Partyflock
 
Forumonderwerp · 686697
In principe is de competitie gesloten.
Echter, de speciale flyer sectie is nog niet gereed, dat kan nog zeker een week duren, dus tot die tijd kunnen er nog flyers worden opgestuurd :)

sluitingsdatum: 1 augustus
Aangezien waarderingssysteem toch nog niet af is, kan oorspronkelijke sluitingsdatum wel gehanteerd worden. Bovendien zal het toch een chaos zijn wat betreft verdwenen flyers of niet aangekomen ontwerpen, dus zal me een zooitje worden! :)

Inmiddels bestaat Partyflock alweer ruim 2.5 jaar, en er zijn nog steeds geen mooier flyers! Fotografen hebben steeds zelf hun eigen flyertjes gemaakt en geprint, en het is nu wel eens tijd dat er eens een echt mooie flyer komt!

Aangezien de huidige groep medewerkers niet in staat is gebleken om een flyer te ontwerpen die aan de hoge eisen van de overige medewekers voldeed, roepen wij nu de hulp in van de leden!

We willen hierbij vragen of jullie ons kunnen verblijden met een prachtig ontwerp voor een Partyflock flyer!
Het gaat hierbij om een flyer die uitgedeeld kan worden aan die enkele zonderling die na het maken van een foto onbekend is met Partyflock.

Waar moet het aan voldoen?

  • Minimaal 300 DPI
    (ik heb hier zelf geen ervaring mee, maar ik neem aan dat een hogere resolutie bij een nieuw ontwerp geen probleem moet zijn, dus wellicht gewoon 600 DPI als standaard kiezen)
  • Formaat Credit Card
    ongeveer 8.5 cm bij 5.5 cm
    Maar hiervan kun je natuurlijk iets afwijken. Niet teveel, maakt er geen A4 flyers van :)
  • Er moet tenminste Partyflock.nl op staan, zonder www ervoor, waarbij de P een hoofdletter is en alle overige letters niet!
  • Je kunt je naam natuurlijk gewoon verwerken in de flyer! Ergens rechtsonder in de hoek, zoals veel gebeurd, of op een andere manier.
  • Bestandsformaat EPS is voor zover ik begrepen heb meest gangbare voor drukkerijen. En het gaat dan natuurlijk om CMYK kleurcodering.
    Anders PDF of een PSD (Photoshop formaat).
    Wanneer je het zelf niet in goed formaat kunt wegschrijven, schrijf het dan altijd als een native formaat weg van het pakket waar je gebruik van maakt. Je kunt het dan eventueel door iemand anders hier op het forum naar EPS, PDF of PSD laten converteren! (Althans, theoretisch)
Naast deze eisen, staat eigenlijk nagenoeg niets vast.
Het kan zijn dat tijdens de looptijd van deze competitie, er nog extra eisen bij komen, in het geval wij bepaalde punten niet goed hebben voorzien.
Verder mag je dus helemaal zelf bedenken hoe het er uit komt te zien. Een foto, een aantal foto's van feesten, alleen tekst, combinatie. U mag het helemaal zelf verzinnen!

Welk font is eigenlijk gebruikt voor het huidige logo?

Silicon

Wie gaat er winnen?

Dat gaat bepaald worden door de leden. Hiertoe wordt er een pagina gemaakt met daarop alle flyers en de mogelijkheid voor alle leden om een stem uit te brengen.
Zeer waarschijnlijk mag elk lid 3 flyers uitkiezen die hij of zij de moeite waard vindt.
Het uiteindelijke besluit ligt natuurlijk bij Partyflock. Indien wij het volledig oneens zijn met de keuze van de leden, is het uiteindelijk onze keuze om deze aanwijzing van de leden in de wind te slaan. Dit kan bijvoorbeeld ook gebeuren indien wij frauduleuze praktijken vermoeden.

Wat kun je winnen?

Nou naast het genot van eventueel gebruik van jouw flyer als officiele Partyflock flyer, zal jouw naam ook op de Contact pagina vermeld worden als een der ontwerpers van Partyflock flyers.
Daarnaast zijn de financien van Partyflock niet dermate ruim, dat er een grote wisselbeker zal worden aangeschaft. We zullen nog overleggen of er nog iets extra's geregeld kan worden!!

Wat gebeurt er met mijn ontwerp?

Nadat je je ontwerp hebt opgestuurd, liggen de rechten van gebruik ten behoeve van Partyflock ook bij Partyflock. Dit houdt in dat wij jouw flyer kunnen drukken en gebruiken voor dat doel wat je zou verwachten, zonder jouw voorafgaande toestemming. Het blijft natuurlijk jouw werk, wij zullen in die zin dus niet verkondigen dat het van 'ons' is en indien het wordt gebruikt voor oneigenlijke praktijken (bijvoorbeeld wanneer Partyflock wordt opgekocht door Hustler, en jouw flyer dan gebruikt wordt ter promotie van een pr0n site), dan sta je altijd in je recht om ons of een nieuwe eigenaar te verbieden jouw creatie te gebruiken.

Wanneer moet het ingeleverd zijn?

1 augustus.
Waarschijnlijk zal het gedurende een week lang mogelijk zijn om te stemmen.

Waar moet het heen?

Je kunt natuurlijk in dit forum je al dan niet afgeronde ontwerpen tonen aan het publiek en kijken wat men er tot dan toe van vindt.
Ben je tevreden met wat je hebt, dan kun je het mail naar flyercompo@partyflock.nl.
Je mag net zoveel ontwerpen opsturen als je wilt!
Vergeet niet even je Partyflock lid nummer te vermelden (jouw nummer is: [currentuserid])
Als je meerdere ontwerpen wilt opsturen, en als je fanatiek aan de slag gaat, is het wellicht handig om pas een paar dagen voor sluiting, al je ontwerpen in 1x door te sturen, of elk in een afzonderlijk mailtje. Dat is minder chaotisch dan V1.1 aanstaande donderdag, en V1.2 een week later, en daar tussen heb je ook nog een V2 en een heel ander ontwerp opgestuurd. Dat snap ik allemaal ook niet! :)

Vermoedelijk is hiermee het meeste wel gezegd.
Mocht je nog vragen hebben, kun je die het beste even naar bovenstaan email adres (flyercompo@partyflock.nl) sturen!

Iedereen veel succes en plezier bij deze creative bezigheid!

En bij voorbaat alvast iedereen bedankt voor genomen moeite en getoonde inzet!
laatste aanpassing
:jaja: Leuk! maar ik laat eht aan jullie over ;)
Artiest {SHOWLIST artist 122339, 61279}
wil best meedoen, maak altijd onze eigen flyers voor de feesten... maar ken t alleen aanleveren als .JPEG

de dpi is allemaal geen probleem, 300 is groot genoeg...


dit gaat bij onze drukkerij altijd goed, ook met de kleuren die ik gebruik...

mja jammer dat dat hier niet telt :-(
laatste aanpassing
Nou vooruit, JPEG is ook wel goed hoor.
ik ga mijn best doen, mocht ik een paar verloren uurtjes hebben binnenkort.
 
goed idee trouwens.
ik ben benieuwd wat voor mooie creaties we onder ogen zullen krygen :jaja:
 
Leuk idee :D
Ben ook benieuwd :jaja:
Leuk idd... Zal eens kijken of ik tijd ga hebben voor 1 juli (druk x3)
 
Leuk idee, zekers maareh dat laat ik toch echt aan de real one over ;)
leuk idee!! zal strx als k weer thuis kom van me werk er werk van maken!
Nou vooruit, JPEG is ook wel goed hoor.


:worship:

komt goei :-)
 
leuk idee idd. Ik ga er meteen mee bezig.
 
zal kijken wat 'k ken doen
jpg moet je niet hebben als het gedrukt wordt, altijd een .eps, Quark Xpress of pdf bij een drukker afleveren. Bij jpg kan de kwaliteit enorm verschillen met drukwerk afkomstig van de bovengenomede bestandsformaten.
 
Waar moet het aan voldoen?


Minimaal 300 DPI
(ik heb hier zelf geen ervaring mee, maar ik neem aan dat een hogere resolutie bij een nieuw ontwerp geen probleem moet zijn, dus wellicht gewoon 600 DPI als standaard kiezen)

Formaat Credit Card
ongeveer 8.5 cm bij 5.5 cm
Maar hiervan kun je natuurlijk iets afwijken. Niet teveel, maakt er geen A4 flyers van

Er moet tenminste Partyflock.nl op staan, zonder www ervoor, waarbij de P een hoofdletter is en alle overige letters niet!

Je kunt je naam natuurlijk gewoon verwerken in de flyer! Ergens rechtsonder in de hoek, zoals veel gebeurd, of op een andere manier.

Bestandsformaat EPS is voor zover ik begrepen heb meest gangbare voor drukkerijen. En het gaat dan natuurlijk om CMYK kleurcodering.
En anders, is JPEG toch ook wel OK, schrijf het dan natuurlijk weg zonder compressie, aangezien bij JPEG compressie er redelijk wat aan kwaliteit verloren gaat!


300 DPI is genoeg.. Moet het bestand, wat overigens ook als PSD bestand of AI bestand kan worden aangeleverd, kleurgescheiden zijn?

Ik neem aan dat de drukker een snijmarge hanteerd van 4 mm?
Ok, dan geen JPEG :)

Schrijf het gewoon weg in native formaat en laat het omzetten naar 1 van bovenstaande formaten door iemand op het forum!
 
Ik ga maar eens beginnen..

*start 3D Studio Max*
 
egt leuk idee, k ga zeker s in me vakantie wat proberen, niet dat ik zo creatief ben of goed in dit soort dingen , maar het is altijd leuk om zoiets te doen voor Partyflock:D:D
 
Artiest JayTD
/me gaat ook maar eens meedoen :)

Van het weekend maar eens beginnen

Leuk idee wel !
 
Leuk idee!

Ik doe ook mee. Ik heb wel vaker drukkerijen van grafisch werk voorzien, dus dat bestandsformaat zal geen enkel probleem zijn.
 
als je in fotoshop een 300dpi jpeg als maximaal (dus 12) opslaat, dan heb je absoluut geen kwaliteitsverlies...
 
Klopt, maar als de drukker wat wil aanpassen is het raadzaam dat je hem toch ook het .psd bestand meegeeft almede de gebruikte fonts :D
laatste aanpassing
Gezien mijn opleiding Grafisch Vormgever lijkt het me erg leuk om eraan mee te doen. Morgen eerst naar Defqon1 en vanaf zondag ga ik eraan beginnen!
 
flyers zijn goedkoop te regelen via mij :P


A6 (105 - 148 mm) 5000ex - 110 euro
A5 (148 - 210 mm) 5000ex - 200 euro
mc glanzend 250 gr dubbelzijdig

dinsdag bestand aanleveren = vrijdag ophalen ;)

en visitekaartjes (creditcardformaat) 500 stuks enkelzijdig 44 euro dubbelzijdig 66 euro (geplastificeerd) :)

pb me maar voor meer info ;)
 
computernerd KipPetje is ook van de Party....haha
 
eens kijken of ik op me werk tijd kan vrij maken om iets leuks in elkaar te flansen :P
is het de bedoeling dat ie in het verlengede ligt van de site stijl ? dan creeer je tenminste ook een soort van huisstijl ;)
 
Werkzaam bij Partyflock
Artiest {SHOWLIST artist 95048, 1189, 142628, 9507}
300 DPI!!! Whoooo, 300 Pieters die een vette snoeiende liveset Techno geven, of bedoel je dat niet............. :9
Welke drukker is dat, Inus?:p Dat is iets goedkoper dan wij kunnen krijgen:kwijl:
Klopt, maar als de drukker wat wil aanpassen is het raadzaam dat je hem toch ook het .psd bestand meegeeft almede de gebruikte fonts


de drukker heeft nix aan te passen... ;-)

onze flyers zijn altijd perfect met 300 dpi en jpg... :-)
Hey ik doe mee..
Ik neem aan dat de drukker een snijmarge hanteerd van 4 mm?


idd meestal wel...
Anders PDF of een PSD (Photoshop formaat).


Als je PDF doet, zorg dan voor een Certified PDF. Dus exporteren naar EPS en dan via Adobe Destiller een Certified PDF ervan maken... :)
mogen alleen partyflock leden mee doen ?

lijkt me wel zo redelijk. straks krijg je grote profesionele bedrijven die dit als een mooie reklame stunt zien.

Dus ik zou zeggen keep it real, keep it partyflock :-p
laatste aanpassing
Er zullen hier ook leden zitten zijn die grafisch vormgever, DTP-er of ontwerper zijn, die kan je dan toch ook niet uitsluiten?
 
Heel leuk idee.
ga ook een poging doen om wat leuks te fabriceren :jaja:
 
nee, geen .JPG... maar als je als .JPG kunt aanleveren kun je dat natuurlijk óók gewoon als .BMP en daar kunnen ze wél wat mee (is namelijk verliesvrij en ieder grafisch programma kan t lezen)

als je ontwerp alleen maar vlakken egale kleur heeft en t aantal kleuren niet groter is dan 256 kan t zelfs als .GIF ;) (dat is dan óók verliesvrij)
laatste aanpassing
 
Fotografen hebben steeds zelf hun eigen flyertjes gemaakt en geprint


Wil je die eens posten dan?, ben er wel benieuwd naar eigenlijk..
Qua dat heb ik 2 linkerhanden, dus ik wens jullie wel heel veel succes...dat kan ik wel:yes:
:D:D:D

(k)
laatste aanpassing
woei! leuk!!! :D

ik ga eroverna denken :jaja:
ehm mailbox vol? krijg me mail terug:

Hi. This is the qmail-send program at s01.jool.nl.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<flyercompo@partyflock.nl>:
This address no longer accepts mail.


?
 
Dr. O ja joh? 18 juni 2004 11:04
Klopt, maar als de drukker wat wil aanpassen is het raadzaam dat je hem toch ook het .psd bestand meegeeft almede de gebruikte fonts


Welke designer laat een drukker nou in zijn ontwerp klooien, dan ben je wel gek... :S

Texel Goes Hard >> Ik heb net mijn 102e voorbeeld op mijn site gezet, mag ik dan wel of niet meedoen? ;P
 
tuurlijk mag je meedoen.
waarom zou dat niet mogen?
 
Me doet mee en gaat direct aan de slag :D