wat vinden jullie van mn werk
goed 0% 0 stemmen
niet goed 100% 2 stemmen
wtf .... ????
Trouwens;
https://partyflock.nl/topic/1117510:Nederlands_meisje_tatoeeert_152_Facebookvrienden_op_arm
Ik vind hem erg vet moet ik zeggen.
Ik vind hem erg vet moet ik zeggen.
Ik vind dat ook wel heel vet! Toch weer wat anders als een banner!En dat blokjesmotief vind ik er aardig leuk uitzien van een afstandje!
![[img width=385 height=240]http://cbskcbs.files.wordpress.com/2011/06/facebook-tattoo.jpg[/img]](http://cbskcbs.files.wordpress.com/2011/06/facebook-tattoo.jpg)
De stijl van deze man vind ik ook érg vet
Maar zoek het in de Chicano/latino stijl.
je zou eens kunnen vragen bij de door jouw bezochten shops,of waar dan ook.
k ben al even voor een begin van een sleeve (via schouder verbinden met tattoos op borst en rug) op zoek naar een tattoeerder.
Ben bij Hanky Panky, Tattoo Palace(Reguliers), Sakura Tattoo (Zeedijk), Inkrowd (Waterloo) en Magic Tattoo (Utrecht) geweest. En bij Bianca in Hilversum
Tycho Veldhoen kan toch redelijk met die stijl overweg dacht ik?
Zit erover te denken die door Yushi Takei te laten zetten
Pics??
![[img width=384 height=640]http://i110.photobucket.com/albums/n98/JoinedMY/owl1.jpg[/img]](http://i110.photobucket.com/albums/n98/JoinedMY/owl1.jpg)
![[img width=384 height=640]http://i110.photobucket.com/albums/n98/JoinedMY/owl.jpg[/img]](http://i110.photobucket.com/albums/n98/JoinedMY/owl.jpg)
![[img width=600 height=800]http://i110.photobucket.com/albums/n98/JoinedMY/DALI.jpg[/img]](http://i110.photobucket.com/albums/n98/JoinedMY/DALI.jpg)
Doelde meer op alle sessies die nog volgen na afmaken sleeve
Sorry, maar ik vind dat echt niet wat
traditioneel (met bamboe) prikt
Doe is wat picca's dan, zegt me zo niets die stylo