Partyflock
 
Forumonderwerp · 700638
399x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Ik ben de laatste 2 weken aan het slaapwandelen. Echt heel vaag.

2 weken terug werd ik ineens wakker toen ik in mijn huiskamer stond. Dat was nog niet zo erg, ben gewoon weer naar mijn bed gelopen en ben weer verder gaan slapen.

Nu zei het meisje wat boven me woont van de week ineens dat ik die nacht ervoor aan haar trap had staan schreeuwen dat ze haar kat moest komen ophalen omdat die bij mij op bed lag. (wat niet zo was want die was gewoon bij haar) Ze moest me er helemaal van overtuigen dat het niet waar was, om 3 uur 's nachts. zelf weet ik daar dus nix meer van.

Maar nu kwam ik gisterochtend mijn bed uit en zag dat mijn deur wagenwijd openstond en dat de tube met ontwormingsspul voor mijn eigen kat op het aanrecht lag. En de helft was er dus uit. Waar dat gebleven is weet ik dus niet :-S Hoop niet dat ik het zelf heb opgegeten ofzo

Ik heb dit echt nog nooit eerder gehad maar vind het best wel eng. wat als ik straks ook de straat op ga ofzo? Wie heeft dit ook weleens gehad en weet iemand hoe het komt dat je dat zomaar krijgt?
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het in periodes als ik het heel druk heb, veel stress aan mn hoofd enzo :)
Kan rustig beneden komen in een huis vol visite en tv gaan kijken en onzin praten :D

Meestal blijft het bij iets zoeken beneden of rommelen in kastjes :)

Heb ook regelmatig dat ik in de war ben wat betreft realiteit en fantasie (slapen zeg maar) ben dan niet echt wakker en kan daar best lang in blijven hangen. Ook aardig vaag


En nee mensen, dat komt niet door de droeks ;)
Ben altijd al een rare slaper geweest 8)
Waarschuw beheerder
ja ik heb er ook wel veel last van, ik ben wel een keer op straat gelopen maar me buren waren toen nog wakker sindsdien kan 's nachts onze voordeur ook niet meer open..

ikzelf heb ik er veel last van als ik overdag heel druk ben geweest of juis helemaal niets heb gedaan..
het beste kun je gewoon uitproberen wat jou oorzaak is en daar een beetje op letten dat heb ik ook gedaan en het is nu een stukje minder..
succes (Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Wat bij mij in ieder geval helpt is of iets ontspannends doen in de avond, dus hond wandelen/boek lezen/etc. niet de hele avond maar wel zo'n 2 uur voor het slapen gaan.

Of juist intensief bezig zijn met sporten

Ik denk dat mijn slaapwandelen te wijten is aan teveel prikkels en informatie van overdag die ik niet heb kunnen verwerken waardoor ik snachts onrustig wordt. Door je savonds al te ontspannen ben je dat een beetje voor zeg maar :)
Waarschuw beheerder
Ik heb het wel een paar keer gehad toen ik nog bij mijn ouders woonde. Een keer de vergissing gemaakt om de deur van de WC te verwisselen met de deur van de Douche en dus de gehele wasmand onder gezeken. ;) Tegenwoordig weet ik het niet ben nog geen rare dingen tegengekomen 'sochtends.

Ik denk dat ontspannen voordat je gaat slapen het beste is.
Waarschuw beheerder
ik heb idd ook een paar keer in me slaap gewandeld
me zusje wakker gemaakt en gezegd dat de gehandicapten zo komen
ik kan me dit ook niet meer herinneren...
t komt bij mij gelukkig nie zo vaak voor!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
hahahaha :respect:

Heb wel eens vroeger mijn kledingkast ondergezeken 8) Maar toen was ik iets van 7 ofzo :D En was ik ervan overtuigd dat mijn bed in de Jungle stond met wolven en slangen :s
Waarschuw beheerder
of midden in de nacht op de overloop en alle andere kamers waar mensen liggen te slapen de lampen aanzetten en hardop zeggen dat t zo beter is voor alles en iedereen :vaag:

jah jah :/
Waarschuw beheerder
Heb wel eens vroeger mijn kledingkast ondergezeken Maar toen was ik iets van 7 ofzo En was ik ervan overtuigd dat mijn bed in de Jungle stond met wolven en slangen


Toevallig net Jungle book gelezen die avond?
 
Waarschuw beheerder
ik heb t ook welis gehad.. dat ik wakker werd en niet meer wist waar ik was en in welk bed :/ :P
Waarschuw beheerder
donateur
Hahah een vriendin van mij heeft het ook heel erg 8) Die ging snachts op kamp haar tas inpakken en slaapzak oprollen, dacht dat ze weer naar huis moest :D
Waarschuw beheerder
me stiefbroertje laatst.. komt rond 2 uur me kamer binnenlopen met de vraag mag ik de afstandsbedeniening. dus ik zeg waarvoor.. hij maar blijven beweren dat zijn moeder die nodig heeft terwijl ze hun eige tv hebben met afstandsbediening. en maar doorzeuren ik zag niet eens dat ie sliep! :/

en me broer is een x op me kamer wezen slapen met een kussen en deken.. zelf heb ik er gelukkig niet zoveel last van :D
Waarschuw beheerder
hmmmm heb er de laatste tijd geen last van maar toen ik het deed gebeurde het alleen als ik superdronken was:vaag:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het maar 1 keer gehad. Ik zocht een handdoek, deed de douche aan. En toen ik weer de kamer in kwam lopen vrooeg mn moeder (die nog wakker was) wat ik nou allemaal aan het doen was. Zei ik dat ik naar de wc moest :vaag:
 
Waarschuw beheerder
Hahaha. het is wel grappig al die verhalen. Denk ook dat het misschien wel door teveel drukte aan mijn hoofd komt. Maar toch is en blijft het vaag. Straks ga ik dingen doen die ik helemaal niet wil doen, zoals dat wormenspul opeten. Haha. Thanx voor de reacties!
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien heb je dat al gedaan :x
Waarschuw beheerder
Heb je in ieder geval voorlopig geen wormen.

Bekijk het positief!
 
Waarschuw beheerder
Nou ik denk dat als ik het zelf zou hebben opgegeten dat ik wel behoorlijk ziek zou zijn geworden. Maar ja waar is dat spul dan gebleven he....
 
Waarschuw beheerder
een maatje van mij vroeger liep elke nacht door het huis te spoken in zijn slaap. de ramen moesten op slot evenals de deuren. 1 keer stond hij s'nachts heel duister voor zijn ma in het donker die lag te slapen..ze schrok zich wild en op een gegeven moment moest de deur van zijn slaapkamer zelfs op slot met in zijn eigen kamer een sleutel voor zijn veiligheid..echt bizar!
Waarschuw beheerder
Ik kan wel een paar plaatsen bedenken waar je het heb gelaten maar ik wil je niet ongerust maken!
 
Waarschuw beheerder
Hmmm Nu word ik toch wel erg benieuwd!! Want ik heb zelf echt overal gekeken, of het misschien ergens op de grond lag of in de gootsteen maar nergens iets te vinden :-S
 
Waarschuw beheerder
Dan zijn je spieren niet "uitgeschakeld" als je slaapt en dat hoort in je rem-slaap wel zo te zijn. Je kan er medicijnen voor krijgen als het gevaarlijk wordt zeg maar.
Waarschuw beheerder
1. Als tandpasta gebruikt

2. Naast het tubetje glijmiddel neergelegd??? ;)

3. In de kat

4. in de poes :bloos:

kan er nog wel een paar verzinnen maar dan wordt het te schandalig!
Waarschuw beheerder
apart nooit last van gehad...slaap je onrustig..eet je voor je slaap?

problemen?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
paar weken terug nog :S. Kwas nogal vaag. Ik weet der zelf geen ene reet meer van. Maar me ma kwam dus de volgende ochtend naar me toe, zegt ze zo: WAT WAS JIJ VANACHT ALLEMAAL AAN T DOEN!!!? Ik zo: wat?
Ja je ging vanacht je bed uit, maakte de achterdeur los en ging in je blootje door de tuin wandelen. Daarna ging je weer naar binnen toen vroeg ik nog wat je in hemelsnaam aan t doen was. Toen antwoorde ik: Ik ben een video aan t zoeken, maar dat snap je niet...

Ik weet der dus helemaal NIKS vanaf. Is tog slaapwandele dan :o???
Waarschuw beheerder
Ik heb het een paar weken terug ook nog gehad.
Ik kwam om een uur of 1 naar beneden. En ging bij mn moeder staan die aan het computeren was.
Mn ma zegt: wat doe jij hier, ga slapen
Ik: maar ik moet tv kijken
Ma: wie zegt dat
Ik: de mensen
Ma: wie zijn dat dan, de mensen?
Ik: ach laat maar jij snapt ook niks.

Toen heb ik de kat naar buiten gezet, ben naar de wc gegaan en weer naar bed.

echt vaag :vaag:
 
Waarschuw beheerder
Nee ik eet eigenlijk nooit voor ik ga slapen. het enigste wat ik kan bedenken is dat ik de laatste tijd erg weinig slaap en het erg druk heb. Misschien dat het daar door komt.

Enne to RT3067. Ook die plekjes zijn allemaal gecontroleerd hoor en daar was ook geen spoor van wormenspul te vinden ;-)

Maar gelukkig ben ik nog niet zo ver dat ik naakt door mijn tuin ga wandelen. hoop ook niet dat het zover komt.

Misschien toch wat eerder naar bed gaan en het wat rustiger aan doen. :-)
Waarschuw beheerder
hahaha! :respect:

Ik deed het vroeger ook erg vaak, midden in de nacht naar mn moeders slaapkamer gaan en schreeuwen dat ik het zo gemeen vond dat ik geen snoep meer mocht :S

Had vroeger ook een hoogslaper en ben dus een keer in mn slaap naar beneden geklommen, me omgedraaid en mn pols tegen de muur geslagen :S Weer terug in bed geklommen, maakten me ouders me wakker omdat ze zo'n klap hoorden..
Toen voelde ik pas dat mn pols erg zeer deed :S een maand in het gips gelopen maar ik weet nog wel dat ze bij het ziekenhuis raar stonden te kijken toen ik mn verhaal deed ;)
Waarschuw beheerder
Enne to RT3067. Ook die plekjes zijn allemaal gecontroleerd hoor en daar was ook geen spoor van wormenspul te vinden


Gelukkig maar je weet maar nooit! Ik zou niet weten of het op sommige plaatsen ook preventief werkt als dat zo is wordt ik vaste klant bij de dierenspeciaalzaak! ;)
 
Waarschuw beheerder
Maar nu kwam ik gisterochtend mijn bed uit en zag dat mijn deur wagenwijd openstond en dat de tube met ontwormingsspul voor mijn eigen kat op het aanrecht lag. En de helft was er dus uit. Waar dat gebleven is weet ik dus niet Hoop niet dat ik het zelf heb opgegeten ofzo



whahaha dit is echt humor ghe ghe :flower:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het ook vorige week gehad, ik lag al te slapen toen me vriend thuis kwam, na een nachtje doorzakken.

Ik ging rechtop in me bed zitten en begon hem helemaal verrot te schelden en met me armen gebaren te maken, en waar ie lef wel
niet vandaan haalde om zomaar met dat mokkel te neuken en dan ook nog zo dom zijn, om zich laten te betrappen door mij....
ba bla bla...(heb de gekste dingen gezegd8))

Ik ben blijkbaar weer in slaap gevallen en 10 min later word ik echt wakker en vroeg ik heel doodleuk: "en mop, heb je het gezellig gehad"

Nou, toen kreeg ik dus het hele verhaal te horen, wat ik allemaal wel niet gedaan had:P

Heb trouwens elke nacht last van lullen in me slaap enzo, heel vermoeiend moet ik zeggen, gebeurt wel stuk of 4 keer dat ik wakker van mezelf word:S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn vriend doet het heel vaak,is soms wel lachen,maar ook een eng idee.
Soms gaat hij ook gewoon op het bankje in mijn kamer zitten en blijft dan een half uur voor zich uit staren,maar hij slaapt wel :vaag:

Ook doet hij weleens alsof hij aan het werk is,hij is timmerman,en dan staat hij dingen denkbeeldig op te meten en te timmeren enz wel grappig hoor..
 
Waarschuw beheerder
Haha vet grappig al die verhalen, lig echt in een deuk. Gelukkig ben ik niet de enigste die vage dingen doet in zijn slaap.

Nou vannacht gelukkig nix vreemds gedaan. Toen ik vanmorgen wakker werd ging ik wel eerst kijken of alles nog hetzelfde was als gisteravond. Maar gelukkig nix vreemds opgemerkt. hopen dat het zo blijft.

Maar als er weer iets gebeurd zal ik jullie op de hoogte houden :-D

bedankt voor alle reakties!!
Waarschuw beheerder
Heb me vriendin ook een paar keer uitgescholden in me slaapwandelactie's

Word je niet fijn wakker de volgende ochtend:no:
 
Waarschuw beheerder
Ik heb dat ook weleens gehad!

Dat ik slaapwandelde en kippenpootjes zocht..

Die wou ik klaarmaken voor de visite ofsow!

Er was geen visite en kwam er ook niet!

Echt erg vreemd!
Waarschuw beheerder
toen ik een keer by een vriendin bleef slapen,ik liep snachts de trap af,en trok de jas van haar zus aan en zei tegen haar ouders (zaten nog beneden) dat ik ff de hond uit ging laten, terwijl ze geen hond hebben:-s ik deed de deur open en deed em meteen weer dicht en ging weer naar boven?:s heb me ech doodgelachen de volgende dag toen ik dat hoorde8)
Waarschuw beheerder
whahaha echt leuke verhalen hier! ik praat en beweeg alleeb erg veel als ik slaap maar ga gelukkig niet lopen :vaag:
 
Waarschuw beheerder
haha heb t 1 keer gehad dat ik met mn kussen naar beneden op de trap ben gaan slapen.. heeel raar!
Waarschuw beheerder
Ik heb het ook 1 keer gehad....
HEEL appart!
Ik wist zeker dat ik in bed was gaan slapen, en ik werd ergens anders wakker :S