Partyflock
 
Forumonderwerp · 1143533
Opmerkelijk verhaal. UDC directeur heeft fittie met ex werknemer, die daagt hem voor rechter. Schadevergoeding toegewezen, UDC claimt dit niet te kunnen betalen ivm op handen zijnde faillisement.

Bron:
http://www.djbroadcast.nl/news/newsitem_id=7290/Rechter_hekelt_handelswijze_vrijwel_failliet_UDC__denigrerend_en_schofferend.html

en link naar uitspraak:
http://zoeken.rechtspraak.nl/resultpage.aspx?snelzoeken=true&searchtype=ljn&ljn=CA0080&vrije_tekst=udc

lekkere directeur dan...cor haanappel of brian bout?
tering joh. fijne manier van communiceren hebben ze daar binnen UDC! :lol:

zou ik ook niet gepikt hebben.
 
Hahaha wat een communicatie, letterlijk uit de rechtspraak

Wat schetst mijn verbazing!!!
Dit vind ik echt op z'n zachtst gezegd KUTTTTTTTTTTTTTTTTTT.


Haha, lekkere werkgever 8)

Woensdag 22 maart 2006:

[verzoeker],

Wat schetst mijn verbazing!!!
Dit vind ik echt op z'n zachtst gezegd KUTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

Lekker lax is dit [verzoeker].
Los dit s.v.p. per direct op en zorg dat dit nieuwsitem er gisteren op komt en in een mailing.
Tot morgen.


[naam]



II.

11 april 2006:

WAAR IS GODVERDOMME DAT NIEUWSBERICHT VAN GZ VIP-KAARTEN.

DIT IS GODVERDEGODVERDOMME AL DEZE OCHTEND GEMAAKT!!!!!!!!!!!!!!!

IK BEN ENORM BOOS EN GEFUCKED [verzoeker], PRUTSER.



III.

6 juli 2007:

[VERZOEKER], ER MOET NU OOK ECHT FUCKING ARTWORK KOMEN!!!!!!!!!!

GODVERDOMME!!!!!!!!

DINSDAG ETC.



IV

24 juli 2007

What the fuck denk jij wel niet.

DIE KANKERFLYER MOET VANDAAG KLAAR EN MORGEN GA JIJ DIT MET HUN DOORSPREKEN KAN HET DAARNA DIRECT GEDRUKT WORDEN. ....



V.

(Naar aanleiding van een voorstel van de VU om een onderzoek uit te voeren de volgende mail van [naam] aan verzoeker)



4 september 2007:

hij onderzoekt, ontmaskerd en klaagt aan.

Inspector [naam].

Rot op met die onderzoekjes nu, hier hebben we het al eens over gehad!

Idiood.


VI.

15 december 2010:

Als reactie op een vraag van verzoeker of [naam] een bepaalde factuur heeft:



Heb ik niet gekregen van je.

Of hij moet voldaan zijn,

Weg raakt er nooit iets, dus niet slap lullen.


VII.

Naar aanleiding van een brief van 28 december 2011 met het voornemen een last onder dwangsom op te leggen door de gemeente Rotterdam vindt verzoeker deze brief met daarop de tekst:

[verzoeker], Aktie

waarom te laat ?
Lul



VIII.

Verzoeker heeft 4 weken vakantie genomen in de periode december 2011 tot 18 januari 2012. In die vakantie hebben partijen elkaar gemaild. Op 12 januari 2012 om 21.06 mailt verweerster aan verzoeker dat het passend lijkt dat hij de aanstaande maandag 16 januari zal starten. Daarop volgt nog een sms luidende:



[verzoeker], kan je reageren op mijn mail svp. Wij moeten ernstig praten. En lul niet zo slap op face book over 70 projecten. Ja, waarvan je kut promo hebt gemaakt, goed flop projecten zal je bedoelen. Ben effe helemaal klaar zoals het nu gaat.
Lok me niet uit om lastercampagne over je te doen. Als ik de buitenwereld vertel over al dat prutswerk dan kan je in onze branche echt nooit meer een baan vinden. Je ziet wel dat ik gefrustreerd ben en ik laat me brood niet door jou vakantieprutswerk kapot maken. Als je kerel bent kom je hier maandag op kantoor over praten, er moet nu gewerkt worden op goede manier.
Reactie verzoeker:

Ben onderweg naar een afspraak, zal straks mijn mail checken. Begrijp niet waar dit over gaat. Doe niks verkeerds of negatiefs.
Reactie [naam]:

Zeker wel, je hebt nu echt een wanprestatie geleverd voor de lancering van DV. Een blamage vriend. En pronk niet met mijn veren maat. Je bent een werknemer van mij en zijn niets van jou projecten. Je hebt klein steentje er aan bijgedragen. Er zijn nu deadlines en niets is goed voorbereid, en jij zit op je reet. Ik trek je vakantie in en je bent in deze crisis nodig op kantoor. Ik verwacht je maandag om half 10.
Zal Kaspar Povel wel zijn trouwens....wel schijtloon voor die verantwoordelijkheden pff...
laatste aanpassing
 
[verzoeker], er moet nu ook echt fucking artwork komen!!!!!!!!!!

godverdomme!!!!!!!!

dinsdag etc.


 
Hahaha dit maakt deze kut werkdag weer goed
 
Noh, dit is wel heel schandalig :x
Uitspraak van [WZDG] Plank op vrijdag 17 mei 2013 om 15:29:
Weg raakt er nooit iets, dus niet slap lullen.


Uitspraak van [WZDG] Plank op vrijdag 17 mei 2013 om 15:29:
ER MOET NU OOK ECHT FUCKING ARTWORK KOMEN!!!!!!!!!!


:lol: Lekker professioneel zeg, tering
En ineens verbaasd me die aankomende faillissement me niks
als je zo met je personeel omgaat verdien je ook niet beter!
GVD en dan nog zo lang aanblijven ook, best respect voor. Mijn baas hoeft maar 1x met iets als "lul" te smijten en ik zou er ook klaar mee zijn. Laat die toko maar mooi ploffen, als meneer de directeur (met z'n veel te grote broek aan) meent te moeten dreigen dat z'n werknemer nergens meer in de sector aan het werk kan komen als hij kwaad zou willen, dan verdient hij zelf niets anders.
Wat een figuur zeg. :loser:
Allemachtig wat een gek joh, zo met je mensen omgaan. Dattie lekker mag ploffen met zijn pronkende veren.
Je veren zijn besmeurd, geheel aan je zelf te danken.
Als ik de buitenwereld vertel over al dat prutswerk dan kan je in onze branche echt nooit meer een baan vinden


Wie de bal kaatst....
Hmmm.. iemand heeft zijn eigen graf gegraven. En trouwens, die directeur mag blij zijn dat iemand anders nieuwsberichten schrijft. Die teksten van hem :')
Nu.nl wilde Brian Bout wel reageren:

Verbazing
UDC zegt in een persverklaring "met verbazing" kennis te hebben genomen van de berichtgeving over het arbeidsconflict en stelt de uitspraak te hebben nageleefd. Ook zou van een faillissement geen sprake zijn, zoals de rechter in het vonnis beweert op basis van de jaarrekening van 2011.
"Het is algemeen bekend dat UDC in 2011 een moeilijk jaar heeft gehad", aldus het bericht. "Het jaar 2012 werd echter met winst afgesloten en ook in 2013 verwacht UDC haar boeken met winst af te sluiten. Ten aanzien van Dance Valley heeft UDC besloten om de nieuwe succesvolle weg die werd ingeslagen te vervolgen."
Strategisch
"Het was een strategische keuze om deze zaken aan te voeren om er zo gunstig mogelijk uit te komen", vertelt directeur Brian Bout over de rechtszaak aan NU.nl. "We kozen ervoor om mindere cijfers te gebruiken, dat was een strategie. Dat wil niets zeggen over een dreigend faillissement."

"We hadden nooit verwacht dat deze hetze erop zou volgen", aldus Bout, die zegt niet te hebben geweten dat uitspraken van het kantongerecht openbaar worden gemaakt. Vanwege de gunstige cijfers over 2012 werkte zijn strategie niet. "Een rechtszaak is een spel, zakelijk gezien, en dat is nu gespeeld", concludeert hij.


Rechtspraak.nl is er niet voor niets slimme....

en de boel manipuleren voor eigen gewin, organisatoren zijn net mensen...
Maakt er ook gewoon even geen geheim van niet vies te zijn van creatief boekhouden gezien deze:


Uitspraak van FR1908FR op zaterdag 18 mei 2013 om 11:43:
"Het was een strategische keuze om deze zaken aan te voeren om er zo gunstig mogelijk uit te komen", vertelt directeur Brian Bout over de rechtszaak aan NU.nl. "We kozen ervoor om mindere cijfers te gebruiken, dat was een strategie. Dat wil niets zeggen over een dreigend faillissement."


Nee maar wel over het feit dat jij het blijkbaar niet zo nauw neemt met het geven van de juiste cijfers. Dat geeft in ieder geval vertrouwen in de boekhouding van 's mans bedrijfs....
laatste aanpassing
Uitspraak van SuB Bass op zaterdag 18 mei 2013 om 16:15:
Nee maar wel over het feit dat jij het blijkbaar niet zo nauw neemt met het geven van de juiste cijfers. Dat geeft in ieder geval vertrouwen in de boekhouding van 's mans bedrijfs....


overigens wel een rechter die niet doorvraagt, de cijfers van 2011 zijn van minder zwaarwegend belang dan de cijfers van 2012. Laat die maar zien dan.
Uitspraak van FR1908FR op zaterdag 18 mei 2013 om 16:39:
overigens wel een rechter die niet doorvraagt, de cijfers van 2011 zijn van minder zwaarwegend belang dan de cijfers van 2012. Laat die maar zien dan.


Ja da's eigenlijk best apart als je dat zo leest. In zekere zin heeft die Out zo toch valsheid in geschrifte gepleegd, of in ieder geval geprobeerd om zo de uitkomst van de zaak te manipuleren. Daarnaast vind ik het sowieso heel vreemd dat de directeur blijkbaar over verschillende sets cijfers heeft, toepasbaar waar het hem uitkomt.
1 bedrijf- 1 jaarrekening, daar valt verder niet zoveel aan te morrelen.

Ik hoop maar voor hem dat hij zich hiermee in z'n voet geschoten heeft en andere instanties heeft wakker gemaakt. FIOD kom er maar in!
Ik lees nergens dat hij heeft gesjoemeld met de cijfers van de jaarrekening. Hij heeft alleen de jaarrekening van 2011 (slecht jaar) en resultaten van 2010 laten zien (waarschijnlijk ook slecht) en bewust de jaarrekening van 2012 achtergehouden, om zo de financiële situatie slechter te doen laten lijken dan dat het blijkbaar daadwerkelijk was... in de hoop geen schadevergoeding te hoeven betalen.

Verweerster heeft aangevoerd dat zij technisch failliet is. Ter ondersteuning van dat verweer heeft zij de jaarrekening 2011 overgelegd inclusief de resultaten 2010 en een verklaring van haar accountant van 29 januari 2013


"Het was een strategische keuze om deze zaken aan te voeren om er zo gunstig mogelijk uit te komen", vertelt directeur Brian Bout over de rechtszaak aan NU.nl. "We kozen ervoor om mindere cijfers te gebruiken, dat was een strategie. Dat wil niets zeggen over een dreigend faillissement."
[...]
Vanwege de gunstige cijfers over 2012 werkte zijn strategie niet. "Een rechtszaak is een spel, zakelijk gezien, en dat is nu gespeeld", concludeert hij
Uitspraak van [WZDG] Plank op zaterdag 18 mei 2013 om 17:41:
in de hoop geen schadevergoeding te hoeven betalen.


Gelukkig niet gelukt dan. Wat een paupers zeg. Als je zo slecht met je medewerkers omgaat moet je ook niet janken als ze je aanklagen.
Uitspraak van [WZDG] Plank op zaterdag 18 mei 2013 om 17:41:
Ik lees nergens dat hij heeft gesjoemeld met de cijfers van de jaarrekening.


Dat stel ik ook niet, alleen dat hij door z'n rammelende uitleg van z'n "strategie" niet het voordeel van de twijfel zou moeten krijgen als het gaat om zijn betrouwbaarheid. Maar goed, het zou me eigenlijk verbazen als iemand die zulke trucs uithaalt in het aangezicht van een rechter voor het eerst een scheve schaats rijdt. Hoe dat in de praktijk uit zou kunnen pakken mag je zelf invullen....
Uitspraak van [WZDG] Plank op zaterdag 18 mei 2013 om 17:41:
en een verklaring van haar accountant van 29 januari 2013


wat zou die verklaring dan zijn? Zeker op basis van de, blijkbaar, goede cijfers van 2012.