Een Nederlander en een Belg zitten op een schip. Helaas was de kapitein nogal een zuiplap en halverwege de reis zinkt het schip. De Nederlander en de Belg overleven de ramp en zwemmen tot ze een eiland tegenkomen. Op dat eiland zit een geweldadige kanibalen stam. Al snel worden ze gevangen genomen en het opperhoofd roept gelijk: "In de pan ermee!"
De Nederlander antwoordt: "Kunnen we iets doen om niet in de pot te gaan?"
Het opperhoofd zegt: "Ja, jullie moeten een opdracht doen."
De Nederlander zegt: "Geef die opdracht dan maar."
En die Belg ook: "Ja, kom hier met die opdrachten."
Het opperhoofd: "Ga in het bos 100 gelijke vruchten zoeken."
De Nederlander is als eerste terug met 100 bosbessen.
Het opperhoofd tegen de Nederlander: "Steek nu die vruchten 1 voor 1 in je kont zonder te lachen."
De Nederlander krijgt met moeite de 99 bosbessen in z'n kont, maar bij de 100ste bosbes schiet hij toch in de lach.
Het opperhoofd: "Hoofd eraf en in de pan ermee!"
Dan vraagt iemand van het volk aan de Nederlander: "Waarom heb je nu gelachen bij de 100ste bosbes? Je was er bijna!"
De Nederlander antwoordt: "ik zag die Belg aankomen met 100 kokosnoten..."
waarom neemt een belg een mes mee in de auto?
voor de scherpe bochten!
en zout?
voor de flauwe bochten!
aaaaahahahaha
en gras?
om de politie om de tuin te lijden!!
en een krant?
om te scheuren
aaaaaaahahahahaha
4-0 voor nederland dacht ik zo...
En een vork voor als hij hem in de prak rijd
En natuurlijk een lepel voor als de motor in de soep loopt
Loopt een man door het bos die vreselijk nodig moet poepen . Hij gaat de bosjes in ,gaat op zijn hurken zitten ,en begint te poepen . 20 min. later komt er een politieagent aan . hij hoort wat gerommel en gaat kijken . De man kan net op tijd zijn hoed over de drol doen . De politieagent vraagt : wat doet u hier . De man antwoordt : ik heb hier een hele bijzondere vogel: de kakkadorus . Mijn vriend is een half uur geleden een kooi gaan halen , maar is nog steeds niet terug . Ik heb een idee . Als u nou die vogel onder de hoed vasthoudt , ga ik kijken waar mijn vriend is met z'n kooitje . Zo gezegd ,zo gedaan . De man rent weg , en de politieagent zit daar met een hoed . 20 min. later komt er een andere politieagent aan en die gaat ook in de bosjes kijken en ziet daar zijn collega zitten . Hij vraagt: wat ben jij nou aan het doen . Ik hou een bijzondere vogel vast onder deze hoed , maar de man is weg . Als ik nou die hoed optil , pak jij die vogel . Zo gezegd zo gedaan . Dus die ene agent tilt die hoed omhoog en die andere : plats . Vraagt de ene agent : heb je hem . De kak heb ik wel , maar de dorus is gevlogen!!!!!!!
die verteld me vader zo vaak joh
Een man komt erg geschrokken het politiebureau binnenrennen. Hij vraagt aan een agent, Zijn er ook pinguins van 2 meter lang? Agent: Nee, hoezo? Man: O, shit, dan heb ik toch een non doodgereden.
Een man gaat elke ochtend hardlopen in het bos. Op een geven dag komt er ineens een konijn uit de bosjes en gaat met de man meerennen. "Hasj kopen" zegt het konijn tegen de man. "Nee joh rot op" zegt de man. "Ik gebruik geen hasj en ik heb geen geld bij me". Het konijn verdwijnt weer even snel als dat hij kwam. De volgende dag rent de man weer in het bos en plotseling loopt weer dat konijn naast hem. "Hasj kopen?". "Nee joh sodemieter op" zegt de man.Het konijn verdwijnt weer. Daarna herhaalt deze gebeurtenis zich elke dag en de man wordt er doodziek van. Hij besluit om geld mee te nemen en hasj te kopen, zodat hij van dat konijn afkomt. De volgende dag rent hij weer door het bos. Ineens rent het konijn weer naast hem. "Hasj kopen?". "Ja, kom maar op" zegt de man. "Politie" zegt het konijn.
Er vindt een afschuwelijk verkeersongeval plaats,waarbij 5 personen om het leven komen. De politie komt om het zaakje te bekijken. Er komt een agent in opleiding mee om alle details op te scrijven.Hij loopt en ziet een arm in de sloot liggen,hij schrijft op: 1 arm in de sloot. Hij loopt ietsje verder en ziet dan een been in een boom,hij schrijft dus op:1 been in de boom. Loopt ie een eindje verder en ziet een hoofd op het trottoir liggen. Hij kan het woord trottoir niet schrijven,dus als niemand kijkt schopt hij het hoofd weg en schrijft op: 1 hoofd op straat.
Rijdt een Belg met een Lada door het rode licht. Zegt de politieagent "Da's dan 200 Frank." "Verkocht", zegt die Belg...
Rijd er een belg op de snelweg in het donker zonder licht en dan komt er een politieagent aangereden die de Belg aanhoud en zegt waarom heb jij geen lichten aan zegt de belg die zijn kapot zegt de agent ok vandaag heb je mazzel zie je die winkel daar daar kan je lampen kopen als je er lampen koopt geef ik geen bekeuring. Even later ziet de politie agent die Belg weer zonder lichten rijden zegt de politieagent nu geef ik je een bon maar dan zegt de Belg ik kwam bij de winkel aan en er stond met grote letters HALLO GEEN LAMPEN
Er staat een dronken belg te kloppen op het deurtje van een lantarenpaal. Een paar sec. later komt er een politie agent aan en zegt tegen de man loop maar door er is niemand thuis. Waarop de de man antwoord: 'Jawel er brand licht boven'.
Een olifant drukt bij een juwelier de ruit in grijpt met zijn slurf alle diamanten en maakt dat hij wegkomt. als de politie komt vertelt een vrouw aan de politie datze alles gezien heeft en dat de dader een olifant was. Zou u hem herkennen? vraagt de agent. Dat weet ik niet zegt de vrouw hij had een bivakmuts op!
Er moet een politieagent op stap met een groentje. Ze rijden naar Rotterdam en ze houden een man aan. Ze fouilleren de man en ze vinden een mes. De politieagent zegt tegen het groentje: "Schiet maar neer!" 'Nou,' denkt het groentje, 'het zal wel.' En hij schiet hem zo neer. Hij vraagt aan de politieagent: "Waarom moest dat nou?" Zegt hij: "Omdat hij een mes op zak had." Ze houden weer een man aan, ze fouilleren hem, vinden weer een mes en weer wordt de man neergeschoten. Na een uur of drie waarin ze er wel een stuk of 15 neergeschoten hebben vanwege een mes op zak, houden ze weer een man aan en ze fouilleren ook hem. De man blijkt twee guldens op zak te hebben. Zegt de politieagent: "Schiet hem maar neer!" 'Nou," denkt het groentje, 'het zal wel' en die schiet hem neer. Maar daarna vraagt hij: "Waarom moest ik dat nou doen?" Zegt de agent: "Deze was aan het sparen voor een mes."
man rijdt op de snelweg 140km/h politie erachteraan 150km/h 170km/h eindelijk heeft ie hem te pakken. agent vraagt waarom zo hard gereden?? nou agent vorige week was mijn vrouw met een agent ervandoor gegaan ik was als de dood dat je haar terug kwam brengen.
op een dag gaat een belg naar de politie en zegt: meneer de agent me vrouw wordt vermist. dan zegt de politie: ik moet meer informatie over haar hebben. de belg zegt: ze kan de beste stampot maken de politie zegt:we moeten informatie hebben zodat we haar kunnen vinden. de belg zegt e kan de beste boerenkool maken. dan zegt de politie:nu gaan we de rollen omdraaien nu wordt mij vrouw vermist en jij vraagt mij hoe ziet mij vrouw eruit. belg zegt: hoe ziety je vrouw eruit. politie: ze is een 1.75 m ze heeft blond haar blauwe ogen mooie grote borsten en mooie kont. dan zegt de belg:vergeet mij vrouw laten we die van jou zoeken
Er wordt een grootscheepse alcoholcontrole gehouden. De politie hou verschillende mensen aan zo ook een Belg. De politie vraagt of de Belg even wil blazen, waarop de Belg z'n bril afzet. De agent vraagt waarom hij z'n bril af zet. De Belg antwoord "dan heb ik in ieder geval 2 glaasjes minder op".
Twee agenten komen een pinguin tegen op straat. Zegt de ene agent tegen de andere wat moeten we daar mee? Ik weet het niet, We nemen hem alvast mee in onze auto. Die avond gaan ze tanken. In het benzine station ziet de pompbediende de pinguin en zegt tegen de agent: "Wat is er met dat beest?" "Ik weet het niet, en ik weet ook niet wat ik er mee moet doen", antwoordt de agent. "Ik wel", zegt de pompbediende. "Je moet ermee naar de zoo gaan." "Ok", zegt de agent en ze rijden weg. De volgende avond gaan beide agenten opnieuw tanken in hetzelfe benzine station. Tot zijn verbazing ziet de pompbediende weer de pinguin zitten. "Hewel", zegt die pompbediende. "Ik had je toch gezegd dat je ermee naar de zoo moet gaan." "Natuurlijk", antwoordt de agent "we zijn er mee naar de zoo geweest, en morgen gaan we ermee naar het strand!"
Een nederlands buikspreker is op tournee in België,
op een avond staat hij dus in een zaal zijn act uit te voeren voor een zaal gevuld met belgen.
van de één na de andere schunnige mop begint hij zijn serenade over belgen en hoe dom ze wel niet zijn!
dat gaat zo een 30 a 45 minuten zo door waarop er een belg uit het publiek opstaat en zegt:
Ja alee he nou ben ik het helemaal zat met u he, ik vin niet dat U dat kan maken he!
alee wie zijt gij om te zeggen dat belgen dom zijn een een laag IQ hebben?
zegt de buikspreker verontwaardigd, he het zijn maar grappen he!
waarop de betreffende belg het er totaal niet mee eens is en boos en gevuurd het podium op komt stormen.
Nogmaals verkondigd de Belgische man:
potverpillekes Ja alee he nou ben ik het echt helemaal zat met u he, ik vin niet dat U dat kan maken he!
alee wie zijt gij om te zeggen dat belgen dom zijn een een laag IQ hebben?
ik wil dat gy dat subiet terug neemt he, anders zwaait er wat he!
zegt de buikspreker, ehm ja sorry hoor meneer het zijn echt maar grappen die tot mijn buikspreek act behoren en persoonlijk heb ik niks tegen belgen, maar waarom staat u zo tegen mijn pop te schreeuwen?
vrouw veranderd door belg?
vrouw veranderd door belg?
ja inderdaad, is een dom blondje grap orgineel. Vindt hem zo maar flauw
Een man gaat elke ochtend hardlopen in het bos. Op een geven dag komt er ineens een konijn uit de bosjes en gaat met de man meerennen. "Hasj kopen" zegt het konijn tegen de man. "Nee joh rot op" zegt de man. "Ik gebruik geen hasj en ik heb geen geld bij me". Het konijn verdwijnt weer even snel als dat hij kwam. De volgende dag rent de man weer in het bos en plotseling loopt weer dat konijn naast hem. "Hasj kopen?". "Nee joh sodemieter op" zegt de man.Het konijn verdwijnt weer. Daarna herhaalt deze gebeurtenis zich elke dag en de man wordt er doodziek van. Hij besluit om geld mee te nemen en hasj te kopen, zodat hij van dat konijn afkomt. De volgende dag rent hij weer door het bos. Ineens rent het konijn weer naast hem. "Hasj kopen?". "Ja, kom maar op" zegt de man. "Politie" zegt het konijn.