Partyflock
 
Forumonderwerp · 697132
1 volger · 17753x bekeken
Betreft: evenement: Tiësto in Concert, zaterdag 30 oktober 2004 om 22:00
Waarschuw beheerder
30 oktober, Gelredome

Voorverkoop eind augustus!

Nieuwe 'Tiësto in Concert' in Nederland en België

Tijs Verwest, ofwel DJ Tiësto zal na het enorme succes van het concert van afgelopen jaar wederom een geruchtmakend optreden gaan geven. Er staat ook een concert gepland in België. Tiësto in Concert in Nederland zal plaats gaan vinden in het Gelredome op zaterdag 30 oktober aanstaande. Tiësto werd afgelopen jaar voor de tweede achtereenvolgende keer verkozen tot 's werelds beste DJ.

Met de release van zijn nieuwe album 'Just Be' heeft deze wereldartiest een intensief reisprogramma achter de rug en nog voor de boeg de aankomende maanden. Bijna ieder enigszins dansminnend land ter wereld tekende zijn album met het logische gevolg dat hij die landen tevens aandoet ter promotie van zijn album. Daarnaast is Verwest nog steeds veelvuldig in de studio te vinden om te werken aan nieuwe singles en voorbereidingen te treffen voor zijn tweede concert dat de tot dusver avond van zijn leven en dat van de ruim 25.000 aanwezigen moet gaan overtreffen.

Na de primeur van afgelopen jaar waarin hij als eerste DJ ter wereld een 8 uur durend concert heeft neergezet waren de reacties lovend. De wereld bekeek met argusogen het concept en de overweldigende show die rondom Tiësto was opgetuigd. De DVD is wereldwijd geëxploiteerd en heeft in zowel Azië als het land van de entertainment en shows, Amerika, stof doen opwaaien. De prestatie van het concert door slechts een DJ in een stadion in combinatie met de overweldigende show wordt nog steeds als legendarisch ervaren door de massaal aanwezige internationale pers. Een en ander heeft ertoe geleidt dat er sterke interesse is in landen als Duitsland, Engeland en de Verenigde Staten om daar ook "Tiësto in Concert" te laten plaatsvinden.

'Magic' is het thema dat gekoppeld is aan deze aankomende concerten. Dit thema biedt voor de ontwerpers nieuwe invalshoeken om een op concertgebied ongeëvenaarde show neer te zetten ondersteund door in Nederland nog nooit eerder gebruikte special effects. Inhoudelijk zal op muzikaal gebied extra aandacht besteed worden aan optredens van acts en gastartiesten. "Tiësto in Concert moet dit jaar nog beter en indrukwekkender worden als het vorig jaar al was. Ik ben me ervan bewust dat de lat hoog ligt maar ik heb er alle vertrouwen in dat het een nog groter succes zal worden. Ik heb er nu alweer zin in.", aldus een enthousiaste Tiësto die heel de maand oktober geen boekingen zal doen om zich optimaal voor te kunnen bereiden.

De organisatie van 'Tiësto in Concert' ligt in de handen van ID&T, marktleider in Nederland op het gebied van dansevenementen en onder meer bekend van de organisatie achter evenementen als Sensation en Mystery Land. Internationaal timmert ID&T tevens aan de weg met eigen organisaties die in België en Duitsland het ID&T gedachtegoed tot uitvoer brengen.

Dit concert zal wederom de populariteit van 'dance' in Nederland en ver daarbuiten onderstrepen. Tiësto is daarnaast natuurlijk het levende bewijs van een Nederlandse artiest die op jonge leeftijd wereldfaam bereikt heeft en daarmee Nederland op de wereldkaart zet.
Meer informatie over de nieuwe editie van "Tiësto in Concert" en voorverkoop vindt u op www.id-t.com of [url]www.tiesto.com


[/url]
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
bij ons moest iedereen opgeven hoeveel we er wouden, en toen draaide ze de kaarten eerst allemaal uit.
Waarschuw beheerder
bij ons kwam er om 3minuten voor 10 nog ff
iemand een straatje staatloten kopen en inwisselen
gelukkig kon dat aan een andere machine :S:S

wel irritant is dat als ze nou gewoon vragen
aan de eerste 10/15 hoeveel ze er willen hebben
kunnen ze die alvast uitdraaien, dat deden ze bij ons
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
een meisje die voor mijn vriendin aan de beurt was wilde 13 kaarten...was dus geen limiet. Zullen wel veel kaarten opgekocht zijn door die uitbuiters...en dan voor meer verkopen..triest hoor
 
Waarschuw beheerder
er stond een meid bij mij in de rij die 50(!!!!!) kaarten moest hebben, ben benieuwd of het haar is gelukt...
Waarschuw beheerder
donateur
bij ons deden ze dat dus ook. Vragen hoeveel je er wilde. Stonde er met ze 3-en.

Heb wel 2 extra kaartjes gekocht, weet nu al dat paar vrienden van me wel weer eens te laat zullen zijn (aangezien ze dat de vorige keer ook waren)
 
Waarschuw beheerder
Je kan dus niet zoveel kaarten tegelijk uitdraaien als je wil. Wij wilden er 39 uitdraaien en dat kon niet. Dus 3x 10 gedaan en 1x 9. De mensen achter ons waren niet heel blij... :D
Waarschuw beheerder
50? :S tering vet veel, is gelijk het
hele stapeltjes met kaarten op :S haha
Waarschuw beheerder
donateur
ghehe en dan..

Sorry, we kunnen ze wel uitdraaien op gewoon papier maar de kaartjes zijn op :D
Waarschuw beheerder
ja haha..we tekenen ze wel over, en schrijven
er wel op met stift :S
 
Waarschuw beheerder
De 30e was binnen 10 minuten uitverkocht!
Was blij dat ik mijn kaartjes wel gewoon heb kunnen kopen.
 
Waarschuw beheerder
hoe zit het nou met vrijdag?is die nou ook al uitverkocht?
Waarschuw beheerder
De eerste kaarten voor Tiësto in concert worden al aangeboden op Marktplaats.....
 
Waarschuw beheerder
Vrijdag weet ik niet, net nog niet in ieder geval maar dat was om 10:15.......
Waarschuw beheerder
donateur
JEZUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

ik stond er kwart voor tien
toen ging er bij het GWK om tien over 10 1 poortje open terwijl er 50 man stond :/

NETJES GWK (y)
stelletje ambtenaren

toen nog naar free recordshop geraced omdat ik hoorde dat daar niemand was
20 over tien was ik daar...de 30e uitverkocht :'(
weer een echte fan minder de 30e
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
volgens mij weten veel mensen niet dat er een extra concert is
Waarschuw beheerder
:( sjonge jonge...

mensen moeten die gewoon niet kopen dan zitten die vieze handelaren met een strop van honderden euro's.

Snif was net te laat voor vrijdag en zaterdag :(
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Nee, volgens mij is vrijdag nog niet uitverkocht.

Wat een klootzakken bij het postkantoor, zeg! Sta ik daar in een megalange rij (dus ik denk, ik zit goed! :) ), ben ik bijna aan de beurt, zegt die vent doodleuk tegen een gast voor me dat ze helemaal geen kaarten voor Tiesto verkopen! :S Ondertussen was het al half 11, ikke haasten naar de Free Record Shop... Kreeg ik daar de mededeling dat zaterdag al uitverkocht is. Nondegodver! :@ :@

Als die honden van het postkantoor het effe eerder hadden laten weten had ik misschien nog wel kaarten voor zaterdag. :( :( (N)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
@Linneke70Op -> vrijdag kan ik niet :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vrijdag ook uitverkocht!!!!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
Ik verwacht dat er veel mensen kaarten gekocht hebben die ze later weer willen verpatsen. (N) :@
 
Waarschuw beheerder
das niet slim merizzle...het is al wat jaartjes dat id-t niet meer samenwerkt met ticketservice...ticketbox is al een tijdje..k*t voor je :(
Waarschuw beheerder
Wiehoeeeee kaarten voor zaterdag zijn binnen :D
 
Waarschuw beheerder
Ticketbox/Ticketservice... What's the difference! ;)
Waarschuw beheerder
bij budgetticket.nl kan je ze nog kopen voor
de zaterdag, wel ffies 110euri
 
Waarschuw beheerder
ha ha toch wel dus! :D
 
Waarschuw beheerder
Jammer dat er van die mensen zijn die 50 kaartjes in een keer kopen in de hoop ze voor de deur nog voor minstens de dubbele prijs te verkopen. Zo worden een hoop echte fans teleurgesteld..
Ik was om 9:30 gelukkig de eerste voor de FRS en heb m'n kaartjes binnen
 
Waarschuw beheerder
ach op marktplaats staat de eerste advertentie er al voor 3 kaarten op zaterdag............
...........dus als je heel wanhopig bent!
Waarschuw beheerder
heb 4 kaarten gehaald, 3 voor me vrienden, die moesten werken, hun net ff opgezocht op hun werk, helemaal blij die lui :P
 
Waarschuw beheerder
de eerste tiesto kaartjes staan al op internet
 
Waarschuw beheerder
Alle 39 kaarten die wij kochten zijn gewoon voor onszelf en niets wordt doorverkocht! :D:D:D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
www.dancegrooves.com aanmelden en je bent binnen op zaterdag
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik woon boven de ticketbox en een vriendin draaide ze uit, dat is mijn bron. Op internet bestellen is natuurlijk veel trager en wordt niet direct bijgewerkt. Het systeem geeft aan dat beide avonden uitverkocht zijn. Lijkt me een goede bron toch?
 
Waarschuw beheerder
To Marijn:
Maar je snapt toch wel dat mensen je raar aankijken als je in één keer 39 kaarten haalt!
 
Waarschuw beheerder
Er wordt al 200 Euro geboden op marktplaats... Die is gek!
 
Waarschuw beheerder
39 vind ik nog wel een te vertrouwen getal... ;)
 
Waarschuw beheerder
Als je er 200 euro voor over hebt, dan had je ook wel ff iets eerder kunnen zijn bij het postkantoor, denk ik dan. :S

edit: bij de FRS natuurlijk... ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Merizzle is niet zo slim...ik stond goed 10 kaarten voor mij en vrienden zijn binnen. Zag inderdaad ook alweer een paar lui die weer veel kaarten opkochten lekkere handel.
 
Waarschuw beheerder
Effe dimme, Paco! Straks kom ik die kaarten van je rippen! ;)
Waarschuw beheerder
donateur
voor 200 euro mag je mijn kaartje ook wel hebben
 
Waarschuw beheerder
To Marijn:
Maar je snapt toch wel dat mensen je raar aankijken als je in één keer 39 kaarten haalt!


Ja hoor. dat snap ik. Dat deden ze ook achter in de rij. :D. Maar ik zou echt nooit mijn kaartje voor meer verkopen. Als ik ineens niet zou kunneen mag iemand de mijne voor de gewone prijs kopen. :d
Waarschuw beheerder
sommige lui bieden nu al 200 euro en 110 euro voor 1 kaart!!!

Gekkehuis.
 
Waarschuw beheerder
Ja hoor. dat snap ik. Dat deden ze ook achter in de rij.:D. Maar ik zou echt nooit mijn kaartje voor meer verkopen. Als ik ineens niet zou kunneen mag iemand de mijne voor de gewone prijs kopen.:D


Dan ben je wel aardig :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dank je. Je kan het ook te lief of wereldvreemd noemen. Maar voor nu vind ik aardig prima
 
Waarschuw beheerder
:D
Waarschuw beheerder
te laat :@
Waarschuw beheerder
donateur
en inderdaad waren mijn vrienden allemaal weer eens te laat :(

Heb er extra gekocht maar uiteindelijk nog te weinig om ze allemaal te voorzien *zucht*

Bij sensation waren ze OOK al te laat
Waarschuw beheerder
Hee, Marijn

Ga jij ook weer met een grote groep uit Enschede? Wij gaan ook weer. We gaan op vrijdag, want voor zaterdag waren de meeste te laat met kaarten halen.
 
Waarschuw beheerder
Hee Koen! Ja iedereen is weer van de partij. Ik was met wat mensen van Yuno. Vandaar 39. Hoe hete die lange van Thoridor? Die stond achter ons in de rij. :D

Koen is trouwens net zo aardig. Samen hebben we nog wel eens van die gratis Impulz kaarten uit staan delen naast zwart handelaren... Te grappig.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
'hee mvb, ze gaan er gewoon vanuit dat jij
extra kaarten voor ze meeneemt :)
 
Waarschuw beheerder
bij ons heeft ook de helft geen kaarten, maar moeten ze maar eerder hun nest uit komen.