Partyflock
 
Forumonderwerp · 683062
De volledige line-up en timetable van Lovefields 2004 is bekend:

Mindstage:

12.00-13.30 Gideon
13.30-15.00 Bart Skils
15.00-16.30 Marco Bailey
16.30-17.30 Jerome LIVE
17.30-19.00 Billy Nasty
19.00-20.30 Ken Ishii
20.30-21.30 Acid Junkies LIVE
21.30-23.00 Luke Slater


House of house:

12.00-13.15 TM
13.15-15.00 René Amesz
15.00-16.30 Barth Hendrix
16.30-18.00 Eric de Man
18.00-19.30 Erick E
19.30-21.30 Master H
21.30-23.00 Benny Rodrigues


Freakstage:

12.00-13.30 Krien
13.30-14.30 Nobody Beats the Drum LIVE
14.30-15.00 Krien
15.00-16.00 Mylo LIVE
16.00-17.15 Funckarma DJs
17.15-18.15 Eboman LIVE
18.15-19.30 Stylus DJs
19.30-20.30 Stijn LIVE
20.30-21.30 Break 3000
21.30-23.00 Tiefschwarz


Soulstage:

12.00-13.00 Fictivision
13.00-14.30 Astrid
14.30-16.00 Cor Fijneman
16.00-17.30 JP
17.30-18.30 Cosmic Gate
18.30-20.00 Markus Schultz
20.00-21.30 Armin van Buuren
21.30-23.00 Dana


Lovestage:

12.00-13.00 John Doe
13.00-14.30 Base
14.30-15.30 Svendex
15.30-16.30 Ola Bola LIVE
16.30-18.00 Roog
18.00-19.00 Zuco 103 LIVE
19.00-20.30 Laidback Luke
20.30-21.30 Groove Armada LIVE
21.30-23.00 Ferry Corsten
Vind de Mindstage flink tegenvallen, zeker gezien de namen van vorig jaar :(
 
valt tegen man.
Dana als afsluiter in de SOULstage? Wat heeft dat met Soul te maken? :(

Valt me wel tegen, maar goed, t was vorig jaar een leuk feessie. Ik kijk of ik m kan meepikken maar t gata moeilijk worden. Vlak daarvoor DV en daarna LowLands...wordt beetje teveel denk ik! :) Ik zie t dan wel, als de zon schijtn rij ik dr lekker heen, anders niet!
 
wat hebben Fictivision, Astrid, Cor Fijneman, JP, Cosmic Gate, Markus Schultz en Armin van Buuren met soul te maken dan ? ;)

staan zat vette namen tussen zeg.. alleen echt never dat ik daar nog heen ga.. vind het echt niks met een feest te maken te hebben.. lopen complete gezinnen van kinderwagen tot aan oma toe :S
laatste aanpassing
 
ik vind t een goeie techno line-up, weet niet of ik weer 3 uur in een auto ga zitten..
 
Ik vind de techno line-up perfect

Billy Nasty, Luke Slater...:respect:
en natuuurlijk DE ACID JUNKIES..zal zekers beter zijn als Speedy J vorig jaar!!!

Dus zekers van de partij!!!
 
Was Luke Slater er de eerste keer ook niet? ging een beetje raar toen
Ik vond het vorig jaar echt een van de betere feesten, na dj Rush als afsluiter met "he na na na" ff snel naar Tiesto doorrennen die ook een heerlijk laatste kwartiertje neerzette.

Helaas kan ik me met deze line-up niet zo'n goed feest als vorig jaar voorstellen.
laatste aanpassing
Vind de Main en de Love stage wel kewl :p
denk dat ik dit dus maar skip, vorig jaar werd het feest gered door een super techno tent maar zelfs die valt dit jaar behoorlijk tegen
Een beetje vreemd :D Maar wel lekkker :P

Is in ieder geval niet zo standaard
en lekker kort bij huis en een goeie
opwarmer voor de week erna ML :P:P:P
 
Artiest Mandark
Ik vind het er prima uitzien, Mind-, Freak- en LoveStage doen het m wel voor mij....Ik vind het alleen best een eind rijden.
Valt wel mee kijk naar de line-up mensen

Groove Armada
Ferry Corsten
Marco Bailey
Billy Nasty
Benny Rodrigues
Cor Fijneman
JP
Dana
Acid Junkies

Voor mij is dit genoeg reden om daar heen te gaan :yes:

'k kan ook mijn eigen timetable al zien :p
 
En dan zet je Luke Slater er niet bij??
Artiest Pie
LUKE SLATER :respect:



hier was hij heel erg goed bezig, aardig lopen springen hier :yes:
 
Dhr. Slater was in nov. ook erg goed bezig op Groove City!
 
de namen van de stages, ik snap er ook geen hol van.
Had veel liever soulstage als mainstage gehad, ipv een lekker benouwde tent.
En ik zag liever Cosmic Gate als afsluiter, Dana vind ik zo'n schot voor open doel.
Artiest {SHOWLIST artist 1955, 52061}
zeker weten aanwezig!!!!
Artiest Manzel
vorig jaar vond ik het al niet veel bijzonders, dus dit jaar ga ik denk ik niet en als ik ga dan alleen voor groove armada en tiefschwarz
 
Ooooh dit is al stukke beter, Marco Bailey (!), Luke Slater en Acid Junkies vind ik wel de moeite waard!

Van de partij dus!
Hehe eindelijk een grote dancefestival, dat enigszins de moeite neemt om te onderscheiden qua line-up...
Natuurlijk staan er commerciele namen op maar het overheerst gelukkig niet :) Dit zijn voornamelijk namen, die niet gelijke de massa trekt...

Voor de fijnproevers leuke namen zoals Groove Armada, Zuco 103, Acid Junkies, Jerome,Slater, Funckarama dj's, Ola Bola en Eric de Man...
Wat een pauper line up!!

Waar gaat dit in hemelsnaam over!! Slechte zaak! Vorig jaar was echt supervet! Maar dit is echt niet de moeite waard..

Helaas.
nou Pauper is wel heel zachtjes uitgedrukt.

Bagger :S

pindakaas.
Ik snap niet waarom iedereen het zo pauper vindt :S
Alleen maar omdat er geen Rush,Secret Cinema of Michel de Heij opstaat t.o.v vorig jaar?

Hoe vaak komen Luke Slater, the Acid Junkies of een Groove Armada nou langs in NL? :/

Tegenwoordig lijkt het wel alsof alleen grote namen een leuk festival op kunnen zetten...
Groove Armada is wel super vet hoor! Paar jaar terug in de Melkweg gezien... :respect:

Nobody Beats The Drum is ook gruwelijk!
 
dit is nu niet de standaard line-up die we normaal op feesten zien....so b there!
 
Maar tot elf uur !?
fuck
ik vind de line up lekker origineel, beter dan mysteryland...
citaat:
--vind het echt niks met een feest te maken te hebben.. lopen complete gezinnen van kinderwagen tot aan oma toe --


Welkom in de wereld van festivals, dat is juist vet.

Deze line-up is gewoon goed. Kijk zeker even naar Eboman als je komt wat hij doet met beeld&geluid is weer een stapje verder. Even visueel genieten.
laatste aanpassing
Wordt zeker weer een gezellig feesie :yes:
net zoals de voorgaande jaren:D
 
tenminste niet zo'n line up die je op elk feest ziet. altijd hetzelfde namelijk. waarom zou het niet tof kunnen worden alleen omdat de grootste namen er niet zijn. dit si tenminste een beetje een intiem feestje. feest wordt ook vooral wat je er zelf van maakt hoor.
 
grootste namen zijn er niet??
Armin van Buuren komt toch...scheelt echt niet veel met Tiesto..die ik vorig jaar mega commercieel vond draaien.... de line up is top!
He totaal onverwacht ga ik hier toch bijzijn! Best in in, gewoon een inimini aflsuitinkje van DV. Net als vorig jaar, heb t toen prima naar mn zin gehad!
 
dat is een geweldig voornemen WJ, krijgen we dan net zo'n top verslag te lezen als van DV?
 
Leuke techno Line-up! :P :D
 
eerste lovefields (vorig jaar was ik op vakantie) is nog steeds mijn rielekste feest ever. verwacht er nu dan ook weer veel van...hopen dat ut weer een beetje meezit
 
weer zal wel meezitten....vorig jaar was ook erg rielekst!!
 
Dit is zeker een dikke line-up. Bij Id&T zitten ze wel altijd te zeiken op meneer Extrema (Xander heet hij toch)? Maar voorlopig heeft hij het wel voorelkaar door zijn samenwerking met Mojo dat hij voor het eerst in Nederland GROOVE ARMADA Live heeft staan op een housefeest/festival. RESPECT! Groove ARMADA gaat zeker knallen. Hun laatste cd is behoorlijk up tempo in vergelijking met hun vorige albums. Zuco 103 is ook fantastich live! Freaken op electro, knallen met JP en Acid junkies. DAt is het toffe van een festival van alles wat meepikken.
Mij hoor je niet klagen over de line-up,
ben blij dat 't niet zo'n standaard line-up is geworden met de namen die je deze zomer op elk festival ziet!
Lekker dichtbij, dus zaterdag weer een feestje! :)
Ik had op zich wel willen gaan voor de techno, maar niet kost wat kost.

En aangezien ik moet werken zit het er niet in...