Partyflock
 
Forumonderwerp · 681703
OP 9 juli is voor iedereen bekend dat ie gewoon maar ff naar de carte te komen voor wat gruwelijk lekkere battles, maar ter verduidelijking check hier nog maar es:
https://partyflock.nl/SECTION/party/ACTION/single/PARTYID/17373

Op 10 september is er ook weer een vet feessie vanne zelfde organisatie, maar daar is ook al een topic over geopend...by me :yes:




Als laatste staat nog een feessie van hun gepland en da belooft weer gruwelijk ramdul te worden....

][\/][asters of ][\/][assacre Part 3
--The Slaughterhouse Edition--
Met onder andere:
-Buzz Fuzz-
-Akira-
-Angerfist-
-Bass D-
-Viper-
-Omar Santana-
-Catscan-
-Lunatic-
-Miss Hysteria-
-The Viper-
-Pavo-
-Promo-
en vele andere...

Datum 19 november....dus da duurt nog wel ffkes :D

check voor meer info:
https://partyflock.nl/SECTION/party/ACTION/single/PARTYID/22524







Be there......................
 
][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][
 
][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][][\][


mee eens :yes:
ahhh ja :D ghehe, ja je moet wa verzinne he

toch wel duidelijk zat toch..?

][\/][ zie je toch goed als een M










ramdul.nl
 
breezertjah erbij?
Ja bink....die zelf ook al 18 jaartjes oud is :yes:
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 4456, 2124}
Artiest {SHOWLIST artist 68299, 89019}
p a r t y
Zie hier : Plof



Wat houw jij daar in je rechterhand zo stiekum...


:X
 
Roykeee :P
heb jij al kaartjes of niet??Want je zegt niks in weert en eindhoven en k moet der ook noghebbe dus als je weet waar hoor k het wel ;) :kusje:
nee kk heb nog geen kaartjes...vandaag of morgen ff kieke bij postkantoor ....en anderss ik zou het nie weten
 
Artiest Retaliator
ja, bij het postkantoor in weert of postkantoor einhoven of midtown eindhoven
 
:/ zijn ze daar wel gewoon te koop?
 
nu nog wel...
Aanwezig!

Gasten zijn zeker goed bezig, vooral wat ik net gezien heb dat ze een feest gaan geven in Belsj limburg. :yes:
 
Hmmmm dan ga k ze maar snel halen :d
Net weer ff de lokatie gezien hiervoor

dit word een bruud feest
dat kan ik aan mijn water wel voelen

we gaan bruut te keer
we gaan niet 100 niet 200 niet 300 niet 400 niet 500 niet 600 niet 700 niet 800 niet 900 maar 1000% Hardcore

HARD 2 DA CORE
De eerste editie moet ik waarschijnlijk gaan missen....
Maar ben wel zeker van plan om naar de andere 2 te komen!!
Nu nog mensen zoeken die mee willen hehe:D
 
word wel een vet feestje ja,ik weet nu al dak wat luchtigs aandoe als ik al zie dat er meer dan 1000 mensen komen:bounce:
waar kun je nog meer kaartjes halen hiervoor?want op veel plaatsen was al uitverkocht
postkantoor weert heeft nooit kaartjes gehad....midtown eindhoven hadden ze met koniginnendag al geen kaartjes meer of nooit gehad....VVV roermond nooit kaartjes gehad....waar kan ik in godsnaam kaartjes halen !!!

en 2 Retalliator...rgl volgende keer voorverkoop via Ticketbox...werkt veel handiger, dan kun je tenminste overal halen...free record shop's enzoee. Ticketservice kan alleen met credit card en die heb ik net nie :D
enne 1250 kaartjes....volgens mij echt ram té veel !! kunnen er maar zo'n 1000 inne carte dus da zal wel weer fijn sfeertje zijn als er zoveel gaan........en toch heb ik er té veel zin in als ik nog een kaartje kan bemachtigen :D:D:D:D :yes:
 
what the fuck :| al meer dan 1000 man..pff en dat in de cart?! ik val al half dood neer als het bijna leeg is van de hitte laat staan met meer dan 1000 man..regel bodypaint ofzo! das lekker luchtig hahah ;)
Music Machine Sittard ;)

Kaartjes maakt me niks uit, gastenlijst gefixt :yes:
 
je moet bij het postkantoor, vvv of gwk vragen naar 'the hardcore gladiators edition' ik kwam er gister achter dat ze het evenement fout in het systeem hebben opgenomen.

Volgende edities gaan we inderdaad via ticketbox doen, da's een stuk handiger!

Ik heb met midtown gebeld en ze zeggen nog voldoende kaarten in voorraad te hebben, met wie heb je daar gesproken?
Dus het gaat niet zo snel met die kaarten dan iedereen zegt??
Zie trouwens op de site (www.momdj.com) staan dat de vvk nog niet begonnen is???:vaag:
laatste aanpassing
i'm gonna be there!
:bounce: volle pin...
mien gakske uut tegeluh komt ook :D

:vaag: heb dr al zin in...
 
Op de site www..momdj.com staat waar je de kaarten kunt krijgen en niet dat de vvk nog niet begonnen is! dit staat wel bij m.o.m 2 en deel 3!

Er staat nu voor alle duidelijkheid ook een lijst op de site met alle ticketservice voorverkoop adressen door heel nederland.

Bij Midtown Eindhoven is ook nog steeds onze voorverkoop maar er loopt daar 1 medewerker rond die er tot vorige week niet van op de hoogte was en een aantal mensen zonder kaarten naar huis heeft laten gaan. onze excuses hier voor!
 
Moet nog ff snel kaartjuhs regele :(..
Hopen da het niej te laat is..
Hoe mottig....hahaha morgen gaat er wederom een jongen voor mij kijken voor kaartjes, nu in Sittard.

Maar uhh...postkantoor in weert hadden ze helemaal geen kaartjes voor carte blanche, daar heb ik ook gewoon de datum van het feest gezegd, maarja als ik morgen maar mn kaartje krijg geregel dan vin k het goed :D:D
mijn kaartje is ook al binne;)
Nou, moet eerst maar weer eens mensen zien te vinden die meegaan (zoals altijd):S
hehe...mn kaartje is eindelijk binne...In sittard geregeld nog wel :D:D

maar uhhhh van 19.00 tot 5.00 ....??

Laat maar gauw nog een bericht hier op PF komen da da nie klopt. En da het van 21.00 tot 5.00 is.
1900 uur??
is toch geen kinderfeestje;) is wel aan vroege kant je
 
Hoe kan k aan een kaartjuh kome man :P..
Kwil ok gaan :yes:
Naar sittard rgle..music machine, daar hadden ze vandaag nog zo'n 30 kaartjes.

En anders..tjah weet ik het, hier zegge ze da er in weert ook nog kaartjes zijn, maar ik ben weze kijke en ze hebben gewoon nix !
 
nogmaals nagevraagd, ticketservice bevestigd dat het postkantoor weert ze verkoopt. Het postkantoor in Weert is aangesloten op het Ticketservice systeem en kan de kaartjes gewoon uitprinten.

Midtown, Suburbian en Music Machine hebben ook nog kaarten
 
Dan vandaag ff naar het postkantoor..
Makkelijk zat :)
 
Jaahk wou dus vandaag fftjus gaan ik gaan kijken helaas ze hebbe geen koopavodn stond k daar in de regen :@ hahah
dat is mottig.....ghehehehehe :[
 
hoe jammer ik het ook vind ik ga nie meer! in 1e instantie omdat het geld me nie op de rug groeit aangezien ik net mijn reis naar kreta heb geboekt maar ook omdat ik het veelssss te druk vind..dat word iets TE schoeftig zweituh!
 
beetje zweituh is nie erg;)
 
Kep vandaag kaartjes gehaald...ze zijn gewoon te krijgen op t postkantoor hoor :vaag: en der zijn der nog genoeg!! :P
ik ga ook niet meer :cry: het word echt veeels te druk in de carte, en kan t allemaal niet meer betalen aangezien ik net mn vakantie heb geboekt naar Lloret :D en net mn kaartje voor Resurreqtion heb gehaald... maar als iemand nog ergens n geldboompje heeft, ga ik wel mee hoor :P
jazeker gister kaartje gehaald bij het postkantoor in venray :D :D
...wed maar dat het veels te ramdruk word (N):no:
 
Het aantal kaarten is de limiet, en er word extra ruimte gemaakt o.a. door de derde (chill out) area.

Daarbij moet je er rekening mee houden dat zeker 30% van de mensen die op partyflock aangeven te komen uiteindelijk niet komen opdagen.

So don't worry!
Idd, zijn er veel die het erin zetten maar toch ni heengaan. Beter :)
Komt allemaal goed,

Gewoon geen dikke trui aan doen :9