Partyflock
 
Forumonderwerp · 1121260
Door velen gehaat hiers, maar de man verslaat de voetjebal toch ook wel weer briljant hoor. Mooie uitspraken als:

''it walks as a train (manu - spurs)


''Die Redknapp heeft al zijn hele leven zo'n even-Apeldoorn-bellen-gezicht''

overtreding van Nani op Kaboel: "een aanslag op Kaboel, dat gebeurt wel vaker maar nu op Old Trafford"


"Het is me een akker zeg, dit veld van Levante... Op sommige plekken denk je dat er zeewier groeit, maar er zit ook genoeg relief in om te vermoeden dat er asperges worden geteeld!"

''Ik zal u vertellen he...'''(verhaal over spelershotel in bilbao)

''Dit verhaal moet u eens horen....'' (fan bezoekt ouderlijk huis messi en messi doet zelf open...)
Uitspraak van Richard op dinsdag 20 september 2011 om 14:39:
Deze blijft ook nog steeds baas


"ze hebben er 2 die niet helemaal geestelijk volwaardig zijn, de ene heet pepe de andere marcelo :lol:"
Wajooo wisten jullie dat Messi van zijn eerste salaris een broodrooster voor zijn moeder kocht?
Uitspraak van Joey Buttafucko op donderdag 3 november 2011 om 15:41:
Wajooo wisten jullie dat Messi van zijn eerste salaris een broodrooster voor zijn moeder kocht?


xavi toch?
Lief van jou Karian
''die spelers van atletic bilbao is een vrij aardig elftal maar ze hebben twee problemen, 1: ze hebben allemaal een jehova kapsel en 2: onleesbare rugnummers''
''Het tocht een beetje daar. De poort stond goed open bij Spahic."
 
Joaquin komt uit hetzelfde plaatsje als hiphop pinto
Uitspraak van verwijderd op maandag 19 maart 2012 om 11:46:
pinto


sean paul
Uitspraak van TechnoViking op zaterdag 17 maart 2012 om 20:40:
''Het tocht een beetje daar. De poort stond goed open bij Spahic."


http://video.sport1.nl/main/clips/26933/messi-poort-en-stift-fantastisch


''caminero, caminero, tu has follado al mujar de su companero''
laatste aanpassing
 
Wist niet dat die ook filmpjes maakte hehe
Een hele reeks B)


In Madrid


In Sevilla
Als u enkel tijd heeft voor een klein gedeelte zou ik Sevilla vanaf ongeveer 4.40 even kijken :)
Sierd weer goed commentaar bij Hannover - Atletico :d
Uitspraak van JSKI op vrijdag 6 april 2012 om 00:05:
Sierd weer goed commentaar bij Hannover - Atletico


gutennacht freunde
daar zit een straat met allemaal visrestaurants, scheepsladingen vis komt daarbinnnen'':d
 
Uitspraak van Tomski op donderdag 5 april 2012 om 00:23:
Op deze site http://sierddevos.blogspot.com/ staan heel veel quotes en video's van Sierd. Dus als je fan bent, zeker even een kijkje nemen!


:lol:
"Die Bruno Alves staat ook bekend om zijn aanslagen. De Taliban had naar hem geïnformeerd, maar Zenit wil hem niet kwijt."


Vanavond gewoon te horen bij Real Zaragoza - FC Barcelona!
En nu te horen bij Fortuna - FCZ
 
Uitspraak van JSKI op maandag 9 april 2012 om 15:20:
En nu te horen bij Fortuna - FCZ


Die man blijft maar bezig he :respect:
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 9 april 2012 om 15:41:
Die man blijft maar bezig he


hehehe inderdaad, "Die keeper heeft alles behalve een goede kapper"
Sierd de Vos is komende zomer tijdens het EK Voetbal de speciale verslaggever van RTL7 in Polen en Oekraïne. Hij zal voor VI Oranje exclusieve interviews en reportages maken over de verrichtingen van het Nederlands Elftal. Naast Sierd de Vos zijn ook Voetbal International-verslaggevers Simon Zwartkruis, Tom Knipping en Iwan van Duren te zien in VI Oranje.

RTL7-directeur Marco Louwerens in het blad Voetbal International: "Sierd de Vos lijkt me een heel goede voor het EK, net als de inbreng van de VI-verslaggevers. Zoals zij tijdens reguliere uitzendingen van Voetbal International aan de bar zitten om over hun club te praten, zo zullen zij tijdens het EK via een verbinding met Oekraïne en Polen vertellen over hun ervaringen."

Sierd de Vos werkt op dit moment als verslaggever en commentator voor Sport 1 en RTL7. Hij afficheert zichzelf graag als 'de culturele commissie van Sport 1' en laat de kijker in die hoedanigheid onder meer weten waar de beste restaurants zich bevinden, maar ook wat er zich allemaal in de privélevens van de voetballers afspeelt.


Lekker de clubs in :woeptiedoe: en cultureel verslag doen van alle mooie dingen in charkov :woeptiedoe:
Jammer dat hij geen wedstrijden verslaat maar kijk zeker alvast uit naar zijn onmiskenbare bijdrages
alle hoerententen beschrijven, alle vriendinnen bespreken alles
Uitspraak van Vierd de Sos op woensdag 11 april 2012 om 15:54:
Hij afficheert zichzelf graag als 'de culturele commissie van Sport 1'


:D


:respect:
laatste aanpassing
Dit ook mooi

http://video.sport1.nl/main/clips/27268/sierd-de-vos-over-de-4688-lijdensdagen-van-atletico


het venijn van deze wedstrijd zit in de staart kan ik u vertellen. Dat moet wel, want in de eerste 70 minuten zat het in ieder geval niet :lol:
Sierd is 1 van de betere in zijn vak,geniet van deze man.
Ook zijn filmpjes vroeger bij studio sport waren om te genieten.
sierd was weer een beest gister tijdens de samenvatting van atletico - valencia :respect:
rami werkte bij de plantsoendienst voordat hij voetballer werd en zn moeder had hem dat baantje bezorgd


je moet het maar weten :respect:
En Johan heb je nog een beetje genoten van mijn verslag? :)
Deze blijft ook gewoon briljant :D

"Dames en heren, welkom in La Romareda, het stadion van Zaragoza. Het is het tevens het enige stadion in Spanje waar ook asperges worden verbouwd..."
http://www.rtl.nl/xl/#/u/83262d1f-81b9-3107-b79d-2b3f1cb1f6a1 :)