Mooi! De misselijkheid is altijd maar even, maar vind het toch wel een nadeel aan de meeste 2C's. Morgen gelijk even een doosje halen dan.
Hmm, misschien binnenkort maar eens controleren ja.
2cb tot nu toe altijd van gekotst idd behhh
Ik hoop dat je weegschaal goed gekalibreerd is
Nu lach je er nog om.
2C-B is de enige variant tot nu toe waar ik juist geen misselijkheid ervaarde. Kotsen heb ik overigens nooit. Vroeger had ik bij 2C-I nog weleens een kokhalsneiging, daarna was het over qua misselijkheid etc. Maar ik heb nog nooit daadwerkelijk van een drug moeten kotsen. Behalve alcohol en GHB, maar dat is een ander topic
Eerste visuele dingen komen en die body-load niet normaal
Heb zelf tot nu toe alleen 2CB gedaan, iemand een tip wat eventueel een goede vervolger qua 2C zou kunnen zijn of maakt dat in principe niet uit omdat ze verschillen en gaat het dan om persoonlijke voorkeur?
Waar blijft dat report van bot dooon nou?
Ben wel benieuwd
De makkelijkere 2c's zijn onder andere i, c en d. Alhoewel D op zichzelf weinig doet. Dus als je rustig op wilt bouwen zou ik wat gaan spelen met die en eventueel wat combinaties leggen en dosering opbouwen.
Uiteindelijk is het toch persoonlijke voorkeur. Als je 2C-B leuk vind en daar een leuke opvolger voor zoekt dan zou ik zeggen ga voor de 2C-T-2. Ik ervaar hem als heel vriendelijk en goed stuurbaar ook heb ik er tot nu toe nog nooit geen bodyload van ondervonden, hij is ook visueel heel relaxed waar 2C-B soms wat druk of chaotisch kan zijn omdat alles beweegt...mijn dosissen lagen tussen de 25-30mg
En ook niet onbelangrijk...gemiddeld ben je toch wel een uur of 7-8 onder zeil...zonder redose
Wat zou dan ongeveer de dosis moeten zijn in vergelijking met 2C-B? Ik pak eig altijd +- 16mg 2CB.
helaas is er een 2cb crisis
Dat kan van verscillende factoren afhangen maar ik denk dat je gemiddeld tussen de 20-25mg wel goed zit.
Ik pak eig altijd +- 16mg 2CB.
Oh ja?
Ik snap eerlijk gezegd niet zo goed waarom je 2C-T-2 aanraadt ipv 2C-I bijvoorbeeld? Sowieso is 16mg 2C-B normaal gesproken een lichte dosis, waarom zou je die dosering niet eens wat hoger opschroeven en kijken wat je er dan nog meer uit kunt halen? Een dosis van 20-25mg 2C-T-2 lijkt me dan sowieso al aan de hoge kant als Stereotype aangeeft dat ie normaal lagere doseringen pakte.
Alleen de misselijkheid is een puntje, maar las een tip van iemand over het eten van een paar stukjes gekonfijte gember net na inname. Dat helpt blijkbaar heel erg goed tegen de misselijkheid. En anders op aanraden van !¤ eM 2C³ ¤! maar eens langs de apotheek voor wat domperidon. Volgens mij gaf je mij die tip ruim 2 jaar geleden al?
daar krijg je me een gaten van in je neus. niet normaal!
ik vraag me af, krijg je van die shit als je dat slikt niet dikke maagkrampen ofzo ?
een hoopie in een vloeitje douwen en dan door slikken en capsules kopen en die vullen
hoewel sommige slecht gemaakte g ook heeel erg smerig kan zijn.
Maar uh, ik wacht nog steeds op dat vette tripreport van Don!Ja, ik ben ongeduldig ja..
Sowieso is 16mg 2C-B normaal gesproken een lichte dosis, waarom zou je die dosering niet eens wat hoger opschroeven en kijken wat je er dan nog meer uit kunt halen?
Is dat bewust?
Heb ik al geprobeerd maar meer vind ik niet chill.. ik ben echt vet gevoelig voor 'drugs'
En dan te bedenken dat ik van sommige mensen hoor dat ze 60-70 mg 2C-B pakken
Zal eens opzoek gaan naar 2C-T-2. Lijkt me leuk om een variant te proberen
Ik kom altijd tot bepaalde inzichten als ik naar de natuur kijk onder invloed van een hallucinogeen middel.
Ik voel me ook niet zo op mijn gemak tussen 'nuchtere' mensen tijdens het trippen
Ik was met iemand anders gegaan, dat scheelde denk ik. Lekker in het zonnetje, dat scheelde ook. Maar ik kan me voorstellen dat je geen openbare plaatsen wil opzoeken als je onder invloed bent.