Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 28 februari 2012 om 13:50:
Vergelijk jezelf met een mier die voorbij een snelweg loopt..
denk aan een krab, die ziet alles 2 dimensionaal dus geen diepte, die mist al een dimensie in zijn waarnemen, wij nemen alles 3 dimensionaal waar en kunnen door moderne technieken ook natuurkundige dingen waarnemen die we met ons lichaam niet kunnen waarnemen, maar alles van dat gebeurt in onze 3 dimensionale wereld, of niet?
Elektronen bijv kunnen we op 1 punt waarnemen terwijl ze telkens van punt verspringen, bij natuurkundigen krijg je te horen dat ze rondom een atoom "vliegen", wat tot op de dag van vandaag niet bewezen is, aangezien ze geen baan van de elektron kunnen meten.
Vele natuurkundigen boeit dit niet en nemen aan dat ze gewoon razendsnel bewegen wat wij niet kunnen meten. andere wetenschappers beweren dat deze elektronen zichzelf "teleporten" wat al met diverse experimenten is bewezen. Maar puur omdat dit in het huidige bijna afgeronde natuurkundig model niet past, is deze bewering ook niet goed.
Zo zal je wetenschappelijk gezien nooit verder komen als je jezelf maar aan de regels houdt.
Nog 1 mooi experiment om te bewijzen dat er wat "meer" is:
De BBC heeft een aantal experimenten met mensen en dieren gedocumenteerd, waarbij honden zijn gefilmd van wie het baasje was uitgegaan en zonder doel door de stad zwierf. Op een bepaald tijdstip kreeg het baasje een teken, waarop hij besloot naar huis en dus naar zijn hond terug te gaan. De filmploegen legden vast dat precies op het moment dat het baasje dit besluit nam, de hond opstond, naar de deur ging en op zijn baasje ging liggen wachten. Uit tal van herhalingen van de experiment bleek dat het niet om toeval ging: de resultaten waren steeds dezelfde.
Dit heb ik thuis ook al vaak genoeg gemeten een meegemaakt.