Partyflock
 
Forumonderwerp · 686106
 
Waarschuw beheerder
donateur
De rechtbank in Maastricht heeft gisteren gevangenisstraffen plus tbs met dwangverpleging geëist tegen een stel uit Geleen. Het stel heeft vanaf begin 2000 tot en met oktober 2003 diverse malen gepoogd zijn beide dochtertjes - nu negen en zeven jaar oud - te ontmaagden.

"Je kunt je niet voorstellen dat mensen zoiets doen'', zei officier van justitie L. Geuns. "Een kind, dat op dat moment ook nog een gebroken armpje had en toch mee moest draaien in de orgieën van de ouders. Waarom moeten zovelen met hun vieze vingers aan kinderen zitten?'', aldus Geuns, die de rechtbank vroeg een 'alarmsignaal' af te geven. Tegen de 39-jarige vader John S. werd zes jaar gevangenisstraf plus tbs met dwangverpleging geëist. Moeder Saskia W. (32)hoorde vier jaar plus tbs met dwangverpleging tegen zich eisen. De eis van de vader viel hoger uit omdat hij onder andere nog zes kerkinbraken op zijn naam heeft staan.

Deskundigen menen dat de ouders slechts licht verminderd toerekeningsvatbaar zijn. De kans op herhaling wordt groot geacht. Er is weinig schuldbesef bij beiden. Volgens deskundingen is tbs met dwangverpleging enige mogelijkheid. Raadsman Geertsema van de moeder vroeg de rechtbank in een bijzonder kort pleidooi zijn cliënte vooral geen tbs op te leggen, terwijl advocaat Waelen van de vader meende dat een lange gevangenisstraf niet op zijn plaats is omdat de man snel moet worden behandeld.

Vorige zomer werd de jongste dochter met medeweten van haar moeder door haar vader minimaal drie keer vastgetaped aan het bed. Dit gebeurde met haar beentjes wijd en haar mond afgeplakt. Haar vader probeerde dan verschillende voorwerpen in haar vagina te duwen. Deze taferelen moesten door de oudste dochter gefilmd worden, zodat moeder het later kon bekijken. Voor het misbruik van de kinderen houdt de officier beiden gelijkelijk verantwoordelijk. ,,Vrijwel alles werd samen voorbesproken, voorbereid en uitgevoerd.''

Waarom de meisjes zo nodig ontmaagd moesten worden werd niet duidelijk. Later bleek dat er plannen waren om een kind te maken bij de oudste dochter. Bovendien werd ook duidelijk dat de kinderen er regelmatig bij waren als de ouders seks hadden. Op de vraag van rechter Schutte of S. enig idee had wat zijn dochters van dit alles hadden gevonden, antwoordde hij: ,,Ze vonden het leuk en spannend. Dachten wij toen.''

Na de arrestatie van de ouders in oktober 2003 snapten de kinderen niet waarom hun ouders niet meer thuis waren. Opgevoed als ze waren met 'seksspelletjes' wisten ze niet beter dan dat die erbij hoorden. De kinderen zijn door de Jeugdzorg inmiddels onder voogdij gebracht.

bron www.fok.nl
Waarschuw beheerder
donateur
Weet jij wel goed wat TBS inhoudt???

Via TBS kunnen mensen levenslang krijgen en wat is beter?

Levenslang lijden of een kort spuitje?
 
Waarschuw beheerder
+1
of zo iemand nou levenslang lijdt of niet, interesseert me niet..
waar t mij eerder om gaat is dat wij (als normale mensen) geen last van zulke ziekelingen hebben...
en maybe als iemand weet dat er een spuit boven zn/haar hoofd hangt voor zulke shit, dat zo iemand dan toch nog ff een 2de x na gaat denken waar die mee bezig is..
Waarschuw beheerder
donateur
dit is idd echt te ziek voor woorden!!!!!
ik weet in ieder geval wat ik ga doen, als ik ze op straat tegenkom,..
plankgas ze omver rijden....
en nog een keertje terug...


sicko's gadverdamme :kots:
 
Waarschuw beheerder
kee dannn:D
iig een STUK goedkoper dan dat spuitje;)
Waarschuw beheerder
En ik hield me nog zo voor dat m'n mede flockers dit enkel in belgië mogelijk achtten :[
;)
Maar dat even ter zijde...

zwakzinningen zijn het. je eigen kinderen.... :no: je eigen vlees en bloed.

die straffen zijn trouwens veels te flauw naar m'n mening.
Waarschuw beheerder
donateur
@ fabiolush:

ik doe het graag hoor, k heb er graag een bumpertje voor over..
Waarschuw beheerder
donateur
Blegh.. wordt echt misselijk hiervan...

en dan te bedenken dat die kinderen echt niet eens beter weten! Die zijn echt helemaal verknipt voor de rest van hun leven! Echt heel erg zielig! Bah! :bah:
Waarschuw beheerder
gelijk afslachten!!!
Waarschuw beheerder
Bij wat voor sekte waren die aangesloten :S
 
Waarschuw beheerder
donateur
Echt ziek!!! :S :frusty: :@
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:@
Dit soort zieke geesten hadden nooit kinderen mogen krijgen.
Als er ooit een politieke partij vóór de invoering van een potentiële-ouder-test of iets dergelijks is, krijgen ze mijn stem.
Los je echt veel problemen mee op!!
Waarschuw beheerder
die gaste moeten eerst villen en dan in zoutzuur leggen!! als ze dan nog nie dood zijn gewoon in een container gooieh en de noordzee in tyfe!!!
 
Waarschuw beheerder
ophangen.......
Werkzaam bij Dynamo GBBR
Artiest {SHOWLIST artist 3658, 81459, 1576}
Waarschuw beheerder
bah bah bah bah en nog eens bah!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
super ziek :kots:
Waarschuw beheerder
Die ouders zijn echt zwaar gestoord ja!

Al moet ik zeggen dat de reacties van sommigen hier ook een beetje verminderd toerekeningsvatbaar overkomen...

Hier ga je toch echt geen grappen over maken :S
 
Waarschuw beheerder
het wordt steeds gekker maar die ouders mogen ze van mij kapot schieten
 
Waarschuw beheerder
Wat een ziek verhaal weer :@
En dan krijgen die ouders maar 6 jaar? Veel te kort :yes:
Waarschuw beheerder
:bah: :bah: :bah:

jah 6 jaar is idd veeeeels te kort daarvoor :s
dan vraag je je toch af waarom die mensen dan kinderen nemen??!!:[
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
vies!
Waarschuw beheerder
donateur
best ziek die ouders :S:S
 
Waarschuw beheerder
te ziek voor woorden, hoe kunnen ouders zo omgaan met hun kinderen ???
 
Waarschuw beheerder
Pik eraf en weglaten rotten in de cel:jaja:
 
Waarschuw beheerder
dan spoor je niet neej
 
Waarschuw beheerder
ik snap niet dat ze zulke mensen niet verplicht castreren, want wat als ze dadelijk weer vrij zijn?
Dan zijn ze heus niet genezen.. dat geloof ik tenminste niet!
 
Waarschuw beheerder
die twee sporen totaal niet!!

daar zou je de geslachtsdelen van afhakken en dichtnaaien!!!

en dan hun hele leven opsluiten met andere verkrachters!!!!!!!!!!! grrrrr :(
Waarschuw beheerder
afschieten, eind probleem en dan kosten ze ons ook geen geld meer (cellen, eten etc)
Waarschuw beheerder
die ouders hebben echt het iq van een brandslang
:@

tegen de muur en dan een vuurpeleton erop!!!
 
Waarschuw beheerder
JEZUS!!! Dat is toch niet normaal meer zeg! Ben het helemaal met Felix eens: die beesten moeten afgeschoten worden! In de cel en tbs is opzich een goede straf maar op deze manier kost het ons ook nog geld...en dat heb ik echt niet over voor van die idioten! Wat een stelletje misselijkmakende lui zijn dat zeg! Kots ervan!!!:@
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
die 2 kinderen zijn gewoon getekend voor het leven :S die kunnen denk ik een kans op een
"normaal" leven wel vergeten zo :(

echt te erg voor woorden dit...
 
Waarschuw beheerder
donateur
krijg er kippevel van, afschuwelijk ...
 
Waarschuw beheerder
Dit is echt niet te geloven.
Die ouders moeten nooit meer vrijgelaten worden.
Waarschuw beheerder
Baaaaaaaah die gasten sporen niet goed.

Hoop dat er nog wat van de kids terrecht komen.
 
Waarschuw beheerder
gat...ver..damme :-(
Waarschuw beheerder
Zeer zeer zieke mensen, die ouders een columbiaanse stropdas geven !!!! Nooit meer loslaten in de maatschappij......zieke honden
 
Waarschuw beheerder
Smerig, vies, ziek,

5 keer levenslang + 350 jaar celstraf voor die ouders + taakstraf in de kolenmijnen van siberie(in hun t-shirt) + castratie.
Waarschuw beheerder
Arme kinderen.
Hoezo is dit zo laat bekend geworden? Hebben deze kinderen geen oplettende grootouders, juffen/meesters, ouders van vriendjes?
Te Triest
 
Waarschuw beheerder
Gatver. Dat is echt te erg voor woorden :'(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ophangen die ouders!

Kei kapot maken!

ik haat zo'n mensen!
Waarschuw beheerder
ze kunnen natuurlijk kiezen om het voor die mensen 50/50 te houden met een doodstraf. Snij met een roestig mes de polsen door, dan is het 50% kans dat het komt door het bloeden, en 50% door infectie. altijd spannend dat 50/50 ;-)
Werkzaam bij 4-Uz Events
Artiest Men-Oh
Waarschuw beheerder
donateur
Deskundigen menen dat de ouders slechts licht verminderd toerekeningsvatbaar zijn. De kans op herhaling wordt groot geacht. Er is weinig schuldbesef bij beiden.


"licht verminderd toerekeningsvatbaar" :S Dit zijn gewoon twee zieke debielen, die het sowieso nooit in hun hoofd hadden moeten halen om kinderen te nemen.

Het is dat de kots-smiley het niet meer doet, anders hadden ze er minstens vijf verdiend.
Waarschuw beheerder
.............en nog de doodstraf niet invoeren..snap je dat nou? :dood:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Hahhahahaha, de oplossing van Johnzz, daar kan ik me wel in vinden....:yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zo'n mensen moesten ze gewoon afmaken!!!!!
Geen genade v dat soort lui......
Waarschuw beheerder
:no: :@
:/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
naja zeg ie bah
afmaken die hap
 
Waarschuw beheerder
:dood:

Kinderen zullen zeker weten jaren nodig hebben om het trauma te verwerken,misschien kennen ze het niet eens verwerken :no:

Die advocaten zijn zo stupid , ze weten dat de ouders fout waren en toch proberen ze hun minder straf te geven :no:

Zij mogen geen advocaat hebben :no:

:dood: straf
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ziek ziek zieke mensen