| Betreft: | evenement: Masters of Hardcore, zaterdag 29 maart 2014 om 21:00 |
Ik heb me kostelijk geamuseerd met dit te lezen. xD
Wat maakt 't nu uit? Je komt toch voor de muziek die JIJ graag luistert?
Als je niet graag Hardstyle luistert, blijf je toch gewoon op de Hardcore-area? Lijkt mij toch.
De events zelf breiden zich gewoon uit om meer bezoekers te krijgen en met de bedoeling deze te houden.
Qapital goede keus dan om naar toe te gaan met drie hardcore artiesten, snap deze discussie niet ga gewoon niet als het je niet aanstaat! Hebben in Nederland een overvloed aan feesten genoeg keuze!
Ik luister beide graag, aangezien Raw ook wel lekker hard gaat. Maar.. Waarom zouden ze nou ineens hardstyle bij MOH willen,?? In mijn ogen en zoals ik zie in Velen mensen hun ogen hoort Hardstyle niet thuis op Masters of Hardcore. het is niet voor niets al JAREN al een Hardcore festival, waar we al Jaren naar luisteren, en het gaat er niet om dat je dan lekker bij de hardcore staige gaat staan, maar dat die hardstyle stage ten koste gaat van een hele mooie Hardcore stage
enige goede als ze het zo doen is dat het in ruil voor industrial komt. al gebeurd dat toch niet![]()
Maar dit betekent niet dat ik hierdoor geen kaartje ga halen want die is al binnen dus voor mij gewoon Dikke Hardcore stages pakken en de beuk erin en lekker raggen .!!!
Je hebt gestemd, jouw keuze was: "Oneens"
er is een overvloed aan feesten met genoeg keuze idd, genoeg keuze uit hardstyle feetsen en genoeg uit hardcore feetsen. als zie je steeds meet dat er op hardcore feesten van die hardstyle stages komen. maar wanneer knallen ze op bijv. een qlimax wat een hardstyle feest is niet ook ff lekker wat hardcore..? ( alleen omdat de meeste hardstylers niet van hardcore houden waardoor ze dat miss niet aandurven) alsof hardstyle dikker is dan hardcore waar het allemaal bij is begonnen.!!!!!
Van te voren is aangekondigd dat dit de grootste editie ooit zou worden, met veel meer stijlen. Ik vind het dan ook niet raar dat er hardstyle bij is. Vind je het niet leuk ga je er toch niet heen
Maakt niet uit wat softer is en wat niet, het gaat gewoon om het idee, het is altijd al een hardcore feest geweest en zo moet het ook blijven!!
Wat lief dat iedereen zo boos is. Die hardstyle artiesten daar zijn stuk voor stuk harder dan Korsakoff, Endymion en Evil Activities. Stelletje hypocrieten
Zoals vele (gelukkig) al zeggen hoort hardstyle niet thuis op dit laatste grote hardcore feest dat al bijna 20 jaar masters of HARDCORE wordt genoemd. We kunnen inderdaad niet naar die zaal toe gaan maar dat veranderd niet dat de sfeer anders word door het publiek wat word aangetrokken door hardstyle..
al die lui hier huilie huilie doen. Ik lach me piemel uit me broek
![]()
Tig zalen vol met herrie maar totaal geen tolerantie om ook eens een andere stijl op hetzelfde feest toe te laten. Dit is nou precies wat er bedoeld wordt door de oude garde als ze zeggen dat het gabbergevoel allang dood is. Mysteryland oude stijl was een groot mengelmoes van stijlen en iedereen liep daar vrolijk rond zonder gezeik.
Iedereen die in zijn hokje vastblijft plakken en andere stijlen als minder bestempelen zijn wat mij betreft een dikke
Goeie opmerking! 100% mee eens!
Iedereen die in zijn hokje vastblijft plakken en andere stijlen als minder bestempelen zijn wat mij betreft een dikke
Mysteryland oude stijl was een groot mengelmoes van stijlen en iedereen liep daar vrolijk rond zonder gezeik.
al die lui hier huilie huilie doen. Ik lach me piemel uit me broek
![]()
Tig zalen vol met herrie maar totaal geen tolerantie om ook eens een andere stijl op hetzelfde feest toe te laten. Dit is nou precies wat er bedoeld wordt door de oude garde als ze zeggen dat het gabbergevoel allang dood is. Mysteryland oude stijl was een groot mengelmoes van stijlen en iedereen liep daar vrolijk rond zonder gezeik.
Iedereen die in zijn hokje vastblijft plakken en andere stijlen als minder bestempelen zijn wat mij betreft een dikke
Sneu gedoe altijd van kinderen van 16 die lopen te zeiken dat 'alles hetzelfde moet blijven', terwijl 10/15 jaar terug alles door elkaar liep met allerlei stijlen. Als jullie hadden gewild dat er puur en alleen hardcore was dit jaar, zouden jullie (de gabberscene in zijn geheel) er verstandig aan hebben gedaan om ervoor te zorgen dat 2013 de laatste uitverkochte editie was, en niet 2009 zoals nu het geval is. Dan had je dit niet gehad, maar blijkbaar is hardcore toch niet zo populair meer dat ze er de Brabanthallen mee voltrekken.
Nog het meest trieste vind ik de opmerkingen over dat mensen die hardstyle luisteren de sfeer zouden verneuken en niet weten hoe ze moeten feesten. Als je met zo'n instelling naar die mensen kijkt dan verpesten ze de sfeer inderdaad voor je, maar dat doe je dan jezelf toch aan of wat? Denk je echt dat er mensen zijn die voor 55/60 euro een ticket kopen en alleen maar in de hardstylezaal gaan staan? Denk je echt dat die allemaal geen hardcore luisteren? Wat een zielig gedoe hier.
waar blijven de feesten zoals december 2003 in PBH
masters of hardcore VS hellraiser VS mindcontroller
Ze Kunnen die hardstyle zaal ruimte beter gebruiken om de terror zaal groter te maken daar was het vorig jaar zo druk!! Veel liever terror dan die fucking hardstyle!!!!