wanneer dan als je 40 uur werk? hehe
hier in utca tot 10 uur en sommige van 7 tot 11 jwz
In de randstad zijn de supermarkten hele week tot 9 uur open, bij jullie alleen de srv kar die één keer in de week langskomt?
Uitspraak van Meuk op zaterdag 15 oktober 2011 om 11:19:In de randstad zijn de supermarkten hele week tot 9 uur open, bij jullie alleen de srv kar die één keer in de week langskomt?
hier op 't platte laand tegenwoordig ook en op zondag en dr is ook nog een avondwinkel en alex bierservice natuurlijk
Supporters van NEC hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag een bezoekje gebracht aan het huis van Nicky Hofs, middenvelder van Vitesse. Op het huis van de ras-Arnhemmer spoten ze de tekst "Welkom terug". De schutting werd in rood-groen-zwart geverfd, zo meldt Omroep Gelderland.
Relleng in de Primark.
Gaan serieus hele volksstammen die kant op voor die prutskleding.
Geinig gedaan. Was druk vanmorgen op de training zenuwachtig!
Denk al. Ken een flinke veldslag worden.
Weet t, hier al ellenfe als je de auto pakt. Maar toch, jullie kennen zowat lopen naar elkaar toe.
Pfff, ook niet al te nuchter meer
Honkbal finale niet eerder dan 2.30
training he lin we zijkn nou eenmaal geen feye of ajax maar kleine provincie cluppies prima tok
verder is het gewoon onmogelijk tegenwoordig vooral met zulke derby's lokale driekhoek ook niet gek