Partyflock
 
Forumonderwerp · 672865
 
Waarschuw beheerder
Bron: www.geenstijl.nl

GeenStijl stopt ermee

Zojuist bereikte ons het verschrikkelijke bericht dat onbekenden GS-logger De Chileen thuis hebben opgezocht en zwaar hebben mishandeld. Drie mannen, getooid met bivakmutsen, belden even na 23.00 uur bij hem aan en sloegen hem met onder meer een honkbalknuppel buiten westen.De Chileen, logger van GeenStijl maar vooral ook een goede vriend, werd net als andere redactieleden van GeenStijl al geruime tijd bedreigd.De in allerijl gewaarschuwde hulpdiensten waren snel ter plaatse en hebben hem met spoed overgebracht naar het ziekenhuis, alwaar hij nu verblijft. Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin en zijn familie.Tevens is het voor ons reden met onmiddellijke ingang te stoppen met GeenStijl. We zijn op, we zijn kapot en we hebben er als het zo moet geen zin meer in. Of het nu Oud-Links aanhangers, milieu-extremisten, kaalkopjes of Stivorogekken waren, dat doet er niet toe. Blijkbaar kan je in dit land niet meer voor je mening uitkomen.
 
Waarschuw beheerder
HW je hoeft je bek niet te houden, maar het is wel verstandig op sommige momenten.

Ik neem aan dat je dat met me eens bent.

In sommige situaties hou ik liever me bek dicht ja dan dat ik in het ziekenhuis wordt geslagen. Zoiets heet: de eer aan jezelf houden.
 
Waarschuw beheerder
donateur
HardKikker>>> (Y)
Waarschuw beheerder
2 Hardkikker je hebt gelijk maar zo komt er natuurlijk nooit iets boven water.

Hoe denk je anders dat dingen als het Enron schandaal of AH of het Shell gebeuren naar buiten zijn gekomen?

De bloggers van GS wilde gewoon dingen boven water halen en ze deden dan met zeer scherpe toon.

Zonde dat ze zich uit het veld laten slaan...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Precies Kikker :)
 
Waarschuw beheerder
Tjemig..... iedereen weet toch onder andere in wat voor maatschappij wij leven! En 'Geen stijl' ging gewoon soms té ver met t plaatsen onzin waasr geen boodschap in zat maar puur leedvermaak!
Dat t een incorrecte manier van oplossen is ben ik mee eens.. maar na zoveel leedvermaak kan je verwachten dat er één tussen zit die het niet pikt.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
J-Sun:

Je hebt ook wel degelijk een punt echter GS, zoals reeds vermeld, deed er vrijwel niks aan als de berichtgeving fout was vermeld op de site.
GS was meer voor de sensatie oa denk ik, en dat kun je bijna niet vergelijken met de door jouw genoemde schandalen.
Waarschuw beheerder
donateur
De bloggers van GS wilde gewoon dingen boven water halen en ze deden dan met zeer scherpe toon.


door ongevraagt (prive-)naaktfoto's van diverse meiden door te linken??
 
Waarschuw beheerder
Met een honkbalknuppel in je gezicht heb je weinig meer te zeggen.....
Waarschuw beheerder
Tja ze worden nu gebracht als een soort redders van het vrije woord, terwijl het altijd een mix was van mensen (soms onnodig, niet iedereen "vraagt" er om) gewoon simpelweg kleineren en wat "nuttigere" dingen.

Bijvoorbeeld die actie tegen Stivoro, dat was gewoon meesterlijk.

Maar om nou de site van Noizekick een beetje af te gaan liggen kraken alsof het om een of andere rechtse debiel gaat, terwijl die gast niks met extreem-rechts te maken heeft, is gewoon hakken om het hakken.
 
Waarschuw beheerder
Heftige discussie hier tussen enkele personen. Eens kijken in de agenda waar hun elkaar tegen kunnen komen, dat wordt geheid matten. ;)
 
Waarschuw beheerder
Hhahahahaha;)SFTV.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Het zijn toch voornamelijk voorstanders van 'n goed discussie, dus ik vrees dat er vrij weinig gebeurt wanneer
hun elkaar tegen kunnen komen


SFTV. ;P
Waarschuw beheerder
dat de mensen van GS soms iets te scherp waren in de uitlatingen ok... maar dat je daar op zo'n manier voor gestraft moet worden ... heel jammer.

Vind het trouwens wel heel stoer om met een bivakmuts en twee vriendjes iemand met een honkbalknuppel "terecht" te stellen. :s

Ik heb nul respect voor degenen die het nodig achten hun standpunt met geweld te verduidelijk (of neer te zetten)

ben je het ergens niet mee eens? PRAAT dan gewoon in vredesnaam!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Was het maar allemaal zo'n feest Hansel. Helaas werkt 't niet altijd zo voor sommigen.
 
Waarschuw beheerder
[img]http://www.geenstijl.nl/bankje.jpg[/img]

Het is mooi geweest, de laatste stijlloze grap is uitgehaald en wel in de vorm van een digitale molestatie van een verzonnen persoon. Welnu dames en heren (ook van de pers): De Chileen is springlevend en zit op dit moment lekker in het vliegtuig voor een welverdiende vakantie. Een jaar lang GeenStijl ging ons niet in de koude kleren zitten. We hebben een monster gecreëerd, hoogste tijd om deze op een stijlloze manier de nek om te draaien.

Wellicht dat we elkaar in de toekomst opnieuw zullen tegenkomen, maar voor nu is het even genoeg. Onze boodschap: loop achter niemand aan, blijf kritisch en blijf altijd vragen stellen.

ongezien de tiefus!
 
Waarschuw beheerder
donateur
En dan woon je in Nederland :/
Waar je een vrije meningsuiting hebt:S

Ze gingen soms idd heel erg ver maar ze hadden ook wel vaak gelijk:D
En vond het altijd wel lachen op de manier hoe ze het neer zetten!

Jammer
Waarschuw beheerder
donateur
Ik denk dat er hier niemand is die hun grote acties afkeurt...

Het gaat juist om de acties tegen gewone personen, waar ze helemaal fout zaten, en daar verder niks aan willen doen!!!
Sites afkraken... mwa... dat is nog niet zo gevoelig, maar mensen persoonlijk iets in de schoenen schuiven dat is fout. En dat hebben ze net iets te vaak gedaan... Dat is nog niet zo erg...Maar als je dan met argumenten komt, dan gebruiken ze dat weer tegen je.... heel vreemd...

Je kunt het vergelijken met dat iemand jou een pedo noemt en daarvan aangifte doen, dan zit je in een molen waar je niet meer uit kan komen.... kijk naar die politie chef van ameland( geloof dat het ameland was)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Allemaal 'n grap??

*proest*
 
Waarschuw beheerder
donateur
Haha...

Dit keer vind ik het totaal niet erg om beetgenomen te zijn!

(Y) voor de mensen die dit bedacht hebben! (Y)
Waarschuw beheerder
Damnz... daar is iedereen mooi ingestonken... :S
 
Waarschuw beheerder
donateur
Prachtig!

Echt mijn stijl!

En op alle fora iedereen zich maar druk maken... dat is precies wat ze wilden! *hulde*
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:respect: stoppen op het hoogtepunt (y)
 
Waarschuw beheerder
http://nu.nl/news.jsp?n=311018&c=50
Waarschuw beheerder
:respect: geenstijl.nl :respect:
 
Waarschuw beheerder
Whaha heb ook lol hier,echt,hahaha(y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Goede grap (y)

Echter blijft het in mijn ogen een feit, dat de "dader" op een slechte manier mensen afkraakt. Dat de molestatie verzonnen is, doet niets af aan alle geschreven stukken, die nog steeds op de site te vinden zijn.

En dat verandert niet veel aan een deel van de discussie hier. Overigens wil ik wel mijn respect uiten aan de discussievoerende mensen hier. Met argumenten onderbouwde berichten, dat alleen al is bijna uniek op PF :)
 
Waarschuw beheerder
Uk,jij ook:respect: !
 
Waarschuw beheerder
Tja, het WAS een goed,serieus topic......
 
Waarschuw beheerder
donateur
Yep, idd!

Ookal was de aanleiding achteraf niet realistisch, het niveau vond ik toch behoorlijk hoog voor PF-maatstaven (Y).
Waarschuw beheerder
Leuke discusie ondanks de grap.
 
Waarschuw beheerder
Hoe kan het dan dat de meeste discussies niet goed zijn. Doordat ze off-topic of niet onderbouwd zijn?
Ik participeer niet zoveel mee alleen de laatste tijd wat meer.
Waarschuw beheerder
donateur
Wow! Ik sta werkelijk perplex van deze supergrap die ons allemaal beet had, en goed ook! :D :D

Niets meer dan

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Voor de gasten van GeenStijl met hun geniale stijlloze grap! Ze zijn werkelijk met een fantastisch einde gestopt, werkelijk!

Mede respect voor alle mensen in dit topic die deel hebben genomen aan de serieuze discussie, want zoals al eerder genoemd, zoiets zie je op PartyFlock niet veel! Laat dit een voorbeeld zijn, maar lol maken is natuurlijk net zo leuk, maar iets meer van de serieuze kant af en toe is ook leuk!

Fijn met jullie gediscussieerd te hebben (Y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Eigenlijk best grappig,

een forum waarin wordt verteld dat er een keer goed gediscussierd is :S.
Waarschuw beheerder
donateur
Dat komt omdat het vrij uniek is op PartyFlock :)
 
Waarschuw beheerder
:D LOL

Ja, ik had het al een beetje vernomen!
 
Waarschuw beheerder
Vanmorgen dacht ik nog dit kan geen grap zijn dat is dan wel héél stijlloos :) Het blijkt dus wel weer hoe stijlloos ze zijn :D kheb maar 1 woord: Respect!
 
Waarschuw beheerder
Echt ziek, dat zulke dingen in Nederland gebeuren, waar gaat 't heen...Triest, diep triest
Waarschuw beheerder
tis inderdaad een grap zonder stijl, in die zin doet men de naam eer aan
Waarschuw beheerder
Prachtig! echt een 'stijl'vol afscheid :) wat nou geen stijl :p...

maareh toch een leuke discussie gevoerd! dus opzich nog wel een zinvolle grap ook...en schijnbaar komt zo'n discussie niet vaak voor (ben niet zo vaak actief op het forum)...dus ja kan niks anders zeggen dan goede grap!
 
Waarschuw beheerder
Hmm, ik schaam me diep dat ik er net pas achter ben gekomen dat 't een grap was... :frusty:
 
Waarschuw beheerder
Stijlloze actie!
 
Waarschuw beheerder
Wel jammer dat het niveau van de reacties daar zo laag was dat men besloten heeft om er mee te kappen.

Ben benieuwd wat ze nu met geenstijl gaan doen...uitmelken of echt definitief klaar.
En of lays nogsteeds "geenstijl" op de doritos gaat zetten :)
Waarschuw beheerder
donateur
ok... het was een "grap"...


maar toch....


Het had wel kunnen gebeuren.


Je moet rekening houden dat mensen, die je op wat voor (legale) manier dan ook voor lul zet, best wel eens een tegenactie kunnen gaan houden. Dreigementen via internet zou je altijd toch een klein beetje serieus moeten nemen, want als je 1000 mensen fel tegen je hebt, kan er altijd 1 persoon tussen zitten die niet handeld volgens de normen en waarden waarachter je je verschuild.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ken die mensen wel ja:
in real-life buigen ze voor je en kruipen ze door het stof, maar op internet..... dan zijn ze het mannetje... :S
sneu zijn die mensen..

@roadkill ik ben het helemaal met je eens.

Ik vind het wel ok van GS dat ze er op deze wijze voor gezorgd hebben dat overal de discussie is ontstaan.