Partyflock
 
Forumonderwerp · 670628
 
wie kan mij helpen aan orginele cd's en platen van 3 steps ahead??
Daarom dat (hardcore)muziek zo variabel is, met tig stijlen.. ieder zn eigen ding :)
 
uiteraard, dat is ook goeie zaak (Y)
Alleen jammer dat dat laatste tijd niet echt gerespecteerd wordt blijkbaar.. als je niet van de muziekstijl houdt waar de ander van houdt, wordt je tegenwoordig vaak al snel een sukkel genoemd :S


Vandaar dat ik de tekst van Endymion - It's All Music wel mooi vind.. :)
 
En daar ben ik nou helemaal mee eens (Y)
Ik vind deze mensen die hier op reageren (Y)
Zwaar :respect: voor hun, want ik had niet verwacht dat er nog zoveel mensen zo positief erop zouden reageren.. Iedereen maakt die tijd van 3sa weer bij elkaar los.. echt zwaar kippevel man :P:P:P
 
Toen was het weer erg stil hierzo :(
Wel jammer
 
die is toch dood ofsow?
ik ben nie sow bekend met gabbermuziek mah ik had dat wel gehoort dat-ie dj overleden was :(
Hier kan je eigen 3 steps ahead t-shirt maken :D

http://www.shirtshop.nl
Mark, laat je dat muurtje wel heel? Ik wil mn koppie dr ook nog tegen aan kunnen rammen :frusty:
ze gaan maar niet stuk he:|:P
Misschien als ik er n paar boxen tegenaan zet, volume en bass vol open, misschien dat muurtje dan kapot trilt ;)
is er nog een plekkie vrij? :frusty:
 
;)
Weet iemand waar ik Step 1,2,3 kan krijgen??
Ben gisteren naar Eindhoven geweest, en was ook ff bij Mid-Town langs geweest.. onder andere ook video van Thunderdome 14 gekocht.. staat ook nog beetje 3 Steps Ahead op.. :)

Maar wat me gelijk al opviel.. hij droeg een voetbalshirt! :O En nee, niet dat halve ajax/feyenoord-shirt, maar alleen een feyenoord-shirt.. hmm.. vond k toch wel beetje raar, hij was toch juist tegen al dat voetbal-gedoe in de scene? of had het een andere reden dat hij t droeg misschien?
 
tsjah waarschijnlijk...
Ik weet het niet..
Misschien om publiek een beetje te stangen..
Ik weet het niet
voor de liefhebbers......
Ik stond vandaag bij onze lokale muziek winkel en kwam tot mijn grote verbazing ineens 3 steps ahead - Junkie tegen :S :|
 
tjah mensen zelf zoek ik de 12" waar drop it opstaat (origineel) pengo 12 dus....
stuur anders ff berichtje naar me :P
 
..en dat maakt alles kapot, de commercie verneukt alles


:gaap:
laatste aanpassing
 
tjah mensen zelf zoek ik de 12" waar drop it opstaat (origineel) pengo 12 dus....


Wie niet? ;P
 
tjah maar als iemand em toevallig heeft liggen en doet er geen flikker mee dan is dat zonden
:respect: 3 steps ahead :respect:
 
Ik denk dat er dan wel nog een aardig bergje mensen is die dik over je heen gaat bieden, die plaat is gigantisch gezocht. :)
laatste aanpassing
 
Er is een mix te downen van 3 Steps ahead gemixt door D-ranged.
Een mix met BIJNA al zijn nummers er in.

Zal ik de link geven ??????????















nee je moet zelf maar kijken op het forum van Masters of hardcore

Voordelen mix : Je hoort bijna alle nummers van 3 Steps ahead

Nadelen : De 3 STeps ahead kick is bijna verdwenen in de mix
- En de mix is niet goed afgewerkt...je hoort te veel distortion ofzo...

Dimitrie jij kan beter :p
k'vind het een beetje slordig
laatste aanpassing
 
Ik kan wel aan die plaat komen voor je...
Maar dan moet je heel veel geld voor weg leggen wil jij die van over kunnen kopen.
100 euro ofzo...
dat is de minimale prijs... :P
Zo weinig maar Inge?

Als je al ziet op n Duitse vinyl-site (weet adres zo ff niet), waar Enzyme x 2 voor 150 euro wordt aangeboden.. 75 euro per liedje :O :/
ik heb de videoclip van It's Delicious nog op mn pc staan als iemand interesse heeft stuur dan ff pbtje
Stond tijdje terug toch op superfeesten.tv, of hoe heb ik t? Had wel een clip van 3 Steps Ahead gezien ja, en volgens mij die van It's Delicious, maar of je daar nou zo veel aan hebt..

Ben eigelijk blij dat hardcore niet (echt) mee doet aan dat video-clips gebeuren, ziet er niet uit, en t gaat uiteindelijk toch om de muziek, clips hebben er geen sodekut mee te maken.
ik ben het wel met je eens maar aangezien 3 steps ahead dood is, vind ik het dan toch wel errug vet om hem in een van zn eigen clips te zien
Ja snap ik, altijd leuk nog om weer wat meer aandenkens aan m te hebben..

Maar die clip is zo knullig gemaakt.. damn, zie ik liever de video's van feesten waar hij ook op staat met zn live-optredens, vind ik dan een veel mooiere herinnering aan hem
 
hehe die clip is best bot hep em thuis ook... dik cheap gemaakt maar die 3 gasten die een beetje ergens heen hakken hebben wel wat bots heheheheheh:9
dat vind ik juist supervet man ik heb ook die video van mysteryland 97 waar ie ook voorbij komt maar dan vind ik die clip veel vetter misschien wel juist omdat ie zo cheap is kweet het niet vind um gewoon gruwelijk vet! :D
Ik heb meerdere video's met stukjes waar ie op staat.. vind ik toch vetter om te zien dan hoor, live-optredens van m, en hoe iedereen losgaat op zn muziek.. 'In the name of love' (L)
ja klopt ik vind ze ook echt geweldig om te kijken maar die clip van 'it's delicious' heeft iets....kweet het ook niet
live act met 'in the name of love' van mysteryland 97 is ook vettttttttttt :D
 
(Y)
 
Peter Paul is altijd mn favoriet geweest. Elke Thunderdome release stak hij met zn tracks bovenuit!

Echt jammer dat deze man geen muziek meer voor ons kan maken.. Want hij was voor mijn gevoel de God van de hardcore :yes:

Maar goed, ook God en zn aller beste vrind Jezus hebben een harde beat nodig, dus Peter Paul, maak er wat van hè! 8)
 
>>Florizz dat nummer house time is idd van the prophet maar er is ook een 3 steps ahead remix van en die is wel vet..heb die mysteryland cd niet dus zal wel de orginele housetime zijn die daar op staat.
 
En niet te vergeten de vidoe van thunderdome 99..echt kicke tijdens 3 steps!!
Zie je de hele zaal echt luisteren naar zijn stijl waanzinnige kerel was het..miss ziet ie ons wel en beukt ie vrolijk door hoop het wel.
 
3 steps ahead is nog steeds mijn favoriet ;)
en idd hoop dat hij er wat van kan maken, daarzo bij de rest...
Hij was echt super en nog steeds eigenlijk...
vroegah had ik een thunderdome 96 cdtjuhh

met een optreden van 3 steps ahead...

die was ZO cool (toen dan) dat ik m echt diep had..

erg jammer dat ie er nie meer is
 
;)
Daar ben ik het helemaal mee eens..
Ik ga dit weekend naar zijn graf...
 
ik heb straks ook film van thunderdome '96..
Das wel beter..
en ook eindelijk...
Drop it op plaat...
:P
Nog een foto van m gevonden.. maar wel n beetje n rare.. ofja, je schrikt er misschien ff wat van.. we zijn niet echt gewend m zo te zien..

maar toch plaats ik m maar... op 1 of andere Duitse gedenk-site gevonden...

beetje confronterend, maar wel een "mooi" beeld van hoe hij zich voelde toen.
hij heeft hem zelf gemaakt in ierland, waar hij heen was gegaan voor een nieuwe, experimentele behandelmethode.
helaas waren die "dokters" daar gewoon oplichters, en kwam hij er nog zieker vandaan dan hij er heen ging.
 
yep...volgens mij was dit de laatste foto ofzo van hem...

Is duidelijk te zien dat hij 'hardcore' was tot op het einde...



Maar heb vandaag weer iets vaags meegemaakt...

Leg ik vanmiddag de cd junkie op... hoorde ik de Track 3 steps ahead - Funny ... Begon er wel plots een traantje te lopen zeker :S
Ken zo'n 80 of meer Hardcore producers ,maar hij is toch wel de enige die mijn emoties en hardcore kan te samen brengen :S


uhhh...

HEEFT IEMAND AL GEZEGT DAT 3 STEPS AHEAD HET GROOTSTE VERLIES IS IN DE HARDCORE SCENE ???


stel u voor dat ie nu nog leefde ...Hoe zouden zijn traxx op het moment van vandaag klinken...
laatste aanpassing
Werkzaam bij Puinzooi
Artiest Cup-a-core
die is toch dood ofsow?


Zolang zijn muziek bestaat en zijn naam genoemd word, leeft die nog wel degelijk.


En zijn nummers blijven strak
laatste aanpassing
Idd -Alles Kapot-.. hij was waar hardcore voor stond, t grote voorbeeld.. die man leefde voor de muziek en alles..

En t klinkt misschien wat goedkoop ofzo, maar voor mij betekent muziek ook bijna alles.. zou echt niet zonder kunnen.. hij was echt t grote voorbeeld.. voor mij iig wel..


Maar euhm Mark.. mij viel het op, dat je links op de foto een bobbel ziet bij z'n nek.. had dat iets te maken met zijn ziekte? Want voor zover ik me nog kon herinneren van de begrafenis, zeiden ze dat hij kanker had aan zijn speekselklieren of iets..?
toen de kanker geconstateerd werd, konden ze alleen nog maar uitzaaiingen vinden.
normaal gesproken vernoem je de ziekte naar z'n oorsprong, dus b.v. het orgaan waar het begon.

die bobbel in z'n hals is dus een secundair gezwel. overigens was dit de eerste.

ze hebben wel kunnen zien wat voor soort cellen het waren, speekselkliercellen dus. maar ja speekselklieren zitten overal, van je neus tot in je darmen.

en omdat ze dus dat primaire gezwel nooit hebben kunnen vinden, konden ze ook nooit een echt goede behandeling geven.
als die diagnose wordt gemaakt, dus speekselklieren met alleen nog maar uitzaaiingen, is de levensverwachting 0 tot 6 maanden...
Ze moeten ook altijd de goeien hebben :'(
 
Idd :cry:

Ik heb een single cd van Paint it Black..
Maar wist niet dat dat bestond.
Maar gaat nog wel aardig met 3sa dingen op Ebay. Staat altijd wel wat op. Dat is wel beter..
Het is idd niet een fijne foto.
Maar vind het echt tof van hem, dat hij dit heeft gemaakt. Heel veel :respect: voor P.P.P.