSTi's zijn de "instruments"

Tzijn allemaal plugins, alleen dr is een verschil tussen vst's en vsti's (Y) Nou ist verhaal compleet :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Pro 53 .. Zonder twijfel .. Je kan daar ALLE sounds uithalen wat jij maar silt .. Van een scheursynth tot een distorted bassdrum .. Erg vet! :yes:
 
Waarschuw beheerder
Toch heeft absynth 2 gewoon wat, lekker met patches lopen klooien tot je er bij neervalt :D
Waarschuw beheerder
zal die vanguard ook nog es proberen
Waarschuw beheerder
Tzijn allemaal plugins, alleen dr is een verschil tussen vst's en vsti's Nou ist verhaal compleet


Kijk dat was de info die er nog miste (Y):d

2>Kievin1981: Ik hoop dat dit het complete antwoord is op je vraag.
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 61069, 10100, 62386}
Waarschuw beheerder
Predatohm? ken ik nie :) ook maar eens proberen
idd junglist, hydrym,fm7 en pro53 maar dan ook de Scorpion :9 geluiden moet je wel ver veraggen anders ist het :frusty:
laatste aanpassing
 
Artiest Sane
Waarschuw beheerder
Pro 53, Juno X2, Korg Legacy
Artiest {SHOWLIST artist 65127, 21061}
Waarschuw beheerder
Korg legacy wint op het moment vind ik.

maar ik weet zeker dat als korg de nieuwe synths vst maken of in reason invoegen :P :P dat zal alles overtreffen. :D

ik denk dat veel bedrijfen die synths maken (korg) (roland) (yamaha) enz enz straks meer met software zich bezig gaan houden.

ik kan me goed vergissen, omdat je vaak alles zo ken downloaden.

vst komt nog niet ver genoeg vind ik, ook reason klinkt minder bruut dan een hele set hardware bij mekaar. Het voordeel van pc: het gaat oneindig door totdat je cpu op 100% staat je ken wel 20 synths inladen.

zoals ze het vroeger deden met trackers , synths samplen en kicks enz, uit hardware en dat op je computer zetten is goeie optie :D:D:D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik denk dat binnen een aantal jaren alles op software gebaseerd is en de hardware uiteindelijk gaat verdwijnen net als vinyl.

Ambacht wordt geschiedenis en het gaat sneller als iedereen denkt alleen wachten de heren met het uitbrengen. omdat er nog niet genoeg aan verdient is.

Zelfs de cd is al achterhaald en loopt op zijn einde.
Waarschuw beheerder
geloof mij hardware gaat niet verdwijnen :p in professionele studio's ken je zo een complete accoustische band aansluiten en een perfecte demo opnemen. Ik neem aan dat je dat niet met je pc tje gaat doen
Waarschuw beheerder
Ik heb niet gezegd wanneer maar als je kijkt hoe snel het allemaal gaat met de audio Software is het naar mijn mening alleen een kwestie van tijd.

Een tijdje terug zouden ze je ook voor gek verklaren als je tegen iemand zij dat er op de maan gelopen kon worden.
 
Waarschuw beheerder
Predatohm? ken ik nie :) ook maar eens proberen
Zeker proberen (Y) :yes:
Damn wat een scheur distortion...

Maareh denk nie dat hardware zo gauw zal verdwijnen, software red het echt nog lang niet bij hardware.
En dat Liam (Prodigy) nou toevallig ff in een jaartje een album in mekaar heb gezet in Reason betekend nog niet gelijk dat iedereen dat gaat doen... Ik werk ook gewoon met FL en maak ook geen super kwaliteit muziek, maar daar doe ik het ook niet voor... Muziek maken is gewoon mijn grote passie en schijt dat niemand het om aan te horen vind.
Waarschuw beheerder
Muziek maken is gewoon mijn grote passie en schijt dat niemand het om aan te horen vind.


That's the spirit!(y)