BIj de magik store hadden ze nog 80 kaarten over dus snel 2 gehaald. Daar ving ik ook wat op dat tiesto van 0:00 tot 04:00 zou draaien of hij zou van 01:00 tot 04:00 draaien.
stelletje vieze trance nichten!tiesto?doe normaal dat is toch geen muziek meer!fuck tiesto en iedereen die naar sat feestje gaat!opbokken!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gegroet!SH!
stelletje vieze trance nichten!tiesto?doe normaal dat is toch geen muziek meer!fuck tiesto en iedereen die naar sat feestje gaat!opbokken!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gegroet!SH!
Bok jij es op uit dit topic, je verpest dit topic vol toffe mensen met je stom geblaattttttt
Dus oprotten!
* Oja, nog wat: Hij reist dus met de trein langs stations, maar eh.. wat gaat ie dan doen? Vanuit de trein draaien, zijn tafeltje uitklappen op het station? Wat gaat er gebeuren????
ik slaap al weken slecht gister tot 3 uur bij de buurman in de kroeg gezeten en vol laten lopen en nu nog niet goed geslapen ga volgende week pillen bij de dokter halen pffff..
Meneer heeft een lintje gekregen, veel media en veel mensen die mee mochten. Ik zit hier maar te luisteren naar 538....
Wel gaaf allemaal, dat er een kleine hype is om hem. Eerst Eindhoven, dan Utrecht, dan Arena Boulevard en dan HMH waar we met zijn allen bij zijn......
Ik heb er zin in!
Tadadadadadadadadammmmmmmmm The Big Day had arrived
Nog een paar uur en dan eerst lekker Op TB, daarna driedubbel Op tiesto en als afsluiter Corrrrr
Nog een paar uurtjes en dan ga ik ook richting Amsterdam.
Hiep hoi!
Tot vanavond iedereen
Zo, wij hebben op de valreep nog 2 kaartjes weten te bemachtigen en komen vanavond ook naar Tiësto! Het kost een paar (extra) knaken, maar dan heb je hopelijk ook wat. Ik heb er in ieder geval zin in!! Tot vanavond iedereen. -X- Hannah
kreeg net een sms vanaf Arenaboulevard:
"als dit een voorbode was voor vanavond...dan wordt het ECHT goed..."
Het is er net afgelopen, hij heeft ruim anderhalf uur staan draaien dus.
ok ok, ff aanpassinkje...t waren 5 kwartieren, dat ie draaide..