Partyflock
 
Forumonderwerp · 728931
45 volgers · 1039819x bekeken
 
Artiest V-licious
Waarschuw beheerder
+8
Ik ben wel eens benieuwd hoe bij jullie de heilige DJ Equipment staat gepositioneerd. Dus toon hier een foto van je equipment.

Ik zal maar aftrappen:

2x Reloop RP 4000 M3Ds
1x Reloop Effex.2 Mixer

Verder mooi meubeltje gemaakt voor het hele spul.
In de toekomst komt er nog een proffesionele eindversterker bij.
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Insurgent op vrijdag 15 februari 2013 om 10:36:
http://www.bax-shop.nl/elementen-reserve-naalden/tonar-banana-element-+-naald/product-details.html


dat is een element + naald.
ik zie net dat Thomann er ook nog maar weinig van in het assortiment heeft zitten :-(
maar eens even goed gaan zoeken waar het allemaal nog wel te koop is.
Artiest {SHOWLIST artist 51895, 4173}
Waarschuw beheerder
bestel dan gewoon ortofons...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Diminish op vrijdag 15 februari 2013 om 11:42:
bestel dan gewoon ortofons...


Ebay of Marktplaats :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Diminish op vrijdag 15 februari 2013 om 11:42:
ortofons


komen toch uit dezelfde fabriek?
zelf gebruik ik concorde-pro :-)
Uitspraak van The Insurgent op vrijdag 15 februari 2013 om 11:35:
bij tonecontrol hebben ze em nog wel


(y)

Uitspraak van Electrick op vrijdag 15 februari 2013 om 13:52:
Ebay of Marktplaats


ik zal es gaan rondkijken en wat bestellen om op voorraad te hebben
Waarschuw beheerder
Jaah nieuwe SC is een beetje gheeyyyy. wel mooier maar minder praktisch. ook geen social media knopjes, erg jammer. Ik heb zelf geen last van die shit die je opnoemt trouwens?


Uitspraak van Bossche Bol op zaterdag 9 februari 2013 om 17:33:
klinkt wel goed :-) kan er verder weinig zinnigs over zeggen omdat ik meestal toch naar wat andere muziek luister.


:) ja iets te soft voor jou waarschijnlijk ;)
Waarschuw beheerder
-1
mooi feesie afgelopen woensdag :)
afsluiten + bier 1€ = EPIC !
Waarschuw beheerder
-1
]owhja, bij tonecontrol hebben ze em nog wel


dank je
Artiest {SHOWLIST artist 78292, 21125}
Waarschuw beheerder
donateur
Iemand ervaring met Lightscribe?

Ik brand al jaren achter elkaar cd's met lightscribe (logo en tekst). de laatste tijd wordt dit steeds valer als ik nieuwe cd's brand. iemand een idee of die ligtscribe branders na verloop van tijd "slijten"?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van djnickey.nl op zaterdag 16 maart 2013 om 19:13:
Iemand ervaring met Lightscribe?

Ik brand al jaren achter elkaar cd's met lightscribe (logo en tekst). de laatste tijd wordt dit steeds valer als ik nieuwe cd's brand. iemand een idee of die ligtscribe branders na verloop van tijd "slijten"?


Check lightscribe forums, kleine kans dat mensen hier mee te maken hebben, succes!
Waarschuw beheerder
Je heb niet heel toevallig eco modus aan staan ( zoiets heet dat als ik het goed heb ).
Hij print het er dan heel licht op.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Mr Marcellos op maandag 18 maart 2013 om 08:17:
Je heb niet heel toevallig eco modus aan staan ( zoiets heet dat als ik het goed heb ).
Hij print het er dan heel licht op.


ja er zijn 3 opties

concept
normal
best

ik brand altijd op best en dan kwam het er goed uit. Gisteren even een cd op normal gebrand, die wordt zo vaal als concept. dus ik denk echt dat de brander gewoon slechter wordt. Haal vanmiddag wel ff nieuwe brander, die dingen kosten maar 60 euro, dat ding kan dan ook gelijk blue ray afspelen :)
Artiest Phaeton
Waarschuw beheerder
misschien dat iemand me hier kan helpen:

een x aantal weken geleden heb ik 2 Sl1200's aangeschaft!
Nu blijkt dat 1 van de Sl's is opgevoerd en bij de pitch boven +6 hij al sneller loopt dan de andere tafel :( (ik heb 2 identieke platen gepakt en 1 loopt idd sneller dan de andere)
Weet iemand hoe je dit terug kan zetten??
Artiest DanM
Waarschuw beheerder
Uitspraak van djnickey.nl op zaterdag 16 maart 2013 om 19:13:
iemand een idee of die ligtscribe branders na verloop van tijd "slijten"?


De inkt kan wel opraken :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DanM op zondag 24 maart 2013 om 17:25:
De inkt kan wel opraken :)


men neemt een Lightscribe disc, besprenkelt hem met inkt en hij doet het gegarandeerd weer een tijdje :)
Waarschuw beheerder
Dat dan weer wel weer :) wel Oostindische nemen, die zijn lichtelijk doof en niet gevoelig voor de frequentiële participatie die af en toe kán voorkomen :o
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JVDL op zondag 24 maart 2013 om 16:27:
Nu blijkt dat 1 van de Sl's is opgevoerd en bij de pitch boven +6 hij al sneller loopt dan de andere tafel :( (ik heb 2 identieke platen gepakt en 1 loopt idd sneller dan de andere)
Weet iemand hoe je dit terug kan zetten??


Hopen dat je een beetje handig met een schroevendraaier bent! ;)
Vanaf 3:00 ongeveer:
Waarschuw beheerder
+1
Thanx man!!
laatste aanpassing
Artiest Arson
Waarschuw beheerder
Mag ik er eens een DJ Gear vraagje tegenaan gooien?

Ik kan er niet onderuit, ik ga nu toch echt op zoek naar 2 tabletop cd-spelers ter aanvulling op de draaitafels. Behalve dat ik dan eens buiten mijn vinylcollectie kan draaien zijn ze ook veel makkelijker mee te nemen. Ze moeten gewone cd's, mp3-cd's en liefst ook USB mp3 ondersteunen. Effecten e.d. vind ik van minder belang.

Voordat iedereen 'Pioneer' gaat roepen, die vind ik veel te duur. Ik wil gewoon 2 van die dingen "erbij", niet voor prof gebruik, maar gewoon degelijk spul voor een feestje en/of uurtje draaien op z'n tijd.

Mijn oog was gevallen op de Numark NDX 400 spelers. €229 p/st.
Zijn er mensen hier met ervaringen hiermee?
Of zijn er betere alternatieven in deze prijscategorie?

Alvast bedankt voor de reacties :bier:
Waarschuw beheerder
kijk ook eens naar denon s1200, prima kwaliteit, en lekker portable.
Waarschuw beheerder
Bedankt voor de tip (Y)
Alleen die prijs... is het dubbele van die Numarkjes.
Artiest Truxal
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ars0n op woensdag 27 maart 2013 om 09:27:
Mijn oog was gevallen op de Numark NDX 400 spelers. €229 p/st.
Zijn er mensen hier met ervaringen hiermee?


Ik heb er momenteel één thuis staan in verband met reparatie van mijn eigen kastje; niet aan beginnen. Onding.
Het voelt allemaal net even iets te plastic-achtig aan en alles zit op elkaar gedrukt. Het ergste, naar mijn idee,
is de grootte van de jogwheel, welke aanzienlijk kleiner is in vergelijking met de grotere kasten.

Tegelijkertijd besef ik me dat dat wellicht een kwestie van gewenning is (mijn eigen kasten hebben een groter jogwheel).
Wellicht als je eerste tabletop een kleiner jogwheel heeft dat het niet eens opvalt.

Succes!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Truxal op woensdag 10 april 2013 om 20:27:
een kwestie van gewenning


:yes:
met die ouwe 19" Denons (2000?) lukte het ook wel :p
Waarschuw beheerder
donateur
ja maar toen hadden ze ook nog geen sync erop :lol:
 
Waarschuw beheerder
On topic:

[img width=612 height=612 cacheid=001593d50030f31ef7ee867b1a02db38df]http://distilleryimage0.s3.amazonaws.com/40c89820a79411e282e122000a1f9aae_7.jpg[/img]

-2x Technics sl1210 mk2 (met 2x Stanton mk500v2 of concorde electro)
-Rane Empath GmF editie
-2x Yamaha HS50

Mijn Stanton hp is inmiddels overleden dus gebruik nu een akg k121 en een pioneer se-305 als dj hp.
Eventueel nog een 3e tt erbij (i.c.m. Serato/Traktor) of een cdj, ben daar nog niet over uit, en een setje Dicers.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sublim&All op woensdag 12 december 2012 om 10:29:
een nieuwe telefoon


Windows Phone 8 toestellen zijn toffe dingen met een heel vloeiend en soepellopend OS. Heb zelf de Lumia 920, een redelijk groot toestel met een fors gewicht maar je hebt wel het idee dat je een toestel in je handen vast houd.

Ontopic: Ben zelf de laatste tijd ook maar weinig bezig geweest met draaien mede doordat mijn Xone DX het heeft begeven en ik het met een Hercules E2 MP3 moet doen op dit moment. Ik heb mezelf beloofd om volgende maand een nieuwe controller te kopen en zit hierbij over na te denken om voor de Pioneer Ergo's te gaan. Wat is de beste keus? Budget is maximaal 400 euro, ingebouwde geluidskaart(ik loop nu met een NI DJ 2 geluidskaart te kutte) en wil het liefst toch wel voor een 4decks gaan(mocht budget het toelaten) de software die ik gebruik is Traktor Pro, controller(digitaal) moet wel makkelijk te mappen zijn.

Wat raden jullie mij aan?
Waarschuw beheerder
donateur
ergo K idd... voor dat geld ... en anders iets doorsparen en eens gaan kijken voor de ddj t1 ...
Waarschuw beheerder
Zeau, tijd geleden dat ik hier gekeken heb! :D erg druk, amper meer aan het draaien. Geen geld voor nieuwe platen ook, dus dan houdt het al snel op :[
Uitspraak van Remsjo op donderdag 25 april 2013 om 14:38:
Budget is maximaal 400 euro


Jammer, want volgens mij is die nieuwe controller van Pioneer, die DDJ-SX, een zeer vet ding. Heb ik in de Media Markt al eens mee staan spielerijen, ziet er goed uit! Voor 400 euro kun je toch niet erg veel leuks krijgen. Die Ergo is wel leuk, ik heb wel van meerderen gehoord dat ze het niet fijn vonden dat de hot cue-knoppen zo klein zijn. Niet echt fijn voor het betere sample-ramwerk dus. Dat je het effe weet.

Verder dus geen updates van m'n DJ-rig, wel veel gekloot aan m'n computeropstelling. Ga volgend jaar een informatica-gerelateerde master doen, dus kan wel een 'upgrade' gebruiken. Dit is hoe het er nu bij staat:
[img width=1024 height=768]http://img208.imageshack.us/img208/4294/img0160zp.jpg[/img]

Wat je ziet:
- een opgeruimd bureau(!)
- m'n vertrouwde MBAir (nog steeds bizar blij mee)
- bier
- TP-link TL-WR1043ND, beste WLAN router die je voor 40 euro kunt kopen. Via usb externe HDD op aangesloten, fungeert als network drive voor o.a. films.
- onderaan in het kastje m'n oude HP bakbeest. Factory reset gedaan, fungeert nu als home/downloadserver. Met hdmi standaard aan m'n tv gelinkt. Speel ik ook nog wel eens een spelletje op (Counterstrike loopt als een tiet :lol:).
- jailbroken Apple TV 2, met XBMC geïnstalleerd. Speelt hd-films en series van netwerkschijf af, en streamt zelfs films en series in hd direct van internet. Beste mediaspeler die je voor 150 euro kunt wensen.
- tv is weer doorgelinkt naar el-cheapo 5.1 setje wat ik nog had liggen. Wordt misschien nog geüpgraded maar volstaat voor nu. Heb overwogen m'n M-Audio CX8's eraan te hangen maar heb die maar bij m'n DJ set laten staan.

Wat er nog bij komt:
- oude Pentium 4-bak met veel opslag, ook als download/vanallesennogwatgebruik-server
- 27" 2560x1440 scherm, liefst tweedehands iMac. Zal als externe display voor m'n MBAir fungeren, en evt. ook als mediaserver/(eenvoudige) game pc. (Zou ook los scherm met losse pc kunnen kopen, maar aangezien zulke schermen los al minstens 600 euro kosten is een tweedehands iMac eigenlijk nog voordeliger.) Tv zou ook weer aan deze computer gelinkt kunnen worden, voor twee grote schermen naast elkaar.

De NS7 is overigens verkocht. Heb helaas aardig in prijs moeten zakken. Ik mis hem wel, maar nu heb ik iemand anders er erg blij mee kunnen maken en wordt hij weer veelvuldig gebruikt :)

Als ik weer genoeg geld heb ga ik het misschien overwegen om toch maar een DVS-kit te halen, want vinyl is wel erg vet maar blijft gewoon zwaar onpraktisch als je ergens op locatie wilt draaien. Eerst dat scherm/iMac, dan zien we wel weer verder.

Cheers!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Sublim&All op zondag 28 april 2013 om 12:42:
want volgens mij is die nieuwe controller van Pioneer, die DDJ-SX


speciaal voor serato he ;)
heb zelf ook ff met de ergo staan spelen , en tis ff wennen .... verder werkt ding echt prima.
Waarschuw beheerder
Altijd leuk om jezelf terug te zien in je stadje :)
[img width=720 height=960 cacheid=001596420030f5c6664309861a02db7301]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164681_442477699165777_2043477728_n.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sublim&All op zondag 28 april 2013 om 12:42:
zwaar onpraktisch als je ergens op locatie wilt draaien


:yes: je bent tegenwoordig bijna genoodzaakt om zelf werkende/complete draaitafels mee te zeulen.

Uitspraak van Aquinox op zondag 28 april 2013 om 14:04:
Altijd leuk om jezelf terug te zien in je stadje


zekers (y)
met plakband vastgemaakt :o wat een amateurs :p
Waarschuw beheerder
Te Koop

Allen & Heath Xone:92 DJ Mixer!

http://link.marktplaats.nl/672375596
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Beste DJ's (uit omgeving noord-holland),


Ik weet dat ik nogal off-topic ga, sorry daarvoor...


Ik ben net gestart met het verhuren van geluid- , licht- en dj-apparatuur. (top spul, tegen knalprijzen!)

Daarnaast zoek ik (liefst) jonge DJ's die bereid zijn veel te leren. (wil de klanten bij de apparatuur tevens een DJ/DJ's kunnen aanbieden). Wil jij met ons samenwerken en getoond worden op onze website: www.djset.nu ?


Kijk op : www.djset.nu
Voor vragen of nadere uitleg kunnen jullie altijd een mail sturen naar: info@djset.nu


Bij voorbaat dank voor jullie aandacht;)!


DJSET.NU
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Petrochemical (ToXtoy) op dinsdag 7 mei 2013 om 20:10:
My play things! :D


Nice nice, don't you think they are just a little to low? (don't know how tall you are?)
I put some legs underneath them so it raises the whole about 10cm, a bit better for my back. I'm 1.90m

[albumelement=83203542]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Distrexx op dinsdag 7 mei 2013 om 21:04:
Nice nice, don't you think they are just a little to low? (don't know how tall you are?)
I put some legs underneath them so it raises the whole about 10cm, a bit better for my back. I'm 1.90m


I'm 183, so the height is good enough for me ;)
laatste aanpassing
Werkzaam bij Music in Mind
Artiest Jack 2 Jack
Waarschuw beheerder
Mijn speelgoed:

Xone DB4 DJ Mixer
Traktor scratch pro (met de Xone als audio interface)
2 x Technics SL1210 MK5 draaitafels
Sennheiser HD-25 hp
Klein + Hummel O300 monitors

[img width=1024 height=765 cacheid=0015d0c20031e1d74900bc081a02dba955]http://oi42.tinypic.com/a2c0h1.jpg[/img]

[img width=1024 height=765 cacheid=0015d0c30031e1d8855b6faa1a02dba955]http://oi44.tinypic.com/33jjy4h.jpg[/img]

[img width=1024 height=765 cacheid=0015d0c40031e1d913c5b7791a02dba955]http://oi43.tinypic.com/21obn9z.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Genieten geblazen in dit topic :) vooral laatste post erg strak. Mijn speelgoed:

-2 Citronic PD-45 Oem draaitafels met elk:
-Novation Dicer midi controller
-Ortofon Serato S120 OM naald en headshell
-Rane fadercap
-Serato slipmat

-Akai LPD8 midi controller
-American Audio USB lamp
-Konig powered USB 2.0 hub
-Rane SL3 box
-Sennheiser HD25 1 II koptelefoon
-Vestax PMC 5 Pro 4 midi mixer
-13" Macbook Pro met Serato Scratch Live 2.4.3 en Serato Video 1.1

-Bovengenoemde in Road Ready flightcase die geplaatst is op een Glorious DJ meubel
-Verschillende Ikea kasten en Curver bakken voor vinyl en overige media

-2 KRK's RP6 G2
-Nano Patch volumeregeling
-Philips 40"/102 cm Full HD LED TV voor Serato Video of Windows PC of overige

[img width=1024 height=768 cacheid=0015d1e40031e3170cebdfbd1a02dbbf06]https://album.partyflock.nl/83511796_1454324425.jpg[/img]
[img width=720 height=960 cacheid=0015d1e50031e318524bc0f71a02dbbf06]https://album.partyflock.nl/83511797_3931047077.jpg[/img]
[img width=733 height=960 cacheid=0015d1e60031e3190739b05c1a02dbbf06]https://album.partyflock.nl/83511798_2445779511.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sublim&All op zondag 28 april 2013 om 12:42:
Jammer, want volgens mij is die nieuwe controller van Pioneer, die DDJ-SX, een zeer vet ding. Heb ik in de Media Markt al eens mee staan spielerijen, ziet er goed uit! Voor 400 euro kun je toch niet erg veel leuks krijgen. Die Ergo is wel leuk, ik heb wel van meerderen gehoord dat ze het niet fijn vonden dat de hot cue-knoppen zo klein zijn. Niet echt fijn voor het betere sample-ramwerk dus. Dat je het effe weet.

Verder dus geen updates van m'n DJ-rig, wel veel gekloot aan m'n computeropstelling. Ga volgend jaar een informatica-gerelateerde master doen, dus kan wel een 'upgrade' gebruiken. Dit is hoe het er nu bij staat:


Het is de Vestax VCI 300 geworden. Maandag besteld bij NewLine en gisteren om 17:00 binnen gekregen. Wat een heerlijk apparaat is dit. Genoeg ruimte tussen de knoppen, grote weels, en veel verschillende drukpunten voor het intrigeren van effecten etc etc
Waarschuw beheerder
Hey beste DJ's in dit topic,

Is er hier iemand die het leuk lijkt een anderhalf uur durende mix (of net iets langer mag ook) te maken in het genre Kruijden & Spacerijen?

Ik hosts sinds kort een radio show op www.inprogressradio.com en we zoeken nog DJ's.

Normaliter hebben wij Hardstyle en Techno, maar zijn eigenlijk nog op zoek naar andere genres voor de diversiteit. Het enige waar je set aan moet voldoen is dat hij lekker opbouwt.

Als je daar zin in hebt, kan je me een berichtje sturen of gewoon hieronder even reageren.
 
Artiest G-Member
Waarschuw beheerder
Hebben jullie de nieuwe XDJ-R1 al gezien??
Wat een dik apparaat is dat zeg, dit gaat em zeker worden....alleen nog hopen dat remotebox voor android uitkomt

Komt midden juni uit, hier een review:

Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 juni 2013 om 21:02:
Hebben jullie de nieuwe XDJ-R1 al gezien??


ja, wat een ding he (Y)
 
Waarschuw beheerder
Wat zullen die gasten die een aero gekocht hebben balen zeg........Dit ding kan zoveel meer en de prijs is nagenoeg hetzelfde :roflol:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 2 juni 2013 om 09:26:
Wat zullen die gasten die een aero gekocht hebben balen zeg.


of niet 8)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van b) Mr Lunatick op zondag 2 juni 2013 om 10:34:
of niet 8)


Neem aan dat je er dus 1 hebt....
Dan baal je....of je hebt em voor El Cheapo ;)

Tis een rip off als je ziet wat de R1 meer heeft in vergelijking met de aero terwijl de aanschaf prijs weinig scheelt.
In principe is het zo dat als je een tablet combineert met de R1 je een volwaardig nexus set hebt staan....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 juni 2013 om 21:02:
Hebben jullie de nieuwe XDJ-R1 al gezien??


Damn!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 2 juni 2013 om 12:01:
Neem aan dat je er dus 1 hebt....


nee ik heb geen aero :)
maar kan me er wel iets bij voorstellen als je dat ding hebt gehaald en ze komen met de r1 aan zetten
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van b) Mr Lunatick op zondag 2 juni 2013 om 13:34:
maar kan me er wel iets bij voorstellen als je dat ding hebt gehaald en ze komen met de r1 aan zetten


Dat dus......Net ff mailtje de deur uit gedaan met wat vragen over dit dingetje en wat evt. de vooruitzichten zijn.......wil deze zeker aanschaffen maar wil geen apple in huis :roflol:
Waarschuw beheerder
Recordbox is er wel voor Android (vernam ik uit het filmje), dus wellicht zijn ze al bezig om die remotebox ook naar Android te porten.

Prijs valt me trouwens wel mee, 999 Euro bij Baxshop. Had het wel hoger verwacht Pioneer kennende :P
 
Waarschuw beheerder
Rekordbox is er i.d.d. al een tijdje voor Android.....Remotebox is eigenlijk alles wat rekordbox zou moeten zijn....dus ik hoop i.d.d. dat deze voor android komt.