Partyflock
 
Forumonderwerp · 687513
elke keer ga je top in je puntjes goed opgemaakt naar een feest en als je binnen bent en je gaat lekker feesten zit de eye-liner tot aan je enkels...:S:S

meer mensen last van??... en zo niet hoe hou jij je make-up goed?? zondar dat je je hele toilettas mee hoeft te slepen... :D
 
Neuh geen last van!
:nee: ook geen last van!

je moet gewoon eens een keer goeie make-up kopen anne! :) :P

:knuffel:
Voordat je make up opdoet goed dag of nachtcreme opdoet. Dan de foundation en dan gezichtspoeder, en dan het liefste losse poeder die je op doet met zo'n donskussentje. In de winter doe ik dit wel eens omdat ik dan bleek ben en ik gebruik het van de Body Shop, persoonlijk vind ik het de fijnste.

Daarna de rest, doundation en poeder ook gewoon over je oogleden dan blijft de oogschaduw daar ook beter zitten.


pfff... hoe lang ben jij `s ochtens wel niet bezig joh??! :S
hahaha kimmie ik heb ook goeie make-up... komt denk ik toch door het feesten :P haha
 
pfff... hoe lang ben jij `s ochtens wel niet bezig joh??!


Ik maak me bijna nooit op, alleen in de winter als ik erg bleek ben en geen tijd voor een zonnebankje heb. Maar ik doe er zo'n 10 tot 15 minuten over:p
pfff... hoe lang ben jij `s ochtens wel niet bezig joh??!
Anne007


haha das allemaal makkelijk in 10 minuutjes te doen hoor:P
k smeer ook altijd dagcrempje/ foundation/ losse poeder en ff mascara op. en uhh wenkbrauwen bijtekenen
 
ik zou geen eyeliner gebruiken maar een oogpotlood die goed droog is. :) een losse poeder
er onder houdt inderdaad ook beter.
blijft bij mij ook perfect zitten met feesten en zweten :yes:
pfff 1 x ander soort mascara gekocht:@ nouh ik heb ut geweten:s liep op een feessie verdomme met gigantisch uitgelekte mascara over me wangen rond:bloos:
ik blijf de rest van me leven trouw aan mij mascara:yes:
 
is dat een waterproof??
krijg die waterprooftroep er nooit af :[
gebruik nu double extension van Loreal,
alleen doe ik maar een maand met die dure roller.
 
ik lijk wel op een verzopen katje op het eind:yes::vaag:
2 Anne : Eyeliner van Lancome, en je kan dan beter eerst die eyeliner opdoen en dan wat poeder overal om t dus te fixeren en vaak blijft die eyeliner dan ook beter zitten of onder het lijntje een streepje oogschaduw of blush,als t maar de goeie kleur is,dan wil t wel blijven zitten! en idd goeie make up kopen t is wat duurder maja,ik heb alles van Lancome en Qlinique,zijn supermerkies!
ik heb dure make up...
maar zal wel aan mezelf liggen hahaha niet te veel meer uit me plaat :P
 
Anders gebruik je toch gewoon geen maké-up!!:no:;)
dat lijkt me helemaal geen goed idee...:P
ik draag helemaal geen make-up hoe vind je die:P
Ik heb geverfde wimpers en wenkbrouwen en dat bevalt mij goed, meer doe ik ook niet op.
 
van loreal heb je waterproof oogschaduw die is echt goed blijft na een avond flink feesten en zweten gewoon zitten
 
Zo zie je eigenlijk ,maar weer dat meningen erg verschillen. En dat iedere huid anders is en verschillend reageerd.

Die lorea'l Waterproof oogschaduw, vind ik echt een waardeloze uitvinding en werkt bij mij voor geen meter. Maar gelukkig heb ik nooit last van doorgelopen make-up.

Ik werk bij de Etos en misschien hebben mensen wat aan
deze tips :

Aqua lash mascara van Max factor is errugg waterproof en krijg je er zelfs met remover haast niet af.

Oogpotlood van Bourjois of Cristiaan Dior.

Oogschaduw van Bourjois blijft erg goed zitten.

Max factor lipfinity ,maar dat is vast bij iedereen al bekend. Zoek je een goedkoper alternatief: etos lippaint ( staat ook op de 2e plaats van een test van de consumentenbond en is 5.99)
laatste aanpassing
 
Mascara: Lash Expansion van Maybelline :respect:
Lippenstift: Lipfinity van Max Factor :respect:

En tsja...oogpotlood sleep ik gewoon overal mee naar toe
neem permanente make up
hoef jeje ook niet zorgen te maken
dat het gaat uitlopen...:yes:
alleen is wel erg duur... :/
****** SUPER TIP *****

als je klaar bent met je make-up op brengen.. dan besproei je je gezicht met een heel klein beetje water of haarlak! Blijft perfect zitten
aan het einde van het feest zit je make-up er nog goed op!
laatste aanpassing
Wat dacht je van waterproof?
Max factor lipfinity


tjah ut blijft wel zittuh maar na een paar uur gaat ut toch afbrokkelen en dan ziet het er echt niet uit aangezien je de rest er ook niet meer kan afvegen dan:/
Aan het einde van een feest kijk ik gewoon niet in de spiegel en ga ik gelijk douchen en naar bed. Hoef ik mezelf ook niet te zien;)

Maar ik heb eigenlijk nooit make-up dat uitloopt, alleen mn oogpotloodjestreepje is altijd weg. Oogschaduw klein beetje weg en lippenstift neem ik al de moeite niet meer voor om op te doen.
Bij mij blijft het altijd supergoed zitten

Misschien moet je merk make up kopen?
Ik heb het ook hoor! Als je flink aan het zweten bent en ook nog een beetje traanogen hebt van alle rook, drukt het laatste stukje lijn ook altijd over. Ziet er niet echt gezellig uit, maar veeg het dan meestal op de wc met een wattenstaafje weg.

Zou ook liever hebben dat het altijd blijft zitten, maar denk dat er geen eyeliner is die bestand is tegen hitte, zout water en beweging. Heb altijd wel goeie merken, goedkopere lopen nog sneller uit, maar er is verder weinig aan te doen.

Droog oogpotlood als eyeliner gebruiken helpt meestal wel en veel afpoederen scheelt ook.

Permanente eyeliner zie ik niet zitten, heb best vaak verschillende kleurtjes.

Tip van Ashara zie ik wel zitten, als nog iemand die make-up fixeerspray geprobeerd heeft, zet even hier neer of het echt goed werkt!
de eyeliner van de hema blijft wel goed zittuh hoor alleen niet als je m onder je ook doet verder is die wel waterproof enzo(Y)
Waarom blijft ie dan onder je ogen niet zitten?

Maar die zal niet zo duur zijn, ken ik altijd wel ff proberen. Heb nu hele mooie van Dior en Bourjois, maar daar heb je weinig aan als ze niet mooi blijven zitten en je ze dus als je op de fiets moet of gaat stappen niet eens op ken doen...
ik heb ook eigenlijk alleen me lijntje onder me ogen weg... maar als die weg is dan lijken me ogen gelijk een stuk anders.. en daar baal ik van :d


Wat dacht je van waterproof?


ik ben nog niet zo dom als dat ik er uit zie :P
ik heb alleen maar waterproof maar de een blijft wel beter zitten dan de ander dus vandaar was mijnvraag hoe mensen dit oplossen...
 
waterproog mascara (die ik vandaag op doe bij mysteryland en geen eyeliner..
make-up fixeerspray is het zelfde als water!!!!!!!
laatste aanpassing
maarre als je water over je je foundation sproeit ziet die er tog niet meer zo mooi uit??
 
ik gebruik geen make-up, dat gesmeer op je gezicht:bah:
 
mijn oogpotlood is altijd foetsie verdwenen na een feest...

mn oogschaduw zit zo in een randje tussen me oog gesmeerd....alleen mn mascara zit er dan nog :S
 
ja alles gaat in die oogplooien zitten bij je arcadeboog:S
ik doe gewoon make up op dat goed blijft zitten:) en waterproof mascare ofcourse
 
ik doe altijd dag crem op en dan oogschaduw en mascara en verder nix hele af en teon ff beetjuh foundation hehe:P magoed ben er altijd zo eme klaar asl je snel bruin wil worden meot je olijfolie opsmeren:D hadduh kameraad en ik ook geaan op vakantie in spanje word je mooi snel bruin:d
de oplossing: koop beaty éclat van Clarins! werkt echt, zelf als je van het dansen ontzettend gaat zweten!!! dit cremepje breng je vóór je foundation e.d. aan. superrrr
 
Ik zou geen lippenstift opdoen, gaat er alleen maar slordig uitzien als je hebt gedronken/gegeten enzo, en als je aan het stappen bent heb je echt geen zin om de hele tijd in de spiegel te kijken.
dus dan zou ik voor een mooie lipgloss kiezen als ik jullie was :)

Verder een oogpotlood van Dior (die blijft goed zitten)
Mascara gebruikte ik ook altijd van Dior maar als je een waterproof wilt dan kun je het beste Apmlicils nemen (van Lancome dacht ik?)

Oogschaduw doe ik niet vaak op, maar als ik die op doe is het er toch een van Dior :)
Waterproof mascara en eyeliner van lóreal (y)
 
make up dat niet blijft zitten is zwaar irritant!
ik koop sinds een tijdje een duurder merk
wat niet in de plooitjes gaat zitten
miss kan je dat ook es proberen
alleen is het wel iets duurder
Nou dan moet je make-up kopen die wel blijft zitten ;)

Probeer gewoon allemaal dingen uit zou ik zeggen.
kheb alleen maar waterproof make-up en blijft altijd uitstekend zitten als k altijd thuiskom dan zit t er nog uitstekend op :P
 
dat is pas perfect :P
dan maar wat duurder maar dan heb je ook wat
ja tog?
Die make-up die ik gebruik is niet veel duurder dan die goedkope merken en die make-up van de hema die blijft ook altijd perfect zitten :D
Daar heb k ook nog wat zooi van maar t blijft wel super zitten
 
ik gebruikte eerst altijd van die dikke potloodjes met oogschaduw bij de hema weg.
maar dat ging bij mij heel erg snel in de plooitjes zitten en in de zijkanten bij mn ooghoeken.
ik koop het nu altijd bij de drogisterijen of kruidvat.
maar daarom kan jou make up wel goed zijn van de hema :)
k heb altijd van die 2 kleuren oogschaduw en oogpotlood van de heme en eyeliner en highlighter, lipgloss, wenkbrouwpotlood, mascara enz. van manhattan (kruidvat hebben ze dat)
 
ik heb een eyeliner van miss sporty
hele goeie is dat
maar hij is bijna op heb nog een heel klein puntje kan er wel lang mee
ik had ook een eyeliner van miss helen
maar die doet het niet zo goed bij mij
die had ik bij de hema weg
ik ga manhattan halen morgen
manhattan poeder is goed (Y) die heb ik ook!!!

maar die tip met dat fixeerspul ga ik eens proberen... of met waten als dat hetzelfde is :D das iig lekker goedkoop :P
Miss helen heeft hele goeie eyeliner, het is in de vorm van een stift dus je hebt niet dat gedoe met dat vloeibare spul dat bij een beetje vocht al gaat uitlopen.

Je kan het beste je oogleden poederen en daarna de eyeliner van Miss Helen gegarandeed dat dat een vanondje meegaat ;)
laatste aanpassing