Iemand bekend met de track welke Manu draait op 4:20?
https://www.youtube.com/watch?v=hyJYgPyxDhc&list=UUR8bFOQgsRYBu9akwNJ5-_w#t=260
Check ook z'n geheime en duistere alias eens.
Uitspraak van Alexander op donderdag 9 oktober 2014 om 19:24:Iemand bekend met de track welke Manu draait op 4:20?
https://www.youtube.com/watch?v=hyJYgPyxDhc&list=UUR8bFOQgsRYBu9akwNJ5-_w#t=260
Hier heb je hem ook @ 39:30
https://soundcloud.com/hardshock/liveset-manu-le-malin-hardshock-festival-2014
En dat is?
Ben dat album trouwens tegengekomen dankzij jou nog, zag een link van je in het producersforum, was meteen verkocht, wat een albumMoet alleen de rest van z'n albums ook nog luisteren
Ruga Roo (slechts een jaartje jonger dan ons) is niet zomaar even een producertje, maar een klassiek getraind muzikant, performer en artiest die heel veel te bieden heeft, zeker waard om wat meer in hem te verdiepen.
Tijd voor een mix.
Moet wel zeggen dat ik meer van zijn r.roo alias ben, die negertrommeltjes kan ik niet te lang naar luisteren
Gaan er nog gasten naar het HDE congres as donderdag? Was vorig jaar erg gezellig, en er waren verrassend veel artiesten uit 'onze' niche.
Gaan er nog gasten naar het HDE congres as donderdag? Was vorig jaar erg gezellig, en er waren verrassend veel artiesten uit 'onze' niche.
Voor de mensen die naar HDE zijn geweest, hoe was het eigenlijk?
Was zelf vooral wel benieuwd naar Ophidian's speech over live.
http://hardnews.nl/interview-met-minus-militia-donkey-rollers-en-ophidian-over-live-acts/
Hoe compleet het is weet ik niet, maar is een aardig stuk te lezen
Hoe compleet het is weet ik niet, maar is een aardig stuk te lezen
terwijl het voor Ophidian echt om het live-gedeelte gaat en hij geen fuck om de show geeft.
"At the moment it’s a very big hype of course. Everyone suddenly wants to go live"
Wat niet in dat verslag te lezen is, is dat toen Radical Redemption zijn manier (en die van Minus Militia) van een live act doen uitlegde en o.a. zei dat 'de mix vooraf gemaakt is, omdat het live helemaal perfect moet zijn, in een live act kun je dus niet live mixen', Ophidian een mooi 'blablabla' gebaar met zijn hand maakte.
Voeg toe dat Conrad niet de meest drukke persoon is qua gedrag, en het gesprek had al gauw 1 kant op kunnen gaan
enige vertegenwoordiger van de hardcore
Hoe compleet het is weet ik niet, maar is een aardig stuk te lezen