Uitspraak van LuN@TiC op vrijdag 27 mei 2016 om 23:21:Eigen kweek , Belgische serie beetje in de trend van de Nederlandse serie Hollands hoop
Eigen kweek vertelt het verhaal van de familie Welvaert, een familie van sympathieke aardappeltelers uit Heuvelland.
Jos is door een ongelukkige belegging al zijn spaargeld kwijtgeraakt, maar hij is te trots om dat op te biechten aan zijn familie. Wanneer hij ontdekt dat zijn jongste zoon cannabis teelt, ziet hij daar een creatieve oplossing in om zijn financiële put te dempen.
goede verhalen over gehoord
Heb de serie helemaal bekeken 2 seizoenen , keek wel aardig weg , zelfs met ondertiteling kon ik het soms niet volgen, het was meer wat droge belgische humor zoals onder andere het steenkolen engels met soms wat typisch Belgische spreekwoorden en gezegdes .
Er komt iig een seizoen 3 .
Had er meer van verwacht zoals bij bv hollands hoop of wat meer actie en spanning netals penoza maar helaas
Heb ook stukjes van de Belgische serie patrouille linkeroever gezien en dat is ongeveer beetje te vergelijken met new kids , met ongeveer soortgelijke stereotypes .