speciaal voor daffy / rara en al die andere leeghoofdigen:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2015/10/oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh_oeh.html#comments
Jij bent toch die jongen die in Portugal woont?
Ik kom over een maand ook naar Portugal voor nu nog onbepaalde tijd. Vanwege het groeiende communisme daar. Heb me aangesloten bij de jcp de jongerenbeweging van de communistische partij. Welke aangesloten is bij een steeds groter wordende communistische eenheid in europa. Het doel is om vanuit portugal het communisme te doen herrijzen in Europa.
Ook nu de centrumpartijen in portugal steeds socialer gaat denken omdat de communistische partij al in de peilingen op 120 zetels staat. En er ruimte blijkt te zijn voor maar liefst 300000 asielzoekers daar. Waar ik overigens vrijwillegerswerk voor ga doen.
Miss leuk om af te spreken daar?