Partyflock
 
Forumonderwerp · 696069
 
Heb ik gelijk of niet? Het gaat uiteindelijk om iemands INNERLIJK! Moet dit compenseren met het uiterlijk volgens jou? Of doet het uiterlijk je werkelijk helemaal niks?
laatste aanpassing
 
Ik denk dat iedereen al eerste voor het uiterlijk gaat ookal roepen er weet ik het hoeveel van niet. Je kan alleen zeggen dat je echt voor iemands innerlijk bent gegaan als je die persoon al een hele tijd kent en je hem/ haar in eerste instantie nooit aantrekkelijk vond, maar er uiteindelijk toch wat mee bent begonnen. Leer je iemand net kennen en krijg je daar wat mee dan ga je toch echt voor zijn/ haar uiterlijk, want je kent het innerlijk van die persoon op het moment dat je op diegene valt niet eens.
Oftewel:

uiterlijk = korte termijn
innerlijk = lange termijn

:D
 
juist ! :d
 
Maar ja, wat heb je aan "lange termijn" als je de betreffende persoon al niet eens wil leren kennen he? :P

De enige selectie die plaatsvindt is dus gewoon op uiterlijk. Daarna komt pas de volgende ronde, maar de helft van de kandidaten is dus al op voorhand (of vooroordeel) geschrapt.

Jammer maar helaas :P


(Vroegâh had je tenminste nog stokoude vrouwtjes die aan de rand van het dorp in een karig hutje woonden en die alle kinderen hadden zien opgroeien en daarom precies wisten wie voor wie een goede partner zou zijn... er waren toen dus ook véél minder ruzies en echtscheidingen)
laatste aanpassing
 
Dat zal best zo zijn joh....
Trouwen is deze tijd helemaal uit! :S
 
Wat mij betreft mogen ze die "matchmakers" ook best wel weer instellen hoor! die keken tenminste eerst of mensen qua karakter bij elkaar pasten... maar ja, dat mag niet meer van de Viva ;)
 
maar ja, dat mag niet meer van de Viva

hahahahah! waar haal jij dat toch allemaal vandaan kerel?
Een man met vrouwen bladen ;)
Kunnen ze nog veel van leren!
Man naar mijn Hart ;)
tuurlijk is uiterlijk ook belangerijk !! maar als het innerlijk kut is en het uiterlijk super of andersom hoeft het voor mij echt niet !
Beide even belangrijk voor mij. Ken genoeg leuke meiden qua karakter maar door t uiterlijk wat me niet aanspreekt kan t nooit mn vriendin worden. Wil trouwens niet zeggen dat t lelijke meiden zijn. het uiterlijk van hun is gewoon mijn smaak niet.
laatste aanpassing
Schijnheilig...

alsof je als eerste het innerlijk van iemand ziet op het moment dat je diegene voor het eerst ziet en nog niet gesproken hebt...
als ik nou een of andere dikke zeug zie boeit het me niet of het nou het allerliefste meisje ter wereld is of niet...zal dan niet egt als een blok voor haar vallen...
 
Het gaat uiteindelijk om iemands INNERLIJK!


Duh ..
Mja, naar 't uiterlijk kijk je toch altijd eerst .. goh, je kan niet anders .. :S
Het uiterlijk moet er wel verzorgd uit zien, want het oog wil ook wat (in elk geval geen onverzorgde slons), maar verder gaat het me toch echt om het innerlijk....
 
Het uiterlijk moet er wel verzorgd uit zien, want het oog wil ook wat (in elk geval geen onverzorgde slons), maar verder gaat het me toch echt om het innerlijk....


het blijven tog altijd dezelfde antwoorden, en zo is het ook.. je loopt niet naar een lelijkerd en begint een gesprek om te kijken of ze aardig is enz.
 
Aantal reakties op mn oproep: nog steeds 0 (nul) :P

Ladies and gentlemen of the jury, I rest my case (Kees gaat ff rusten)
ik kijk altijd eerst wel naar het uiterlijk van een jongen. hij moet er natuurlijk niet slecht uitzien. maar innerlijk telt later wel zwaar mee
In eerste instantie ga ik voor het uiterlijk. Het oog wil ook wat...
Maar het innerlijk is ook erg belangrijk, iemand kan nog zo mooi zijn, als die persoon een rot karakter heeft hou je het ook niet lang met die persoon uit.
 
ben ik nou heel vervelend als ik zeg dat "het oog wil ook wat" eigenlijk gewoon betekent dat je met die ander wil kunnen pronken? :P
Geef mij maar 100% INNERLIJK :D iemand kan vet lekker uiterlijk hebben...maar een ***innerlijk:( das tog ook nix??:S geef mij maar een innerlijk:D:D:D:D(Y)(Y)
 
een wijs man zei ooit..
' Ik neuk toch godver geen karakter! ' :yes:
T zou nix kunnen worden met iemand met een supergoed uiterlijk maar een slecht innerlijk!
Andersom wel weer..maar dr zijn wel grenzen natuurlijk ;)
nou, je zou iemand met een slecht innerlijk/goed uiterlijk misschien nog kunnen turnen, misschien is het net zo een uitdaging als iemand met een slecht uiterlijk/goed innerlijk er een beetje toonbaar uit te laten zien
uiterlijk is het eerste waarop je afgaat, je wilt toch sex met een aantrekkelijk iemand. anders kan diegene gewoon goede vrienden zijn, dan intresseert het me niet hoe iemand eruit ziet. en dat hij een goed innerlijk heeft is ook belangrijk..anders ga je niet met diegene om. want je bereik niks met arrogantie of een naar karakter.

maar smaken verschillen anders zou iedereen op dezelfde vallen en gelukkig is dat niet zo ;-)
 
eerst uiterlijk want je moet natuurlijk geen nachtmerries krijgen als je vriend(in) naast je ligt. maar uiteindelijk draait het echt om het innerlijk.
 
Daar heb je nou helemaal gelijk in!!
 
eerst uiterlijk en dan innerlijk
 
Uiterlijk vind ik veel belangrijker dan innerlijk hoor..!!
uiterlijk zegt ook veel meer iets over het persoon zelf..!!
 
innerlijk is echt wel belangrijker..
laatste aanpassing
 
Kijk iemand moet er niet keilelijk uitzien natuurlijk.
Maar ik let meestal op de ogen.
En ik heb een aparte smaak zeggen ze :9

En het innerlijk is zeker belangrijker dan het uiterlijk :yes:
 
Kijk ik vind uiterlijk zeker belangrijk maaar het is voor mij ook het karakter dat telt:yes::yes: Ik ben een persoontje die op karakters verliefd kan worden maja dat ben ik dan..

:smoke: snappie
 
Innerlijk telt voor uiterlijk jah andersom zou een teken van kortzichtigheid zijn
 
jah prcies
uiterlijk doet mij cker wel wat...
maar iemand hoeft absoluut geen beauty en mister prefect te zijn.
soms kan iemand er minder leuk/knap uit zien maar door hoe hij/zij zich gedraagt toch enorm aantrekkelijk zijn!
 
Aantal reakties op mijn oproep na 17 (zeventien) dagen: 0 (nul)

innerlijk gaat voor uiterlijk he? ja ja... :P
 
Het uiterlijk moet me wel aanspreken, maar de persoonlijkheid en het karakter is veel belangrijker.
 
Uiterlijk is voor mij wel, belangrijk, niet dat iemand een topmodel moet zijn maar wel goed verzorgd en netjes.
Niemand stapt toch op iemand af , als je die andere er niet uit vind zien.
Maar innerlijk is ckers belangrijk!!!!
Innerlijk telt voor uiterlijk jah andersom zou een teken van kortzichtigheid zijn


nou ik kan anders al van heel ver zien of iemand een knap uiterlijk heeft of niet... ;P
 
Innerlijk is het belangrijkst natuurlijk, maar ik val op t begin op t uiterlijk. Ik ga natuurlijk niet iets met een fucking lelijke lieve jongen nemen!!!
Als het innerlijk/uiterlijk goed in evenwicht is dan pas heb je de ware gevonden!!!
 
vind ik ook Metalic :D
Tuurlijk is het uiterlijk ook wel belangrijk , maar het innerlijke is juist VVVVVVVVEEEEELLLL belangrijker, van een mooi bord kan je niet eten!
 
Innerlijk is ook belangerijk, ik hoef geen knap meisje die een grote bek heeft en zwaar irritant is, zoals heelveel hier in nederland
Als je elkaars innerlijk respecteert dan zit het met het uiterlijk vaak ook wel goed.
Hoewel je niet nachtmerries moet krijgen van degene dan is het uiterlijk dus niet goed genoeg voor je.
----> backspin maniac-Ik ben het volkomen met je eens :respect: ik wou dat er meer mensen waren die voor de innerliefde gingen en zochten dan voor de liefde die aan de buitenkant volgens velen zit :cry: Binnenin iemand daar vindt je de echte liefde en dat overtreft de buitenkant of uiterlijk van diegene :D
Helaas is het wel zo dat er veel meiden rond lopen die meer voor de buitenkant gaan en er dan later wel achter komen met wie ze daadwerkelijk te maken hebben.Dan is degene niet meer zo knap ineens.

Jaja ik kan wel een eigen talkshow gaan beginnen.
:)

2 Psycho VIRUS-Ik wist dat ik met jou kon praten kerel. (Y)
Veel dezelfde meningen hebben we ook.
----> backspin maniac-Jah wel toevallig dat we over veel dingen hetzelfde denken :p wou dat er meer mensen die zo waren.Als je iemand hebt in je leven dan vergeet je die aspecten die niet zo geweldig zijn bij haar bijv. een afwijking met haar lichaam.Als je echt van iemand houdt,dan vergeet je dat en zie je alleen datgene binnenin die persoon :D
 
Ik vind dat de man niet te lelijk hoeft te zijn maar hoeft ook weer niet te knap ALS HIJ MAAR LIEF IS dat telt.





WANT VAN EEN MOOIE TAFEL KUN JE NIET LANG ETEN EN OOK NIET ALLEEN
lang, dun, dik, kort wat maakt het uit op ieder potje past een deksel ;-)
nou kep wel dat t oog ook wat wil, maar een knappe jongen met een rotkarakter nee of andersom :no:
 
Bij mijn vriend ben ik natuurlijk ook voor het uiterlijk gegaan; het oog wil idd ook wat, toch?:yes:
Natuurlijk blijf ik niet 2 jaar bij iemand die een rotkarakter heeft...Het telt allebei even zwaar denk ik....Je kunt niet verliefd worden op iemand`s innerlijk alleen hoor!:no:
laatste aanpassing